שבוע טוב-סיכום שבוע

שבוע טוב-סיכום שבוע../images/Emo70.gif../images/Emo203.gif

איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבוע טוב כולם

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? עמוס!!! מה היה טוב? אחי התחתן בשעטו"מ
זה הכל נסוב סביב זה השבוע, אבל היה גם כיף בשאריות המדרשה שהצלחתי לספוג...
מה היה רע? להישאר כמט לבד במדרשה ביום חמישי בלילה. איזו הרגשה נוראה זאת! בילוי השבוע? החתונה!! ו... ערב חדר במדרשה!!! אךךך אנחנו כאלה חמודות..
אכזבות השבוע? ע"ע מה היה רע התחדשות השבוע? הבגד של החתונה?!.. אה! בעצם.. עשיתי בשיער דברים שבחיים אל הייתי מאמינה שאעשה אותם! דברים מצחיקים שקרו השבוע? מממ.. איך בוחרים?! הייתי כ"כ הרבה עם אחיינים שלי השבוע.... צדיק/ת השבוע? ר' מה אתם מתכננים לשבוע הבא? ללמודדדדדד וואוו. כמה זמן לא עשיתי את זה כמו שצריך!!! שיר השבוע/זמר השבוע? אמצע התמוז. כן, אני יודעת ששבט.. משפט השבוע? מישהו (לא ספציפי... זה התחלף כל רגע...): "אז את הבאה בתור?" אני (בנסיון לצאת מזה הפעם בשלום): לא. ****** קודם!!" מישהו(כאילו לא אמרתי כלום באמצע): "בקרוב אצלך!" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? חסוי. ספר השבוע? חמישה בלונים
סרט השבוע? אדום עם נקודות לבנות...
הפתעת השבוע? לגלות שמישהי שאני מכירה חברה של גיסתי החדשה
טיול השבוע? לחתונה. בשיא שיא שיא הגשם!

RacheliShoham

New member
להלהלהלהלה ../images/Emo79.gif

איך עבר השבוע? פצצה ב"ה. שבוע אחד הטובים. מה היה טוב? תעודה מצויינת, כיף עם חברות ועם האחיינים. מה היה רע? רע ? המממ ... בילוי השבוע? ביקור אצל אחותי בברוכין. היה שפיץ. אכזבות השבוע? רבאק, 70 בתנ"ך ? מסתבר שלתנ"ך צריך אשכרה לשבת וללמוד ... התחדשות השבוע?
דברים מצחיקים שקרו השבוע? ביום שישי, בזמן שהמחנך חילק את התעודות, שיחקנו משחק בכיתה - כל בת קיבלה מספר פתקים שכתובים בהם הצעות לכל מיני דברים שיקרו בעתיד. היינו צריכות להסתובב ולתת לכל בת שנבחר את הפתק שלדעתינו הכי מתאים לה. אל תשאלו מה קיבלתי ... לחצי מהפתקים יש מכנה משותף - אני קשישה בעיני חברותיי לכיתה !! "תדגמן לפוקס אולד", "תנחה חוג ריקודים לזקנים", "תהיה ראש מפלגת הגילמאים". ולא תגידו שהיה תיאום בין הבנות ... נקרעתי מצחוק
מסתבר שאני גם אעבור טסט עשירי, יהיהו לי 10 ילדים ואני אזרוק אבנים על ערבים מהבית. סוויט. וגם ערכתי מרתון שר הטבעות עם חברה וחיסלנו פיצה שלמה בפחות מרבע שעה ... דביבונות מזון צדיק/ת השבוע? זה יישמע מצחיק אבל ... משה רבינו. אני בהשפעה מ"נסיך מצרים". מה אתם מתכננים לשבוע הבא? מבחן בלשון. להיפגש עם חברה. בת דודה שלי מגיעה לארץ מארה"בבבבבבבבבבבבבב
שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? "My faith is Shaking ..." מיילי סיירוס, "ד'ה קליימב". מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? לא יצא לי לקרוא. סרט השבוע? "החופשה" ... אחד הטובים, אלא הפסקתי לצחוק. הפתעת השבוע? ממוצע 88 אחרי שלא למדתי כל השנה. מגניב לאללה !! טיול השבוע? לקפיטריה ובחזרה ? שבו"ט

שבוע טו-אוב! ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מתיש.. ב"ה.
מה היה טוב? הברית של עמית.
מה היה רע? הפספוס האדיר של 3 [!!!] רכבות. אבל בסוף מסתבר שהקב"ה מסובב הכל לטובה.
בילוי השבוע? הברית של עמית וקניון רמת אביב! אכזבות השבוע? פספסתי רכבת. אהה, 3. התחדשות השבוע? מגפיים!
דברים מצחיקים שקרו השבוע? אמממ.. מצחיק? לא יודעת אם הכי מצחיק, אבל החניכים במועדונית עשו לי פדיחות ר-צ-י-נ-י-ו-ת! זה היה מצחיק אבל מפדח.. צדיק/ת השבוע? נמממ.
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? הכנות לט"ו בשבט ותעודות בבי"ס. שיר השבוע/זמר השבוע? "טוב להודות לד'" של משפחת ואך. משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? העומס הנוראי, ללכת לישון בממוצע ב12 וחצי כל לילה אחרי יום ארוך ומתיש במיוחד. ספר השבוע? פסיכולוגיה של מעלה. סרט השבוע? ---- הפתעת השבוע? פגשתי אח של מישהו שלומד בבי"ס שאני עובדת בו ממש בטעות.
טיול השבוע? לתלאביב..

למעלה