שבירת חוזה שכירות

שבירת חוזה שכירות

היי לכולם, מקווה שתוכלו לעזור לי. בעלי ואני שוכרים דירה ברמלה כבר חצי שנה והחוזה הוא עד דצמבר. בסוף שבוע האחרון ניסו לפרוץ לנו לבית פעמיים בצורה של חורים קטנים בדלת (אולם הם לא הצליחו לחדור את הדלת- פלדלת) ביום ראשון נערכה שיחה עם בעלי הדירה והוחלט שננסה למצוא דייר חלופי. נאמר במפורש כי במידה שלא נמצא דייר נראה מה אפשר לעשות. פרסמנו ובאו אנשים לראות את הבית וזוג עולים חדשים שנחתו בארץ לפני מס' ימים מעוניינים בדירה. היום הייתה בניהם לבין בעלת הדירה שיחה אולם זו טוענת שכיוון שהם רק הגיעו ואין להם עדיים תלושי משכורת, פנקסי צ'קים וכו', היא לא מוכנה להשכיר להם את הדירה. השאלה שלי היא כמה זמן היא יכולה להחזיק אותי בדירה, במיוחד לאור העובדה שהבאנו לה שוכר, והיא לא הייתה מרוצה מהם (הם אמורים לקבל עוד 10 ימים פנקסי שיקים אבל היא לא מוכנה). האם אפשרות לפרידה וחששות של השכור בעקבות כך הם לא סיבה מספקה לשבור חוזה? אני חייבת להדגיש כי מאז הוצאנו את כל הציוד היקר מהבית ודואגים שת-מ-י-ד יהיה מישהו בבית

לדעתי בעל הדירה צודקת

גם אני לא הייתי משכירה את ביתי לאדם ללא שום אפשרות לגבות ממנו ולייצר התחייבות או לפחות לראות מי הוא ומה הוא. אם זה כל כך קריטי-תחכו עוד 10 ימים שהדייר החדש יקבל שקים ויפתח חשבון וכו'.. לא ניראה לי שבעל דירה שפוי ישכיר את ביתו לאדם ללא התנאים האלו.

למעלה