שבתשתיות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
לא נכלל בהודעת הרכבת

בחצר המפעל
תמונה אחרונה (לא משהו, אני חייב להודות) מהמפעל אך לא מהשרשור. בחצר המפעל מחכה לסגמנט שוב פורטל הסעה. הסגמנט מוסע בתוך מסלול לאחסון עד שישונע ע"י משאיות אל ה-TBM - זאת תחל לפעול אי"
בפרואר 2012. בעוד כחודש יחל המפעל לייצר סגמנטים. 175,000 סגמנטים ייוצרו במפעל שעתיד לפעול כשנתיים וחצי. ע"פ התקן, בכל 12 דקות עתיד להיוולד סגמנט חדש.
ו
.
לא נכלל בהודעת הרכבת
אבל בכ"ז עניין חשוב לבעלי הרכב: הונחו רפידות על הכביש. כעת המעבר על המסילה חלק ונעים. יופי. אגב, את העבודות על המפגש מבצעת חברה מקומית מבית שמש. הקדשתי מספר דקות לשיחה עם הקבלן במקום אשר סיפר לי כי במקום תיבנה הפרדה מפלסית עם תחילת העבודות על כביש 38. עבודות אלו, אגב, היו צפויות להתחיל כבר השנה, אך תתחלנה ככל הנראה רק בעוד מס' חודשים (כיפאק למע"צ, למי שבונה עליה). עניין זה הופך את דברי הקבלן לבלתי סבירים בעליל, שכן אם בניית ההפרדה צפויה בעוד מס' חודשים, מדוע יש צורך להשקיע כבר כעת בשדרוג המפגש?

בועז ל

New member
הפרדה מפלסית במפגש 223?

בחצר המפעל
תמונה אחרונה (לא משהו, אני חייב להודות) מהמפעל אך לא מהשרשור. בחצר המפעל מחכה לסגמנט שוב פורטל הסעה. הסגמנט מוסע בתוך מסלול לאחסון עד שישונע ע"י משאיות אל ה-TBM - זאת תחל לפעול אי"
בפרואר 2012. בעוד כחודש יחל המפעל לייצר סגמנטים. 175,000 סגמנטים ייוצרו במפעל שעתיד לפעול כשנתיים וחצי. ע"פ התקן, בכל 12 דקות עתיד להיוולד סגמנט חדש.
ו
.
הפרדה מפלסית במפגש 223?
בהמשך להודעה הקודמת: ככל הנראה לא בשנים הקרובות, אך הלוואי ואתבדה. לחשוב שכבר ב-2007 הועבר הטיפול בהפרדות מפגשים 223 ו-224 מהרכבת לטיפולה של מע"צ ומאז הן מאוחסנות בבוידעם... לסיום הסקירה ממפגש 223, אתגר קליל (?) לפטושופיסטים שבינינו: מישהו מוכן להסיר עבורי את עמוד החשמל?

משה343

New member

הפרדה מפלסית במפגש 223?
בהמשך להודעה הקודמת: ככל הנראה לא בשנים הקרובות, אך הלוואי ואתבדה. לחשוב שכבר ב-2007 הועבר הטיפול בהפרדות מפגשים 223 ו-224 מהרכבת לטיפולה של מע"צ ומאז הן מאוחסנות בבוידעם... לסיום הסקירה ממפגש 223, אתגר קליל (?) לפטושופיסטים שבינינו: מישהו מוכן להסיר עבורי את עמוד החשמל?

משה343

New member
מה אני צריך לעשות באתר ע"מ להוריד ? ...

אז תתקין gimp
אני מבין מכך שזה מותקן כבר במערכת ? GIMP for Linux It's very likely your Linux distribution already comes with a GIMP package. It is a preferred method of installing GIMP, as the distribution maintainers take care of all the dependencies and bug fix updates. Ubuntu, Debian Ubuntu or Debian users can simply run apt-get install gimp to get the latest stable release of GIMP.

easylivin

New member
נסה לחפש אותו ב"מרכז היישומים" או איך שלא

אני מבין מכך שזה מותקן כבר במערכת ? GIMP for Linux It's very likely your Linux distribution already comes with a GIMP package. It is a preferred method of installing GIMP, as the distribution maintainers take care of all the dependencies and bug fix updates. Ubuntu, Debian Ubuntu or Debian users can simply run apt-get install gimp to get the latest stable release of GIMP.
קוראים לזה בגירסה של Ubuntu המותקנת אצלך... עד כמה שזכור לי, באנגלית קוראים לזה Software Center. הזן בשורת החיפוש "GIMP" ותקבל מיד אפשרות להורדה והתקנה אוטומטית של התוכנה. רק קח בחשבון שלא מדובר בתוכנה למתחילים... היא דומה בפונקציונליות שלה ל-Photoshop.

משה343

New member
קודם חיפשתי במרכז התוכנות של אובונטו...

קוראים לזה בגירסה של Ubuntu המותקנת אצלך... עד כמה שזכור לי, באנגלית קוראים לזה Software Center. הזן בשורת החיפוש "GIMP" ותקבל מיד אפשרות להורדה והתקנה אוטומטית של התוכנה. רק קח בחשבון שלא מדובר בתוכנה למתחילים... היא דומה בפונקציונליות שלה ל-Photoshop.
קודם חיפשתי במרכז התוכנות של אובונטו...
שנמצא תחת הכותרת "יישומים" שנמצא בראש שולחן העבודה שלי, וראיתי שזה כבר מותקן אצלי. הנה צילום של התוכנה כשהיא פתוחה:

jarondl

New member
אם ההתקנה שלך חדשה יחסית אז זה דווקא לא מותקן

אבל זה במרחק לחיצתיים. לך ל Ubuntu Software Center (איפה שמסירים או מתקינים תוכנות) חפש gimp והתקן. אופציה אחרת , אם אתה מעדיף את הטרמינל : sudo apt-get install gimp אופציה שלישית, ואם היא עובדת, אז היא הכי פשוטה, זה ללחוץ כאן על התקן את גימפ

jarondl

New member
טוב האופציה השלישית לא צלחה את תפוז

אבל זה במרחק לחיצתיים. לך ל Ubuntu Software Center (איפה שמסירים או מתקינים תוכנות) חפש gimp והתקן. אופציה אחרת , אם אתה מעדיף את הטרמינל : sudo apt-get install gimp אופציה שלישית, ואם היא עובדת, אז היא הכי פשוטה, זה ללחוץ כאן על התקן את גימפ
היא עבדה בחלון תצוגה מקדימה אבל לא עכשיו. הרעיון הוא לינק לכתובת apt:gimp שפיירפוקס מתרגם לפתיחת חלון ההתקנה הרלוונטי, אבל תפוז מסנן. ואני רואה בנוסף שאריק הקדימני :)

משה343

New member
ראיתי שזה מותקן אצלי ...

היא עבדה בחלון תצוגה מקדימה אבל לא עכשיו. הרעיון הוא לינק לכתובת apt:gimp שפיירפוקס מתרגם לפתיחת חלון ההתקנה הרלוונטי, אבל תפוז מסנן. ואני רואה בנוסף שאריק הקדימני :)
ראיתי שזה מותקן אצלי ...
אני רק צריך להתאמן ולדעת מה יש לי ע"מ ל"שחק" עם תמונות . בגדול הבעייה העיקרית שאני נתקל בה הוא תמונה מוחשכת כיצד אני מבהיר אותה ? הוספתי צילום של התוכנה פתוחה כאשר פתחתי תמונה כלשהי דרך : קובץ - פתח באמצעות - עורך התמונות GIMP

amithi1

New member
איזה עמודי חשמל?

הפרדה מפלסית במפגש 223?
איזה עמודי חשמל?

amithi1

New member
אין בעיה בועז

תודה רבה, עמית! שיחקת אותה, אבל גם הסתבכת
ורק אל תגיד שלא הזהרתי מראש.
אין בעיה בועז
בסך הכל לקחתי את האלגוריתם של עיריית חיפה והחברה להגנת הטבע והרצתי אותו הפוך...

79 Ori

New member
בבקשה...

הפרדה מפלסית במפגש 223?
בבקשה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה