שבוע 41 +1, צריכה סיפורים מעודדים

אמהלה2

New member
שבוע 41 +1, צריכה סיפורים מעודדים

על לידות שהתחילו בשלב הזה ללא שום סימנים מקדימים.
ממש לא רוצה להגיע למצב של השראת לידה.
כרגע המצב הוא שאין ש-ו-ם סימן. לא צירים, לא התכווצויות, לא פקק רירי, לא כאבי גב, לא בצקות ואפילו לא ריצות תכופות לשירותים (ולמי שתוהה, כן, גם אני הולכת פעם בשעה למראה לבדוק שאני אכן בהריון וזו לא אשליה;-))
המוניטורים משעממים, אין שום סימן לצירים ואני מיואשת!!!!
כ"כ רוצה להיות כבר אחרי, אבל בגלל שאין שום סימן ואני מרגישה מצויין, אני תוהה איך תתחיל ככה לידה?????
למישהי קרה דבר כזה?
לידה שהתחילה פתאום? out of the blue?

34sari

New member
בשבוע כזה הייתי מנסה רפואה משלימה

בנוסף כמובן עיסוי פטמות , סקס, הליכה
בהצלחה

אם אין התחלה שום דבר גם לא יעזור.

בהריון הראשון בעלי עשה לי דיקור בנקודות שהיו אמורות להטיס אותי לחדר לידה וכלום. פשוט הגוף עוד לא היה מוכן. אז חיכיתי עוד קצת והכל התחיל לבד לבד לבד.

34sari

New member
זה נכון אם העובר לא מוכן ליציאה כלום לא יעזור

אני הייתי מנסה עוד מס טיפולים בדיקור ואו גם ברפלקסולוגיה ולצפות לעוד מס ימים ...בהריון הראשון שלי עשיתי במשך שבוע טיפולים עד שהתחיל לזוז משהו..

בהצלחה תמשיכי לעדכן

שלושה סיפורים מעודדים:-):

שלוש פעמים ילדתי אחרי התאריך בהרבה ולא היה שום סימן מוקדם. ואז לפתע פתאום הכל התחיל, התפתח מעצמו, בלי שום זירוז ושום התערבות. 4 פעמים ילדתי בלי אפידוראל ובלי זירוז רק עם המון סבלנות ואסרטיביות מול כל הלחוצים למיניהם.

נועמונת

New member
קבלי סיפור מעודד :-):

ילדתי ב-41+1 אחרי טיפול שיאצו, הרגעות וקצת דיבורים עם התינוקת (ישבנו הבן זוג ואני מחובקים וקראנו לה לבוא... נשמע קצת הזוי... אבל אין מה להפסיד, לא?)
לא היה אפילו סימן מקדים אחד קטנטן.
מצרפת את סיפור הלידה שלי.
הכי חשוב - תנסי להרגע ולנוח, תחשבי חיובי, ותזכרי שיכול להתחיל כל רגע
חיבוקים |חיבוק|
ושתהיה לידה טובה

אני סירבתי בתוקף לסטריפינג שהוצע לי ב41.1

במסגרת מעקב הריון עודף ע״י רופא תורן, וב41.4 הרופא שלי הודיע שאומנם אין צורך בסטריפינג, אבל שב42 (אם לא אלד כמובן) אני צריכה להתייצב ב9 בבוקר במחלקת יולדות. בסוף ילדתי ב41.6, בלי שום התערבות חיצונית. אמנם היו לי צירים במשך כל התשיעי אבל נראה לי שהם היו בריקסטונים, ולא ממש האמנתי להם ( הצירים שצעקו זאב...). חוץמזה לא היה שום סימן מקדים. אפילו הבטן לא ירדה בשום שלב. הסימן היחיד היה רטיבות קלה, ואחרי רבע שעה כבר היו לי צירים חזקים,הערתי את בעלי ויצאנו לבית חולים.
אז כמה שזה מעצבן לפעמים זהנכון- כל עכבה לטובה... במקרה שלי התינוק המהמםםם שלי רק הרוויח מכך שנשאר, הוא ממש יצא בשל ואפילו הרופאה שלו אמרה שהוא בוגר לגילו..
שיהיה בהצלחה!!!

ילדתי ב41+3 לא היו סימנים מקדימים

ובאותו יום שילדתי האריכו את החופשת לידה ל14 שבועות

אמהלה2

New member
נראה לי שמצאתי איזשהוא סימן..

אם אני מתחילה לבכות פה מכל הודעה, אולי זה זה??

adushit

New member
קחי סיפור מעודד

ילדתי ב 41+2 ללא כל סימן מקדים. יום לפני הזירוז שאיימו עלי שיעשו לי אם לא אלד כבר

ט ו ש ה

New member
לי קרה (שבוע מאוחר יותר....
)

42+4, לא היה כלום כלום כלום!
שבוע 42+5 הייתי עם תינוקת בידיים

ט ו ש ה

New member
אה... סיפור ארוך

היה פער של שבוע בין מה שאני ידעתי בבטחון שהוא גיל ההריון ובין הגיל ב - US.
באופן עקרוני זה לא הבדל שהוא משמעותי, אבל מכיוון שילדתי בבית, המיילדת שלי ואני החלטנו שנלך לפי התאריך המאוחר יותר, על מנת לאפשר לי מרחב תמרון קצת יותר גדול לגבי המועד שבו אני צריכה להתחיל לעשות מעקב הריון עודף ו/או לשקול זירוז.
אז מבחינת ה"מערכת" הייתי "רק" ב - 41+4 כשילדתי (וזה עדיין לא הפריע לאחד הרופאים שראה אותי במעקב הריון עודף להגיד לי "שחייבים לזרז כי התינוקת יכולה למות ברחם ולא תדעי...."
)

shuliruli

New member
עוד אין סיפור כתוב - אבל יכולה לעודד

לפני שלושה שבועות פחות יום, ילדתי את אוּרי החמוד בשבוע 41+2
לפני זה לא היו צירים, לא התכווציות, לא פקק רירי, לא בצקות, נאדה.
הרגשתי מעולה, ואפילו עבדתי (אחרי שתכננתי לצאת לחופש מהתל"מ, פשוט נמאס לי להיות בבית ולחכות....)

דמיינתי את הפקק (זה לא היה הוא
)
דמיינתי טפטוף מי שפיר (ושוב לא...
)
דמיינתי התקשויות של הבטן (no no no )

אבל כלום לא קרה.

בשבוע 41+1, הפנמתי, והודעתי לבעלי שאת הילד הזה יוציאו עם זירוז בשבוע 42.

למחרת בבוקר , Out of no where , התחילו צירים, (טוב נו, הם צודקים, כשזה זה , זה זה
)
נהיו צפופים מאד תוך כמה שעות, ואחרי שעתיים בחדר לידה , בלידה טבעית ומדהימה נולד הנסיך הקטן שישן עכשיו לידי.

אז כן, זה מתחיל פתאום.

אולי השיטה היא פשוט להתייאש ולחשוב שזה כבר לא יקרה

למעלה