שבת שלום חברים יקרים!

שבת שלום חברים יקרים!

היה אתמול אחלה מפגש באופן אישי מאוד נהנתי....המפגש היה במקום ולי היה כיף כי זה היה יותר לבוגרים שבינינו ולאו דווקא לילדים (מה שבדרך כלל קורה). ולתודות: ראשית דהוז כל הכבוד על המאמץ והחומרים שהבאת איתך ראיתי את ההתלהבות של הילדים בעיניים וזה היה שווה הכל! שביק וענתי אין עליכן! כל הכבוד על הארגון והתמיכה שלכן
תודה רבה ל"דב גריזלי" שהסיע אותי מתחנת האוטובוס לעמותה היתה לי הפתעה נעמה וטובה לפגוש אותך שנית אתה נראה נפלא אחרי שהשלת מעליך כל כך הרבה קילוגרמים ואני מצפה שתחזור לכתוב כאן כמו בימים עברו..... היתה לי הפתעה נעימה גם לראות את ליז עם אריק ואת אריאל המקסימים, אריאל תודה על רצונך להחזיר אותי הביתה אבל העברתי ערב משגע ומהנה עם הלנוש (אתה יודע אין על ערב בנות!) ליקירתי "חנוצה" ובני משפחתה, כרגיל היה לי כיף ונעים בחברתכם (ואני לא מבינה למה בעלך כועס עליי
) לעידנוש שלך המקסים שבית את ליבי איזה ילד בוגר ופתוח הנך, אני צופה לך עתיד מזהיר עם כתיבת סיפורך ובכלל) הלנוש נהנתי מאוד בחברתך (איזה ברמן חתיך היה לנו אתמול
) ולחדשים היקרים, ברוכים הבאים מקווה שתיטלו חלק גם כאן בפורומים, נהנתי להכירכם ובזכותכם גם היה לי קל יותר להפתח ולהרגיש חופשיה בזכות הדברים הדומים שאני באופן אישי וגם אתם חווים ועוברים. מקווה שנפגש בקרוב, לי זה השאיר טעם של עוד.......

שבת שלום לכולם ../images/Emo140.gif

שמח שנהניתם במפגש. אני לעומת זאת היה לי עכשיו מבצע שלא היה מבייש פורץ מוסמך. הייתי בחוץ , נהניתי מאוויר הסתיו. ו... טראח הדלת נסגרה מהרוח. וכל החלונות סגורים. מה עושים? העברתי את המחשב דרך חור המנעול , והנה אני כותב מהגינה. סתם.. בסוף הצלחתי לטפס מאחד החלונות.

פשששש איזה גבר! שמחה שהצלחת בסופו של דבר

להכנס לביתך ולכתוב לנו..... גם השיר שצירפת מהמם ומזכיר לי נשכחות.... בגיל הטיפשעשרה רקדתי המון ריקודי עם וזה היה השיר האהוב עליי כי בן זוגי לריקוד שאז היה חייל היה מניף אותי אל על בפזמון (אז עוד הייתי רזה
) שתהייה לך שבת קסומה

דהוז

New member
אוי, הזכרתם לי נשכחות...

גם אני אהבתי כל כך את השיר הזה... ואת ההנפה בריקוד
.... בסוף עוד נגלה שהיינו באותו חוג ריקודי עם... אני רקדתי בחדרה ומעיין צבי בשנים 1976-78 (אבל נולדתי כמה שנים אחרי (!) למי שמתעניין בגילי
...) כן.. ובעניין הרזה... כנראה שגם אני הייתי פעם במצב הצבירה הזה
!

בשנים הללו הייתי ילדת חוץ בקבוץ

ומלאו לי 9 שנים..... אגב קבוץ, כשהתארחנו לפני ימים אחדים באותו קבוץ הלכתי לראות את הבית ילדים שישנתי בו ובעצם העברתי את רוב שעות היום בו, מאוד התרגשתי, בעיקר כשנודע לי שהבת של בת דודתי גם נמצאת באותו בית ילדים ,רק שהזמנים השתנו והילדים של היום ישנים עם ההורים ולא כפי שהיה בתקופתנו......

דהוז

New member
צוציקית....../images/Emo8.gif

מדהים איך שהדברים נראים לנו אחרי כל כך הרבה שנים... אני גדלתי בכפר ולא בקיבוץ אבל כל כך קינאתי בילדים שגרו בבית הילדים בקיבוץ! בשבתות אבא שלי היה לוקח אותי לבקר בקיבוץ משמרות וכל כך רציתי לגור בקיבוץ ולא עם ההורים... מצחיק, לא?! לא בטוח בכלל שבמציאות הייתי אוהבת את זה אבל לא היה לי קל עם הורי (ניצולי שואה, מאוד מבוגרים וכו') וחשבתי שהקיבוץ הוא גן עדן של ילדים וצבריות, לא אוירה מדכאת כמו אצלי בבית. נו, יותר מידי נוסטלגיה בשעה הזו זה מסוכן... אני פורשת כעת
לילה טוב!

טוב, ממש מושכים אותי בלשון....

לאחר ההתבטאות הקיבוצניקית שלי מקודם, ("עשרה דברים שרק קיבוצניק מקורי יודע) אני חייבת להוסיף מחוויותי. גם אני מדור הלינה המשותפת,והיינו בין האחרונים שעוד קיימו את המצווה. (עד מלחמת המפרץ!) השנה, בחופש הגדול עשיתי לילדי סיור בבית הילדים שבו שהיתי יומם וליל (חוץ מהשעות 16:00 עד 20:00 כמובן), כולל לינה, אוכל, לימודים ועברתי איתם בכל חדר ----- כאן היתה כיתת הלימוד, כאן התקלחנו ביחד וכאן ציחצחנו שיניים על העץ הזה טיפסתי וכאן ייבשנו את בגדי הים אחרי שחזרנו מהבריכה, וכאן שטפנו את הבוץ מהמגפיים השחורים כשחזרנו מהפרדס, וכאן חפרנו בורות לגולות הם נהנו, וביקשו להצטלם על העץ ואני התרגשתי וידעתי שעולם הולך ונעלם. טוב שכך, אבל זה חלק ממני וזה עצוב שנוף הילדות נמחק ונשאר רק בלב. על הטוב ועל הרע (את הרע הבנתי רק כשנולד הבכור). לילה טוב. אני ניגשת לחדר הילדים להביט בפניהם היפות ולשמוע את מנגינת נשימתם השלווה. הם בדיוק בגיל שבו היינו אני ואחותי כשהורי חדורי הערכים עברו לקיבוץ.

yasha31

New member
מקווה מאוד שלא היית בעיצומה

של רחצה בעירום בבריכה.....

../images/Emo6.gif ואם כן ? ואללה הצחקת אותי עכשיו....../images/Emo6.gif

מה זה משנה? אין מישהו מהשכנים שיכול לראות משהו.... נכון אבי?

yasha31

New member
זה סתם הזכיר לי

פרק של "מיסטר בין" שבו הוא מתארח בבית מלון וננעל עירום מחוץ לחדר, וכדי לכסות את מבושיו, הוא מוצא שלט שכתוב בו EXIT ומכסה בו את הטוסיק ושלט שכתוב בו OUT OF ORDER ומכסה בו את המה שמו....אח"כ באיזה שהוא שלב הוא מוצא שלט: NO ENTRY ומכסה בו את הטוסיק ולא זוכרת מה עלה בגורל המה שמו שלו אח"כ. גם שם השתנה השלט. בקיצור, השתעשעתי בלדמיין את אבי רץ ככה עם השלטים וזה מאוד הצחיק אותי. תודי שזה משעשע!

וגם... שיר לשבת של סתיו

עצי הצפצפות שרים לך שיר על דרך, עצי הצפצפות היו גבוהים, גבוהים, וכל געגועינו לך היו לטרף ולשובלך אשר הצית את הדשאים. באפרים אין קץ, אדום עולה הסתיו, נושרים עלי העץ כדינרי זהב ורק האהבות שבות לכאן בסתיו. הרכבות נסעו והמסילה ריקה היא, ואת כאילה אובדת במשעול וזר של נרקיסים הן שש עשרה שנותיך, אשר גמעו מטל הערב הכחול באפרים אין קץ, אדום עולה הסתיו, נושרים עלי העץ כדינרי זהב ורק האהבות שבות לכאן בסתיו. החסידות פורחות מתוך בריכות המים, החסידות פרשו כנפיים של שבת, ורק השיר קסום אל שש עשרה שנותיך נותר פה וזוכר שלכת ומבט. באפרים אין קץ, אדום עולה הסתיו, נושרים עלי העץ כדינרי זהב ורק האהבות שבות לכאן בסתיו.

../images/Emo24.gifאלמונימית../images/Emo70.gif רק בגלל שהתנהגת יפה והבאת

למפגש מלא "קרמבואים" - תקבלי שני קישורים מדליקים....

yasha31

New member
גובלינית יקירתי, הזכרת לי נשכחות

וקרעת את הילדים שלי מצחוק... ישבו פה שעה וראו כמעט את כל הקטעים של מיסטר בין ונשפכו....

למעלה