שבת שלום לכולםםםםם

שבת שלום לכולםםםםם

לידיעתכם! מחר מזג האויר אמור להשתנות ואף לרדת גשם (אני יודעת שלחלקכם זה יעשה טוב בנשמה) יום ראשון זה היום האחרון לביה"ס ולמקום העבודה לפני היציאה לחופשה ארוכה (לי זה יעשה טוב) ביום חמישי ה-16/10 יש מפגש בית פתוח תגיעו בהמוניכם (אני כנראה אהיה שם ) אלו החדשות עד למבזק הבא

tabali

New member
שבת שלום לכולם

יאלללללללללללה שיגיע כבר החורףףףףףףףףףף לי זה יעשה טוב....

מתוקה שלי איזה כיף לשמוע ממך שוב

מה שלומך יקירתי? ולא מעניין אותי חורף סתו או קיץ אני רוצה לראותך בקרוב מאוד! שמעת???

tabali

New member
אז יאללה...

אני לא עובדת בסוכות...
גם געגעתי אלייך...

דהוז

New member
שבת שלום יקירתי!

כמה משמח לשמוע שאת היום במצב רוח מרומם, אני מבינה שהוסכר התיצב.... אז זה אומר שבמפגש תהיי מתוקה יותר או חמוצה יותר?
אני מאלה שהגשם ממש יגרום להם לשלווה..... במיוחד אם עדיין אפשר יהיה להסתובב בחוץ עם גופיה אבל בלי מטריה .... כמה טוב לצאת לחופשה - מה את מתכננת? טרק כלשהו בארץ או קפיצה לחו"ל? ו.... אני לא מאמינה - כתבת שבכל זאת את מתכוונת להגיע למפגש? מותר כבר לצפות ולהתגעגע? יהיו מבזקי חצי? כן, אני שוב במצב רוח קנטרני קצת היום, אבל הי, כשאני ככה אני גם הכי יצירתית כך שזה לא כל כך נורא!

../images/Emo6.gif הרגת אותי יקירתי

למפגש אני רוצה להגיע כי שמעתי מי היא אותה חברה שתעביר פעילות לילדים
אז החלטתי להיות ילדה לאותו היום כדי קבל הפתעות. כתבתי כנראה כי היום דודי האהוב התקשר אליי והזמין אותנו למשך החג ובחול המועד לקיבוץ שלהם ואני מתה על המקום כי שם גם גדלתי חלק מחיי כך שאני מכירה שם הרבה מאוד אנשים וביניהם גם בני דודיי האהובים ... נשיקות בנתיים

דהוז

New member
כולי ירוקה מקנאה....

תמיד כיף לקבל הזמנה מאנשים שאוהבים ולדעת שמחכה לך מפגש נעים. תהני ותכייפי, תחבקי ותצחקי המון, שרק יהיה לך טוב! להתראות במפגש..... חכי להפתעות ילדה חמודה שלי....

הלנה

New member
שבת שלום לכולם ../images/Emo24.gif

תודה על המבזק החשוב... איזה כיף לך, יש לך שבוע חופש?... לנו לא אבל לא נורא זה גם מספיק... הפעם החגים יצאו ממש טוב.

למעלה