שבת שלום....הדלקתם נרות? עשיתם קידוש?

Sודית

New member
שבת שלום....הדלקתם נרות? עשיתם קידוש?

אני מזה מתגעגעת לפעמים לערבי שישי של פעם, בבית של אמא ואבא, כל הילדים מסביב לשולחן, מהמטבח עולים ריחות של תבשילים טעימים, כמה מיני סלטים.... מחכים לאבא שיבוא מבית הכנסת.... וכשהיינו ילדים היינו כמובן ממושמעים, מתבלשים יפה לשבת, עוזרים קצת לאמא ויושבים כולם ליד השולחן. ואז אבא מגיע מבית הכנסת, מביא איתו אוירה של קדושה, כך הרגשתי אז......עושה קידוש, מברך על הלחם ואז אמא מגישה את המטעמים.....יוווו.....כמה רחוקים הימים האלה...... היום לא נשאר (לי לפחות) שום דבר מזה.... סודית מתגעגעת.....

Sודית

New member
וואוו.....כל הערב אתם מתפרפרים?

אני מקווה שיהיה לכם מלאן לספר לנו מחר
שיהיה לכם אחלה של יום שבת

maxima

New member
בוקר טוב אפרורי ורטוב...אולי בהמשך היום

תזרח לנו השמש

Sודית

New member
עסוק בכתיבה - נשמע מעניין

אני רואה שאתה עסוק עד השעות הקטנות של הלילה. מותר לדעת/לשאול באיזה כתיבה אתה עסוק? משהו מעניין? בטח אתה ישן עדיין.

Sודית

New member
עוד לא 'תעוררתי אבל קמתי כבר מזמן

אז מה ההבדל בין לקום ולהתעורר? יש לי מלאן סידורים היום, השווים שלי יגיעו אלי לצהריים. צריכה להתארגן ולהכין ולכן "קמתי" מוקדם, עכשיו אני בשלבי התעוררות ואחורי זה אצא קצת לקניות ואז להכין. איזה כייף שהם באים אלי - זה עושה טעם לגמרי אחר לחיים. אז כבר הולך להיות יום שווה......ואתם?

בוקר טוב

היום מחכה לי עבודת שורשים... . . . לא לא של ביצפר וגם לא של קונטה קינטה רק של השורשים שלי האפורדינים
אחורי זה צריך להכין את נושא פורים לגן ואחר הצהרים אחי גורר אותי לחברים זה הצפי לשבת הזאת כאן דווקא שמשי ומואר

למעלה