שבת שלום לכל החבריםםםם

שבת שלום לכל החבריםםםם

וגם.... היום היה המפגש האחרון של הסדנא לפני היציאה לפגרה.... מבקשת להודות באופן אישי ליסמין שביק וענת היקרות שבזכותכן הסדנא נפתחה. עם כל הידע שצברתי במשך השנים הסתבר לי שיש עוד מה ללמוד ונשארתי עם טעם של עוד ועוד..
תודה לחברים המיוחדים והמקסימים שיצא לי להכיר ולצערי רק בפרק זמן קצר כי נעדרנו מכמה שיעורים שהיו הכי חשובים בעיני... אבל "כבשתי" חברתי המדהימה סומכת עליך שתשלחי לי את כל החומר כדי שאשלים פערים...

למרות שבתחילת הדרך אמרתי שהקבוצה גורמת לי ליותר קושי ולבלבול היום אני מודה שהקבוצה נתנה לי רוח גבית ונרתמתי לא פחות מאשר תרמתי.

אוהבת כל אחת ואחד מכם ושוב המון תודה!

שבוע טוב לכולם
וגם
קישור מעניין

"אלמונימית" יקרה - אני מאד שמחה לקרוא את דבריך וכל כך ומצטערת שלא יכולתי להגיע למפגש האחרון ועוד יותר מצטערת על כל מפגש שהפסדתי. כאמור - ננסה לקיים מפגשי תחזוקה חדשיים לקבוצה - בימי שישי.

אני מצרפת באהבה לכל חברי הפורום קישור למאמר מומלץ על חוקים וגבולות בכיתה.
לתשומת לבכם - את אותם עקרונות אדלריאנים שמפורטים במאמר - אפשר ליישם גם בבית.
שימו לב שברמה הפרקטית - המעורבות של ההורים בפתרון בעיות של משמעת בביה"ס היא רק כאשר מגיעים לסנקציות וכאשר יש רלוונטיות למעורבות שלהם. בשביל זה - ביה"ס זקוק לגיבוי שלנו כהורים ושיתוף הפעולה כאן ממש הכרחי.
שיהיה
ושבוע מקסים לכולם

את בהחלט חסרת לי ביום שישי

במיוחד שלא התראינו המון זמן. והבנתי שגם את וגם אני הפסדנו את השיעורים הכי מרתקים וביקשתי מיסמין שידור חוזר...
שיהיה שבוע נפלא

שביק

New member
תודה לאלמונית היקרה על מילותייך.

בקר טוב ושבוע מצויין לכולם.
מחבקת אתכם שביק

למעלה