שביתה?!

שביתה?!

אהלן :) מה שלומכם?? קראתי שבוודאות תהיה שביתה ביום ראשון (אבל..הם בטח ישנו את דעתם עוד מיליון פעמים) במקרה שכן תהיה שביתה המכללות (ומכללת קיי בפרט) שובתות??

אם...

יציינו בחדשות שהשביתה כוללת מכללות הוראה, אז מכללת קיי כוללת... צריך להקשיב לחדשות ביום שבת בערב... נקווה כולנו שלא תהיה שביתה בע"ה...

אני קראתי בעיתון הבוקר

שהמכללות לא שובתות אבל כמו שאביטל אמרה-הכי טוב להקשיב לחדשות במוצ"ש ועוד יותר בראשון-תנסי בחמש או שש בבוקר. אני מאד מקווה שלא תהיה שביתה

song4me

New member
הודיעו שהמכללות

ובפרט המכללות להוראה לא שובתות...

כן...

זה מה שאני קראתי בידיעות הבוקר, שהאונברסיטאות שובתות, אבל המכללות האקדמאיות ומכללות ההוראה לא שובתות... נקווה שלאף אחד לא תהיה שביתה, אבל נראה לי שלאונברסיטאות זה בלתי נמנע. שבת שלום לכולם...

song4me

New member
אני דווקא אשמח לכמה ימים של חופש

מזמן לא היה לי כזה...

song4me

New member
בעתודה

בכל מקרה הגעתי היום לאוניברסיטה וכל התרגולים מתקיימים כרגיל וגם חלק מהקורסים
אני יכולה לשכוח מהחופש שלי ...

ארנט

New member
../images/Emo207.gif בקשת עזרה

משעמם לכם/ן בשביתה? אתם/ן לא שובתים/ות אבל מוכנים לסייע? מחפשת עבור עבודת הדוקטורט שלי (בחינוך): א. סטודנטים/יות בני/ות 20-26 שהוריהם/ן גרושים. ב. סטודנטים (בנים) בני 20-26 שהוריהם נשואים הבקשה אינה מצריכה השקעת מאמץ רב. כל מה שאני מבקשת הוא מענה על שאלון שבוחן תפיסות לגבי זוגיות וקריירה. על השאלון ניתן לענות דרך המחשב ולשלוח אליי במייל. מי שמוכן/ה לענות בבקשה שישלח לי מסר או ישרשר הנה ואשלח אליו/ה.

למעלה