שבת שלום ומבורך מתוך "כל יום התחלה חדשה"

עליזה 63

New member
שבת שלום ומבורך מתוך "כל יום התחלה חדשה"

שבת שלום ומבורך מתוך "כל יום התחלה חדשה" "אני אישה מאד ברת מזל ואסירת תודה. ברת מזל ואסירת תודה על כל בוקר שאני מתעוררת. על שלוש בנות נפלאות ובן אחד. על בעל מבין ומאד אוהב שאיתו אני חיה כבר 52 שנים מבורכות, כולן בבריאות טובה." (תלמה אליוט) הכרת תודה על מה שהחיים נותנים לנו מרככת את הרגשות הקשים שלפעמים מוצאים מקום בתוכנו. החיים מעניקים לנו מגוון ברכות; חלקן מביאות לנו שמחה מיידית, חלקן מזמינות דמעות, אחרות מעוררות פחד. אנו זקוקים לעזרה כדי להבין שכל ההתנסויות מיועדות לשרת את טובתנו, כולן מברכות אותנו בדרך זו או אחרת. אם אנו מסוגלים לראות את התמונה הגדולה, אנו מברכים כל מצב, קטן וגדול, בלב אסיר תודה. כל כך קל לרצות שהחיים שלנו יהיו אחרים, לא למצוא סיפוק בתוך המשפחות שלנו, בעבודה שלנו ואצל החברים שלנו. ככול שאנו מוצאים יותר פגמים בחיינו, מובטח לנו שנמצא עוד יותר פגמים. גישות שליליות מושכות לעצמן התנסויות שליליות; בעוד שגישות חיוביות מקלות על כל מעמסה שאנחנו יכולים ללמוד ממנה. השנים עוברות כל כך מהר. ההזדמנויות שלנו להנות מהחיים עוברות מהר גם כן. אנו יכולים לתפוס את מה שבא מולנו ולהיות אסירי תודה. אנו אף פעם לא בטוחים שההזדמנות להתנסות שאנו חווים עכשיו לא תהיה האחרונה שאנו פוגשים בחיים האלה. כל בוקר כשאני קם זו הברכה מספר אחד.

למעלה