שבוע סוףףף

esterosh

New member
שבוע סוףףף ../images/Emo6.gif

זה השירשור היחיד שעוד יכול לשקם את הפורום... אז אממ תגיבו. דווקא אתמול הייתה תוכנית ממש טובה
הרבה יותר טובה מתוכנית הפתיחה. הם גם גיבשו סדר בתוכנית, שהיה חסר להם בעונה הקודמת .העיפו פינות לא קשורות כמו :התחזית של רותם והפריצה למחשבים של אורי. הקטע שהכי אהבתי זה שהם צחקו על כוכב נולד. החיקוי של בועז מעודה היה קורע מצחוק ,במיוחד ההבעות פנים של קובי ,גם אורי ועפר נקרעו מצחוק
, ושני כהן הייתה מעולה עם החיקוי של ליטל שוורץ אני לא האמנתי שזה הקול של שני , וזה החיקוי הכי מדויק שראית, זה פשוט אחד לאחד
טוב ועכשיו לעפר, בכל זאת זה לא פורום שבוע סוף פה חחחח
קודם כל הוא ממש השתפר משנה שעברה כבר בתוכנית הראשונה ראו את זה עם החיקוי לאחמניג'ד וגם בתוכנית הזאת החיקוים של שני האריקים היו ממש טובים. ח"ח למאפרת כי ממש קשה לזהות את השחקנים בזמן האחרון.
רק שאת החיקוי של אריק מהישרדות חייבים להעיף כי זה כבר נהיה מעצבן...בשלב מסוים כבר חיכתי שינגחו בו
החיקוי של אריק ברמן היה חזק
ואני חייבת לציין שמתאים לעפר הלוק של אריק ברמן.. התספורת והצבע השחור הוא נראה טוב ככה
לעומת זאת החיקוי של מאור כהן לא תמיד אחיד אבל זה פרודיה חמודה .המערכון עם בני ונועמי גם היה חביב ובכלל עפר השתתף בכל מערכון בתוכנית אתמול נראה לי שזה פעם ראשונה
אהה ושמתם לב שהוא הסתפר? הקטע שהכי הצחיק אותי בתוכנית שעפר סיים את התוכנית וכזה אמר מיד אחרינו עד החתונה ושימו לב לזה שמשחק את ההומו... השתלט על הערוץ
ואו חפירה רצינית.. זה לא קרה הרבה זמן ...

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif D: נשמע שהיה ממש מצחיק !

לצערי לא ראיתי>< כי היה לנו מפגש ומשפחתי ויש אצלנו כמה שהם דתיים
חחחחח XD לגמרי השתלט על הערןץ
דרך אגב, מה אם הניהול ? יש מישהו ?

היתה אחת התוכניות המצחיקותת

עפר פשוט הרס אותיח בחיקוי שלו של אריק ברמן.. הבן אדם הזה מתחיל להתגלות כחקיין מצויין... והחיקוי שלו של אריק מהישרדות בכלל הורס.. הם גם קצת דומים לא?? חחחחחחח בכל מקרה מלא זמןשלא כתבתי פה אבל נהנתי מאוד מהתוכנית והחיקוי של שני כהן לליטל שוורץ היה גאוני פשוט אחד לאחד.. אני מקווה ללכת לצילומים בזמן הקרוב.. מקווה ורוצההה... ולגבי הניהול אני מאודרוצה לנהל אבל הבעיה שאין לי ת'זמן הזה לנסוע לרמת גן למשרדים... אני מקווה שזה יעשה בהזדמנות...

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif בקשר לניהול ../images/Emo26.gif

לא צריך לסוע למשרדים לרמת גן בשביל זה .. בן דוד שלי הוא אחד מהמנהלים בתפוז [התגלה לי לא מזמן XD] והמקימים של תפוז .. אני אבקש ממנו מה הוא יכול לעשות בעניין
בת כמה את ?

וואלה ? תודה קודם כל...

אני עכשיו בת 26 ועוד פחות מחודש.. שלושה שבועות למן האמת אחגוג 27.. כבר ביקשתי ניהול.. אמרו לי להגיע לרמת גן.. אז אם לאתצריך לנסוע לרמת גן עוד יותר טוב.. תודדדדדדדדדדדהההההה

למעלה