שבוע טוב לכם חברים וחברות

שבוע טוב לכם חברים וחברות

מה שלומכם? איך עבר עליכם סוף השבוע החורפי? האם התכרבלתם לכם בתוך השמיכות, שתיתם שוקו חם ולא הוצאתם משם את האף? ואולי לבשתם מעיל, צעיף ומגפיים ויצאתם לכם לטיול בגשם ובאוויר הטרי? עליי עבר סופשבוע מדהים ומיוחד - הייתי בסופשבוע אחרון של קורס שנתי בו השתתפתי ונהניתי מאוד מהתהליך האישי שעברתי ומהתהליך שהקבוצה כולה עברה, בסוף השבוע ובכל הקורס. היה לי כיף גדול. חוויתי את הטעם הנפלא של אמפתיה עמוקה (מה קורה כשאדם אחר נמצא לידי במצב של הקשבה אמיתית, אך ורק הקשבה בלי שיפוט בלי עצות בלי להכניס את עצמו לתוך השיחה, אלא רק לאפשר אותה). בקיצור היה יופי. ומהן תוכניותיכם לשבוע הקרוב? מטרות, משימות, קטנות וגדולות, ומה שבא לכם לכתוב ולשתף את כולנו. שבוע נפלא לכם,

יעל אני שמחה בשבילך שנהינת,התוכניות

לנושא תוכניותיי....... קודם כל היום קמתי מוקדם, לא איחרתי ואפילו דיברתי עם עצמי בבוקר ואמרתי לעצמי שיש לי בשביל מה לקום ולא רק כי אני חייבת. הרווח שלי מההשקמה מוקדם והגעה בזמן למקום הינו גדול יותר מהשארות במיטה. שנית, יש לי המון תוכניות השבוע מאחר ויש לי 4 עבודות להגיש עם 4 קבוצות שכל אחת מונה בין 2-6 חברי קבוצה. אז תראו לעצמכם את הקושי להיפגש ולתמרן עם כולם. לא אפרט לכם את כל המטלות אך אני מקווה בסוף השבוע או לפחות תחילת שבוע הבא לאמר לכם שהכל עבר בהצלחה ללא איחורים ותירוצים. שיהיה שבוע טוב לכולם תמי.

בוקר טוב תמי

אני רואה ממה שאת כותבת שאת מצליחה לעמוד בהחלטה שלך לקום בבוקר מוקדם וזה מאוד משמח לשמוע. גם אם אולי זה לא כל הזמן מצליח, גם עם רווחים בין ההשקמה לקימה עצמה, עצם העובדה שאת מכוונת לכך וזוכרת שאת מאוד רוצה לשנות את הדבר הזה, כבר מעמידה אותך במקום אחר מבחינת התפישה שלך את עצמך ואת היכולת שלך לחולל כאן שינוי. נשמע שאת מאוד עמוסה עם העבודות והקבוצות ואני רוצה להזמין אותך להגיד לעצמך שאת עושה כמיטב יכולתך בכל זמן נתון בשביל לעמוד בדרך הטובה ביותר במשימות שלקחת לעצמך. מצד שני, מיטב יכולתך הוא הטוב ביותר שאת יכולה לעשות כרגע בלי קשר לתוצאות. גם אם יהיו איחורים ותירוצים וגם אם לפעמים חוסר חשק. ואשמח לשמוע איך הלך לך. המשך שבוע טוב,

היום למשל..

הייתי צריכה להיפגש עם קבוצה אחת אבל זה בוטל. אז לקחתי לעצמי אחר צהריים של מנוחה והלכתי עם אחותי ואחי למסעדה. היה ממש נחמד. מקווה שהגישה שלי היום ללחץ תשאר. אני מסרבת להילחץ, אני יודעת שזה עוד יגיע לפחות כשייתקרבו המבחנים. אבל בכל זאת אני משתדלת לא לשקוע בדיבורים על הלחץ כמו אחרים ואני משתדלת לתכנן את הזמן שלי כך שלא אהיה לחוצה. תודה תמי

כבר אמצע השבוע

לצערי עם העובדה שאני מנהלת עסק חדש, ועכשיו זה רשמי כולל הודעה לרשויות, אין לי הרבה זמן . משימה עד סוף השבוע להשיג מטופל אחד נוסף. אמור להיות לי ראיון לקראת סוף השבוע בניצן מקווה לקבל גם שם יום עבודה . הקטנטונת שלי הייתה חולה והחלימה מקווה שנמשיך בקו הבריאות למרות העובדה שרבים מאוד חולים

שרית38

New member
בהצלחה!

שיהיה בהצלחה ליאת, עושה רושם שאת אישה עסוקה ורבת פעלים...

למעלה