שביתה כללית מחר..

Tin Tinn

New member
שביתה כללית מחר..

אז מחר שביתה כללית במשק. אין סייעות, אין גנים, אין חוגים, אין מתנ"סים, אין פינוי אשפה, אין שיטור, אין דו"חות חניה
יש
ואיך זה משפיע עלי? אני יכולה להשאיר את האוטו על אדום לבן בכניסה לבי"ס בהורדה / איסוף ולא לקבל דו"ח. כל השאר שקוף מבחינתי. איך זה משפיע עליכן?

אורora

New member
כניראה שלא משפיע

בישוב פה המועצה לא משתתפת אף פעם בשביתות כאלה. הסייעות עובדות, הגנים כרגיל. די משוכנעת שגם החוגים. אז אני לא אשים פנגו ליד הדייט קלאב מחר. שמחה גדולה

Tin Tinn

New member
אני שמחה כי

כבר קיבלתי דו"ח 250 ליד ביה"ס וכל המדרכות ברחוב נצבעו באדום לבן בוהק יומיים אחרי... כאילו, מה אני אמורה לעשות עם האוטו? לפחות שיאפשרו לחנות בשעות הקריטיות של הורדה / איסוף...

דש1דש

New member
אין לכם נשק וסע?

את מכניסה אותה לבית ספר כל יום? אצלנו מהר מאוד עוברים להורדה מהירה בחוץ. בבית הספר של הקטנה יש מערכת של נשק וסע מעולה עם 5 הורים כל יום שמורידים ביעילות את הילדים ומזיזים את התנטעה מהר. אצל הגדולות קצת פחות יעיל ועם הרבה פחות הורים, אבל גם שם זה מהיר ולא דורש ירידה מהמכונית

דש1דש

New member
יזמה מעוווולה!

תורנות הורים של חצי שעה, פעמיים בשנה להורה (או יותר) שבה באים ב-7:30, עומדים באיזור מוקצה מראש ליד שער בית הספר אליו הורים מגיעים עם המכונית, המתנדבים עוזרים לילד לרדת, מורידים לו את התיק וההורה ממשיך הלאה. חוסך המון פקקים ליד בית הספר, הילד יורד בבטחה, אם יורד גשם עומדים עם מטריות אז עד שהוא פותח - הוא מוגן ולא נרטב. בהחלט מעולה!

אבל מה עם הורים שאין להם רישיון לנשק?

זה לא כזה פשוט כמו שאת מציגה את זה.

Tin Tinn

New member
אין אצלנו

רצו לעשות בשנה שעברה, אבל ההורים לא הגיעו בזמן למשמרות שלהם, אז הכל נפל... בבוקר אני פחות בבעיה. טינק החליטה בערך ביום השני וחצי ללימודים שהיא נכנסת לבד. ראיתי שהיא יודעת איך להגיע לכיתה ושחררתי. אז אני בשירות נשק וסע עצמי - נותנת נשיקה ויאללה, רוצי לכיתה. הבעיה היא בעיקר באיסוף. אני חייבת להיכנס לקחת אותה. את ילדי כיתות א' אצלנו לא משחררים מהכיתה אלא למבוגר האחראי שבא לאסוף.

וואו, איזו בעסה שלא לדבר על החוצפה. כאילו

מצפים שהילדים יצוצו מאליהם בביה"ס בשעה המיועדת, נישאים להם על ענפי מלאכים, וייאספו על ידיהם בחזרה תוך שהם נעלמים ומתפוגגים זמנית, אל השמיים הקסומים, עד למחרת בבוקר.

יולי 7

New member
ממחר. ללא הגבלת זמן...

בינתיים גם עלי זה לא אמור להשפיע. אצלנו בגן ההורים מתנדבים בקלות לכל פעילות ומעבר לכך ממילא אני לא זקוקה לשיטור (ושלא נזדקק) וגם לא לחניה חינם... מודה שפחות עקבתי אחרי ההתפתחויות

ג e ש e ם

New member
קר, קר שם בחוץ...

לא, לא משפיע אחיות בי"ס שובתות? מחר חיסון, נראה לי שתהיה מי שתשמח מאוד אם הן ישבתו

דש1דש

New member
לא חושבת שמשפיעה עלי.

בתי הספר לא שובתים, אין הסעות, סבתות לא שובתות (היום אמא שלי לוקחת את הבנות ואני יכולה לעבוד כמה שבא לי
) אצלנו מפנים זבל גם בשביתות (מופרט) לא צריכה את הרווחה

אד י

New member
אומנם העירייה שובתת אבל ההורים הם אלו שקיבלו

את ההחלטה לא לפתוח את הגן - אף אחד לא התנדב. לא מאשימה אף אחד, סתם מבאס... קשה לי לעבוד עם הקטנה פה, היא משתעממת מוות, מסכנונת...

אורora

New member
תתארגנו

השביתה יכולה לקחת כמה ימים טובים. תתארגנו תעשו הגרלה של רזולוציה של שעתיים ותתחילו למלא את מקום הסייעת בגן כדי לאפשר לפתוח אותו.

אורora

New member
מצאתי יתרון

הייתי בבוקר בדיאט קלאב, מכיוון שאין פקחים לא נידרשתי לשלם
הגן אצלנו כצפוי עובד כרגיל ( עם הסייעת )

למעלה