שבת שלום לכולם, צריכה את עזרתכם!

McFLy AnNuShKa

New member
שבת שלום לכולם, צריכה את עזרתכם!

ובכן, הסיפור הוא כזה. אני משרתת בצבא בתור מדריכת אוכלוסייה, ומתוקף תפקידי נשלחתי באחת הפעמים לקיבוץ מגן שבנגב המערבי. במהלך שהותי שם, עשו לי סיור בפינת החי המדהימה של הקיבוץ, ושם ניגלו לעייני זנים מיוחדים של תרנגולים! חלקם היו לבנים ממש, חלקם בצבעים האופיניים רק עם צורה מעט שונה, וכמה ממש מיוחדים עם גוונים של זהב סביב צווארם! האדם שהתלווה אליי כינה אותם "מהזן המלכותי". או משהו דומה לכך... שהם אינם "ילדי הארץ" אלא מיובאים אירופה אם אני לא טועה... אני לא מצליחה למצוא בשום מקום מידע או תמונות של התרנגול הזה! ואנשים לא מאמינים לי שהוא קיים!!!! עזרו לי למצוא כל מידע על התרנגול המיוחד הזה, או תמונות... או שתפנו אותי לפורום אחר אם זה אינו הפורום המתאים לכך. בתודה מראש, ובברכת סוף שבוע רגוע... אנה

אני מנחשת ש...

ראית פסיון. אולי פסיון זהוב? http://d-spot.co.il/forum/index.php?showtopic=26942&st=0 אולי פסיון מצוי? ---->

שלום לך

זה פסיון שובל מלכותי אולי?? יש הרבה סוגי פסיונים ולא תרנגולות!! תרנגולת זה לא פסיון פסיון משתייך לעופות הקרקע והוא עוף מרהיב בעיני! היופי שלו מדהים! אולי גם סוג תרנגולות שאני לא יודע עליו! בכל מקרה : היה להם זנב ארוך?? הנקבות בצבע חום? אם את צריכה עזרה אני אפנה אותך בהודעה הבאה לפורום שלנו בהייד פארק! בכל מקרה תפני אלי באישי לעוד עזרה בנושא ותמונה באמת תעזור לי!! 199516322 -אי סי קיו!

פסיון שייך לסדרת התרנגולאים

כך שלהגיד שהוא לא תרנגולת זה לא לגמרי מדוייק

גידול פסיונים

אם את אומרת ככה אין לי בעיה! אבל גידול פסיונים הרבה יותר קשה מגידול תרנגולות וכולם יודעים את זה ולא כול אחד יכול לגדל פסיונים! את יודעת שאוכל לפסיונים אפרוחים עולה ל 1 ק"ג - 10 ש"ח! בכל מקרה אני זוכר פעם שקראתי איפו שהוא שפסיון שייך למשפחת התרנגולים! אבל עכשיו יש מונח שכול המגדלים משתמשים בו : עופות נוי- כל עוף שצאצאיו עוזבי קן.....וזה כולל תרנגולת + פסיון+ ברווזים + אווזים+ תרנגולי הודו + שלוים + פניניות וכו

למעלה