שבוע טוב לעולם

שבוע טוב לעולם

ערב טוב לכולם............... איזה שקט , איזו שלווה מה קורה כולם יצאו לטייל ביום המדהים הזה?? אני כרגיל הייתי בבית במנוחה כללית , פרטית בכייף ובשלווה...........

Sודית

New member
שבוע טוב - שששששששקקקקקקקטטטטטטטטטט

אני מקווה שזה השקט שלפני
אני עסוקה כל היום ועדיין, כמובן בדברים טובים ומהנים. לא היה לי זמן להציץ לכאן קודם, אבל אני רואה שאני לא היחידה
הלואי שהסיבה להיעדרות היא ש.....כייף לכם במקום אחר כמוני. אציץ לכאן בכל זאת בהמשך הערב. שיהיה לכם ערב קסום ביותר

שוש אור

New member
איזה שישי שבת ... WOW

4 וחצי לפנות בוקר שישי ואני עושה דרכי ליגור, לחבור לחבר לקבוצה ולנסוע דרומה, לבארי. בארי, בשלוש מילים, היא לונה פארק לאופנים חוויה מסוג החוויות שבלתי אפשרי לתאר במילים, חוויה שממריצה את הדם, מאיצה את הדופק וממלאת את הגוף והנשמה במלאי אדרנלין עצום. מסלול רכיבה, סינגל, באורך של 30 ק"מ שכולו מסלול טכני, עליות, ירידות, קפיצות, באמפרים, סללומים, הכל מכל וכל, מ ר ג ששששששששששש מטריף חושים, אין , אין מילים! והנוף .... כל הירוק הזה, ומרבדי הכלניות ששזורים בו, ומרבדי צהוב, סגול וורוד, עוצר נשימה. ומזג האויר - סתוויבי להפליא, למרות שהוא החל עם גשמי זלעפות, היום הלך והתבהר, השמש הבליחה וקרנים חמימות ליוו אותנו לאורך כל היום. ולסיכום: סינגל בארי - MUST לכל רוכב אופנים, וכבר מתכננים את הפעם הבאה! למי שמעונין, מוזמן לצפות בגלריה שמביאה על קצה המזלג מהחוויה האדירה הזו.

שוש אור

New member
וסובב קישון לקינוח

והבוקר, יצאנו לטיול בצפון הקרוב - סובב הקישון ובית יהושע. רכיבה קלה [לעומת שישי, הכל נראה קליל] בחברותא כייפית, 25 ק"מ בשטח, בנופי הצפון הירוקים, בלי בוץ ועם מעט מאד שלוליות, ובמזג אויר מדהים. בהחלט קינוח כייפי לנו, אחרי שישי, ורכיבה מענגת עבור החברים שהגיעו במיוחד
ולמי שמעונין, תמונות מהטיול בגלריה של הטיול.

Sודית

New member
זה מה שנקרא סוף שבוע נפלא - יופי לך

אין מה לדבר שזה נשמע מרתק ביותר. באמת שכייף לך שמצאת את הדיווש הז שעושה לך כל-כך טוב. שומעים במילים שלך את ההנאה והאושר שרווית - נפלא. האמת היא שגם לי היה יום עמוס בשמחה ואושר וכייף לא נורמאלי, בגלל זה גם לא הייתי כאן..... אני מקווה שכל היתר שלא צייצו כאן היום גם עברו יום נהדר. ושיהיה לנו שבוע מלא בשמחה ואושר.

Sודית

New member
אההה....גם את התעוררת?

כתבנו כמעט ביחד...... אני מקווה שגם לך היה יום עמוס חוויות. אנחנו כבר בשבוע חדש ושרק יהיה עוד יותר שווה.

למעלה