שבת נהדרת לכולנו,

droli

New member
שבת נהדרת לכולנו,

שיו איך אני אוהבת את הרגעים האלו. אחרי ארוחת ערב טובה. אצלנו אוכלים "טוב" רק בשישי שבת. במשך השבוע אני אוכלת בעבודה, האיש חוטף משהו, והילדות אצל המטפלת. ירד המון, המון גשם היום. אנחנו בבית למעט הגדולה שישנה אצל חברה. וכיף. כיף הביחד הזה. התא המשפחתי הזה שהצלחנו לייצר. עוד מעט נכבה את האור בסלון, נשתה תה עם עוגיות מהמפגש של פורום מתכונים מאתמול, נשים סרט, ונהיה כמו "צמחים" מול הטלויזיה. נראה לי שיותר מחצי שעה לא אחזיק ערה. אבל מה זה חשוב, העיקר שהגיעה שבת. והיא רגועה, לשם שינוי - אצלנו לצערי הרב, כמו שהשבת מראה סימני היכנסות, הגדולה נכנסת לאקסטזה ולקריזה, והרבה הרבה מתח בבית. כן שוחחתי איתה, וחיבקתי אותה. כנראה משהו בביחד הזה מכניס אותה ללחץ. והיום אין את זה...(שלא ישתמע שאני לא רוצה את בתי בבית - חס וחלילה! אבל כיף שאין מריבות) אז שתהיה לנו שבת נהדרת, שבת של חמין, שינה עמוקה מתחת לפוך, תה טוב, והמון חיבוקים, אהבה ואושר. מאחלת את לכולכם. לכולנו. באהבה רבה מיכל

nonana

New member
שבת שלום ../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo79.gif

רובנס

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה