שבוע נפלא לכל חברי הפורום! אני מעוניינת בשאלה

DBTK

New member
שבוע נפלא לכל חברי הפורום! אני מעוניינת בשאלה

אני חדשה פה ואשמח שתוכלו לעזור לי במשהו
אני בת 22 עוד קצת, ולפני 4 וחצי שנים התחלתי לקרוא על התת מודע ונגליתי ל"סוד" (סרט/ספר). אני מאוד מאמינה בזה, והיו בחיים שלי לא מעט הפתעות שהתממשו ואני נורא שמחה שיכולתי לגלות איך יוצרים דברים יפים בחיים! לאחרונה מזה כמה שנים, אני התחלתי לחשוב מחשבה שאני רוצה שתתמש. אני בחורה שמעולם לא חוותה מערכת זוגית, ואני רוצה גם לציין שחיבתי מופנית לבנות המין שלי
כן, העובדה הזו כבר קיימת אצלי בתודעה ואני לגמרי בסדר עם זה, ואני שומרת את זה לעצמי בלבד. אני נראית ממש טוב, אני שומרת על עצמי טוב וגם אוהבת ומעריכה את עצמי מאוד!
אני התחלתי ליצור מחשבה על עצמי ועוד מישהי שאני פוגשת להתנסות מינית. אני מעוניינת בהתנסות אינטימית ונעימה עם עוד בן אדם, אשמח שזה גם יוביל אולי לקשר טוב וממושך (במידה וזה יהיה הרצון משני הצדדים חח). בכל מקרה, אני אוהבת לחשוב על זה בעיקר כשאני עושה הליכה בערב או בשעות הצהריים. אני הולכת וחושבת על זה בזמן ההליכה "היה לי מאוד נחמד אם אני פוגשת עכשיו מישהי נחמדה שאחזור איתה יחד לבית". המחשבה הזו עושה לי המון שמחה, אבל זה לא קרה עד עכשיו. יש לי רצון עז להתנסות וליהנות ככה בכייף ובנעימות ואפילו לשמור על קשר. השאלה איפה אני מוצאת לי את זה עכשיו חחח יכולה לומר שלפני שבוע וחצי הייתי צריכה ללכת לבית מרקחת לקנות משהו, והיה תור גדול שם. ופתאום מישהי אומרת לי סתם ככה "שלום", אז לא האמנתי והחזרתי "שלום לך!". היא סתם רצתה לשאול אם אני יודעת על איזה תרופה לשיפור השיער ולא היה לי מושג איפה זה נמצא שם. בכל מקרה, הגיעה אמא שלי והייתי צריכה ללכת. ממש התלהבתי מהפניה הספונטנית שלה ובמוח שלי כבר אני והיא היינו אצלי בבית!!
אני מאוד מקווה שאתם לא תחשבו עליי "זנזונת" וכל מיני, כי זו ממש לא אני. אני בחורה מאוד עדינה ואינטליגנטית. אני פשוט מעוניינת להתנסות כיוון שזה אף פעם לא קרה בחיים שלי - ועוד עם מישהי (שזה נושא בפני עצמו כנראה). יש לכם עצות לתת לי, אני מוכנה לכל תגובה ועזרה מכם!
שולחת לכם רק טוב ושבוע מצויין!

אהלן DBTK, ברוכים הבאים לפורום שלנו

ההרגשה שלי היא שאת ממש בכיוון הנכון, את יודעת מה את רוצה.. את מרגישה שהוא מגיע לך ובקרוב מאוד הוא גם יהיה שלך. אז השאלה הנשאלת היא "למה לוקח לו כל כך הרבה זמן להגיע?" התשובה היא פשוט לעזור לזה להגיע... (להעיז-to dare) תמיד יש את התירוץ של אני לא מכירה מספיק בנות, קשה לי להתחיל עם בנות בפאבים, האגו שלי לא מאפשר להרשם לאתר הכרויות, אני לא יכולה להכיר אותה כי אני עובדת איתה\לומדת איתה, אני לא מסוגלת להתחיל עם בחורה ברחוב לא לא לא ולא.... וכאן נמצאת הטעות, במילה "לא", מה היה קורה אם היית משנה את המילה "לא" למילה "כן"? תסתכלי כמה מקומות יש להכיר בנות?! פאבים, עבודה, לימודים, רחוב, סופרמרקט, אינטרנט, פורומים, חברים, מסיבות יש פשוט איןסוף מקומות!! כל מה שצריך זה-> לעשות משהו, ליצור הזדמנויות ואין פה יוצא מן הכלל ->practice makes perfect פעם ראשונה זה קשה עד טראומתי, אבל את יודעת שזה מגיע לך! והפעם השנייה תיהיה גם קשה אבל קצת יותר קלה וככה גם בפעם השלישית והרביעית עד שזה יהפוך למשהו טבעי, בתת מודע שלך זה הופך להיות חלק טבעי ממך. בואי נחזור לאותה בחורה שפגשת בסופר, הסיכוי שהיא הייתה גורמת לזה שתיהיו ביחד הוא קלוש. היא לא זאת שיוצרת את המציאות שלך את יוצרת את המציאות שלך! הדרך היחידה שאתן תיהיו אצלך בבית זה אם את תזמיני אותה. שאני הבנתי את זה, כמות הבנות שהתחלתי לצאת איתן גדלה פלאים :) אני ממליץ לך לעשות את התרגיל הבא... תקחי מחברת ופעם ביום במשך 20 דקות תכתבי סיפור על איך את מכירה בחורה חדשה וכל פעם במקום חדש מה שחשוב זה שתתעמקי בפרטים הקטנים. לא צריך לגלוש מעבר.. רק שלב ההיכרות. בהצלחה! אוהד

DBTK

New member
היי כנעני, אני ממש מודה לך על ההתייחסות והתגו

והתגובה
אני מאוד מאמינה שזה אפשרי ושיש לי כיוון מחשבה מאוד טוב! נתחיל עם התירוצים - אני לא מרגישה שאני מתרצת תירוצים חחח תראה...אני לא יוצאת לפאבים כלכך...אממ..אני לא אוהבת את המקומות האלה... אומנם יש שם הרבה ממה שאני יכולה לדמיין לעצמי, אבל הממ...לא מסתדר לי ... מה שנוגע לאתרי היכרויות - זה לא תירוץ כבר לשום דבר, אני מבטיחה לך, אין שם אנשים נורמאליים לכלום! תראה, כנעני, בתכל'ס אני מאמינה שאפשר להצליח ולהתחתן גם מאתרי היכרויות אבל ..איך להסביר לך את זה... האנשים שם ממש מסטולים, תאמין לי, אני כבר "גולשת זקנה" בכל הקשור לאתרים מהסוג הזה חחח מכירה, יודעת ועם ניסיון ענקיייייייייייייייי !!! אלה לא תירוצים לא לצאת למסיבות ולמועדונונים, לאתרים - אני פשוט מדמיינת את זה אחרת...אני מאמינה שבדיוק ככה זה גם אמור לעבוד - מההרגשה בבטן. בשורה התחתונה - זה נכון שבמועדונים ומסיבות, פאבים אפשרי להגדיל סיכוי, אבל מה קורה אם אני מרגישה רע רק מעצם המחשבה ? וזה לא שאני תקועה או משהו , אני פשוט לא בן אדם של כל זה...אתה יכול להבין אותי?
אני מאוד אוהבת לצאת לקניות לבית, אני יוצאת המון לטייל בחוץ ועושה הליכות כל ערב. אני נוסעת מדי פעם לכל מיני מקומות ובעצם נמצאת דיי באיזון - לא בליינית גדולה אבל משתדלת לצאת בין עיסוקים אחרים שלי. מה שמעניין אותי זה לחוות קשר אינטימי שיבוא מהיכרות ספונטנית ויגרום לחיבור משני הצדדים. אני אפילו מדמיינת לעצמי שיוצא מזה קשר מעניין אחר-כך...(זה לא חובה כמובן). ואני בהחלט דמיינתי את הבחורה הזו בבית המרקחת חוזרת איתי הביתה, ממש נדלקתי בזה שהיא פנתה אליי - למרות שזה היה לא מתוך התעניינות בי (לפחות ככה הבנתי את זה חחחחחח). והכל קרה מהר מדי שהייתי חייבת לרוץ עם אמי לאיזה מקום ולא נשאר לי רגע דל לפתח אפילו שיחונת של 30 שניות - זה לא היה בהישג ידי ולכן אני מחכה להזדמנות אחרת שתבוא. אבל אתה יודע מה הקטע? אומנם לדעתי זה לא אמור להבע בעיה (אישה עם אישה) אבל תסכים איתי שזה לא הכי רגיל נגיד שבחורה לא תתעניין בי ואני אפלרטט איתה? חחח אני אישית מקבלת הכל בכייף ובשמחה רבה, אבל לא בא לי לפגוע נגיד ברגשות של מישהי אם יהיה חשש לזה ואני אצא טיפשה. אני רוצה שזה יהיה סולידי ואלגנטי. מצטערת שאני חופרת מגילות פה, ואני מאוד מעריכה את ההתייחסות שלך ואודה גם לכל אלו שירצו להגיב ויגיבו. אם יש לך מה להוסיף לייעץ לי בהמשך תגובתי, אני מאוד מאוד אשמח לקרוא ולגלות אולי דברים שיעזרו לי. שוב תודה ולילה מקסים ויפהפה

DBTK

New member
מה ששכחתי להגיד בנוסף להכל!! זה ש...

אין לי בעיה לפתח נגיד שיחה ולפלרטט, כי אני מטבעי מאוד כזו! אני רק צריכה להרגיש התעניינות מהצד השני ואני זורמת ממש טוב הלאה...
אני מחכה בדיוק להזדמנות שתאפשר לי לפעול משם, אני חייבת דחיפה כזו למומנטום המתאים. זהו : - )

תגובה...

את בטוחה שאת נמשכת לבנות המין שלך
שימי לב שלכל "כן" שלי הגבת ב"לא", וכמו שאמרתי, לדעתי שם נמצאת הבעיה. את לא צריכה להגיד שאת הולכת להכיר מישהי במקום איקס... אבל לא כדאי לשלול את מקום איקס כי זה ישפיע גם על מקום Y. אני מצטט אותך " אבל אתה יודע מה הקטע? אומנם לדעתי זה לא אמור להבע בעיה (אישה עם אישה) אבל תסכים איתי שזה לא הכי רגיל נגיד שבחורה לא תתעניין בי ואני אפלרטט איתה? חחח אני אישית מקבלת הכל בכייף ובשמחה רבה, אבל לא בא לי לפגוע נגיד ברגשות של מישהי אם יהיה חשש לזה ואני אצא טיפשה. אני רוצה שזה יהיה סולידי ואלגנטי. " עצם הקיום של המחשבה, ההרגשה הזאת בתוכך הופכת אותה לאמיתית. כאשר את מרגישה שזה לא רגיל שבחורה תתעניין בבחורה, הבחורה מולך גם תרגיש ככה. אם תרגישי שזה בסדר ולגיטימי גם הבחורה שתיהיה מולך תרגיש ככה. המחשבה של "לא רוצה לפגוע ברגשות של מישהי" היא למעשה זאת שתפגע. דעתי היא שאת יודעת בדיוק מה את רוצה ואת גם תקבלי את זה בקרוב
אוהד.

DBTK

New member
חחח כן אני בטוחה 100%../images/Emo13.gif

לא ממש הבנת אותי לגבי עניין המקום האפשרי למפגש. אני ממש לא שוללת אפשרויות בכל מיני מועדונים ומסיבות וכולי וכלי... אני מדברת על זה שחשוב לי להישאר בתיאום עצמי לגבי המקום כדי להרגיש נוח. אני לא אוהבת מסיבות וריקודים בדיסקוטקים חח אני אוהבת סביבה אחרת של אירועים ומעדיפה ללכת למסעדה אם זה עם בן אדם מעניין. אה וצדקת, יכול להיות שאני באמת מקרינה משהו נוגד למה שאני רוצה בחשיבה על כמה זה "לא בסדר" או "לא רגיל" - כשזה בדיוק האמת האמיתית שלי. אני מעדיפה למצוא קשר אלגנטי ונקי להתנסות מינית והמשך שמירה על קשר במידה וזה יזרום לשם. ובקשר למשפט האחרון שלך, אז אני גם מאמינה שזה יגיע בקרוב
אני רוצה את זה ומרגישה את זה נכון לבוא, וחושבת על זה הרבה בזמן האחרון. אני אשמח לדווח בזמן הקרוב איך אני מתקדמת...: ) תודה על התגובות הנפלאות והרצון לעזור - מודה לך מאוד!!!

למעלה