שבת שלום אשמח לעזרה בנושא מסויים

שבת שלום אשמח לעזרה בנושא מסויים

לחברה שלי היה יום הולדת אתמול..אנחנו בני 20, בקיצור חברים שלי החליטו(החברים הכי טובים) שהם לא באים כי היא הודיע להם מאוחר 7 בערב ביום שישי וויתרו על היומהולדת ובכך השאירו אותי לחגוג איתה במסיבה עם עוד חבר אחד טוב שלי שבא וחברות שלה..אני והיא כבר חגגנו את היומהולדת שלה בצימר והיה ממש נחמד הקטע הוא שאני אישית ממש נעלבתי משתי חברים שלי שהם החברים הכי טובים שלי שפשוט העליבו ממש את חברה שלי שלא באו ליומהולדת שלה וראיתי שהיא נעלבה..יש לציין שהם מכירים אותה כבר 4 שנים ככה שזה לא שהיא איתי שבועיים..בכל אופן החברים האלה העדיפו לצאת למקום אחר עם אנשים אחרים ולא לחגוג לה יומהולדת בטענה שהיא הודיעה מאוחר מדי כאילו עכשיו אני יכול לרצוח את שניהם אבל הייתי רוצה לשמוע דעות על מה הייתם עושים במקומי ואיך הייתם מתייחסים לחברים שלכם שעשו כזה דבר לחברה שלי ביומהולדת..יש לצייין שהם ידידים שלה גם כן.. תודה רבה

נימרודל

New member
הממ...

אני אתן לך את דעתי האישית- אני ממש לא אוהבת שאנשים נזכרים להגיד לי דברים בדקה ה-90. במיוחד לא אם כבר היו לי תכניות וכו'... לא רואה סיבה לשנות שום תכנון שעשיתי בשביל מישהו שנזכר ברגע האחרון על משהו. הרי תכננתם את המסיבה אני מניחה, קניתם אלכוהול, בירות, במבה-ביסלי וכו', לא? חלק מהתכנון זה גם להודיע לאנשים. אני בטוחה שהחברים שלך לא הלכו למקום אחר רק בשביל לעושת לה "דווקא", סביר להניח שהיו להם תכניות שהם קבעו מראש. אם, סתם נניח, הייתי קובעת עם החברות שלי לצאת למקום כלשהו שאנחנו בדרך-כלל יוצאות אליו, ולא אמור להיות בזה איזה משהו מיוחד או איזו סיבה ספציפית לצאת לשם אז הייתי אומרת- "וואלה, בשביל ידיד הייתי מוותרת על זה והולכת, אפילו אם זה קצת ברגע האחרון". אבל אם דווקא כן הייתי מתכננת משהו שהוא קצת יותר "מתוכנן" הייתי שוקלת את זה פעמיים.

מכתב

לא הבנת נמרוד לא הודענו להם בדקה ה90 , הודענו להם ב7 בערב ביום שישי ולא היינו צריכים לתכנן מראש בגלל שיצאנו למועדון את מבינה..חלק מהתכנון זה אכן להודיע לאנשים אבל זה מסובך כי היא הייתה חולה ולא ידעה אם היא תעשה מסיבה או לא

נימרודל

New member
אני בחורה... :p

7 בערב יום ששי זה הדקה ה-90. לפחות לפי דעתי, אפילו שיוצאים מהבית רק בעשר וחצי... ואם החברים שלך ידעו (אפילו יום לפני) על זה שאתם אמורים לצאת כולכם למועדון לכבוד יום ההולדת שלה, ואז היא חלתה, הבריאה, הודעתם שאתם יוצאים והם לא באו- זה לא בסדר מה שהם עשו. אבל אם לא הודעתם להם לפני, אין מה להתפלא. גם אם היא הייתה חולה...

mika tal

New member
אני מבינה שגם אתה וגם חברה שלכם התבאסתם

מכך שני חברייך לא הגיעו, ואתם מכירים שנים וכו'.עם זאת, אתה חיב לקחת בחש' שאם הודעת להם בשעה מאוחרת, ייתכן וקבעו כבר תוכניות אחרות.אני סבורה כי גם יכלו לקפוץ אליה בשעה מאוחרת יותר, או רק לבוא לומר מזל טוב, אך לא כולם אנשים "חמימים",או "איכפתיים". אם זה מפריע לך פשוט תדבר איתם, תעיר שזה לא בסדר. אה, ומזל טוב :)

אמממ... ככה-

קודם כל בוא לא נרצח אף אחד, חבל.. :) דבר שני-- בוא תסתכל על העניין מהצד שלהם.. מה קדם למה? מה אתה היית עושה אם היית במקומם? נכון שעכשיו תגיד- בטח, הייתי הולך כמו מלך לחגוג את יום ההולדת שהודיעו לך דקה וחצי לפני... אבל בוא נהיה ראליים.. עם כל הכבוד (ואין ספק שיש כבוד), קח את זה באיזי.. החיים מורכבים הרבה יותר מאיזו מסיבת מומולדת כזו או אחרת.. ובנימה אחרת, רבאק- לפני שניה היה כיפור.. למה לריב? למה להתעצבן? שאל את עצמך ברצינות---זה שווה את זה? ולגבי החברים- ארבע שנים לא הולכות ברגל וגם לא נעלמות בגלל דבר כזה קטן.. :)) נעלבה או לא, שבו לדבר על זה.. תראו מה יקרה. בכל מקרה מזל טוב לחברה וחג שמייח!!!!!!! :]

למעלה