שבוע 7 - "משפצים ת'דירה"

שלמונזה

New member
אין שרשור הפרק של היום? ../images/Emo168.gif

סוףסוף תמיד עפה היא כזו מעיקה!!! וטרוי ניצח - אני בעדו, אני חושבת שיש לו פוטנציאל טוב לנצח. והאומרוסה הזאת (או איך שכותבים את זה) כזאת מעיקה!!! בחיאת היה ברור שהיא לא רצתה להתלכלך ולצבוע ולכן היא בטה בתואנה של כאב ראש. אני ממש רוצה שהיא תעזוב כבר!

lauBSter

New member
בדיוק עמדתי לרשום למה אין שרשור...

באמת הגיע הזמן שהיא עפה! תמיד אומרת את הדברים הכי לא מתאימים בזמן הכי פחות מתאים. רק פגעה בקבוצה, וזה לא רק מהיום.

oren*

New member
כל כך רציתי ש"בנות חסות" ינצחו - רק

בשביל לשמוע מה טראמפ יגיד על משחק הכדורסל של אומרוסה
מצד שני זרקו את תמי, שהוכיחה בפרקים האחרונים שאין לה מושג מה מטרת המשחק ולאיזו קבוצה היא משתייכת. כל הכבוד להיידי על הדרך בה קיבלה את הידיעה על אמא שלה, בשני הפרקים הקודמים דווקא עשתה רושם לא מאוד חיובי והיום הוכיחה מקצועיות ורצינות.

d a s t

New member
נראה לי שהתבלבלת... בנות חסות

זה הקבוצה שנצחה... הקבוצה של אומרוסה...

d a s t

New member
אני שונאת את טרוי!!

ומה שהוא עשה היה ממש מגעיל! שהוא אמר לה שהוא רוצה את הדירה שהיא רוצה... ממש מניאק! והיה ברור שהקבוצה השניה הייתה מנצחת אם הוא לא היה עושה את זה!! לפי דעתי מה שהוא עשה היה ילדותי ולא הוגן!!

שלמונזה

New member
אוי זה כ"כ לא נכון!!! ../images/Emo168.gif

אומנם הוא עיצבן אותה כהוגן, אבל כולנו ראינו שבשיחה עם השותפים שלו לקבוצה הוא אמר איזה דירה הוא רוצה!!!! הוא ידע מה הוא רוצה רק לא היה נראה לו המשחק של "בוא נרשום מה כ"כ רוצה ונחליף פתקים". הוא היה מעוניין בדירה השנייה והוא ידע שזאת הדירה הטובה בין השניים ולכן גם היא תרצה את זה. אני לא רואה פה שום משחק לא הוגן. ובכל מקרה: ככה זה עסקים!

d a s t

New member
הוא לא רצה את הדירה...

הוא לא ידע איזו דירה לבחור, והוא אמר בעצמו שהוא שמע את קטרינה אומרת שהיא רוצה את הדירה השניה כשהיא דיברה עם הקבוצה שלה! הוא רצה את מה שהיא רצתה כי הוא ידע שהיא מבינה בזה יותר ממנו. ואני מבינה את זה, אבל לדעתי הוא לא היה הוגן...

שלמונזה

New member
אני זוכרת שהוא אמר ../images/Emo168.gif

שיש לו תחושת בטן לגבי דירה 2 [הדירה שהוא לקח]

d a s t

New member
חחח.. לא ידעתי שיש כאן עוד אנשים

בשעות כאלה של הבוקר...

למעלה