שבת שלום פורום יקר זקוקה לעזרתכם הדחופה

שבת שלום פורום יקר זקוקה לעזרתכם הדחופה

בבקשב בבקשה נמאס לי כבר.... אמא שי סובלת מאורטיקריה מעל לשנה ופשוט המצב הפך להיות בלתי נסבל. מצאתי באינטרנט מישהו שמטפל בכך. שאלתי את הרונים האם x יעזור לאמא שלי באורטיקריה? ראיד'ו סווילו גבו אחחחחחח אני רוצה למצוא כבר תשובה. תעזרו לי לקבל החלטה נכונה בבקשה

אוקי -

זה ניראה לי יותר טוב מהקודם לפי הפריסה. אם את רוצה לשמוע לעצת הרונים - לכי על זה ולא על השני שפרסת בנוגע אליו..

עומר תודה על התגובה המהירה ../images/Emo24.gif

את יודעת אחרי שכתבתי שהשני יותר נראה לי. נכנסתי שוב לראון ומשהו אמר לי ללכת עליו ולא כמו שישבתי קודם. עומר האם מתוך הפריסה הזו את רואה דבר נוסף שיכול לסיעע לנו בטיפול? תודה

מחשבות על שאלה ופריסה...

זו שאלה מעניינת מאוד בשבילי, נגעת פה בנקודה חשובה ואשמח להגיד איך אני רואה את הדברים - 1. אני משתדלת שלא לחזור לפריסה שכבר עשיתי, ראשית, כי זה מרגיש לי לא נכון, ושנית, אני מאמינה שזה משדר איזה חוסר ביטחון. ברדע שאני מפרשת פריסה, משהו בתקשורת עובר. אם אני סומכת על מה שעבר - לא נכון לי לחזור ולבחון את הפריסה.. 2. אני תמיד עונה כל מה שאני רואה בפריסה, גם אם זה לא בדיוק קשור, כדי למסור את כל המסר... 3. הפריסה אמורה לענות על השאלה ששאלת. אשמח מאוד לענות על שאלה נוספת - אבל צריך פריסה חדשה...
עומר

עומר זקוקה לעזרתך בהקדם האפשרי

אני מהבוקר מעיינת באתר של האדם הזה.העיניין הוא שאני לא קיבלתי המלצה אליו, אלא רק דרך האינטרנט הגעתי אליו. זה רחוק ממקום מגוריי ולא פה הבעייה אלא האם הוא יעזור. אינני מכירה אותו ולכן אני חוששת. מה את אומרת? אחחחח שתגיע הישועה כבר. תודה עומר יקירה

עומר מצאתי עוד מישהו אני כבר לא יודעת...

האם x יביא פיתרון לאורטיקריה של אמא שלי? ראיד'ו בקראנה איהוואז איך אני מגיעה להחלטה הנכונה ביותר עבורה?

לדעתי....

X1 > אפשרות לא רעה...יביא להטבה, ולשיפור... ראיד'ו סווילו גבו X2> נראה שהוא אפשרות לא רעה יביא להטבה לאיזון... ראיד'ו בקראנה איהוואז X3> יביא לשיפור אך חלקי אינגוואז פהו ג'רה אני לא מפרשת כל פרט..זה מיותר וגם בשל הדחיפות הצעתי משום שאני מאמינה בחשיבות הקשר מטפל מטופל קבעי פגישה עם X1 ועם X2 ביחד עם אמך..ושהיא תבחר. (זו דעתי) אם היא במצב של נטילת החלטות.....כלומר.. בכל אופן שניהם יכולים להועיל...

תודה רבה לאונרדו ../images/Emo24.gif

העיניין הוא שזה לא מעט כסף ואמא שלי מתקמצנת על עצמה. המצב הכלכלי לא כל כך טוב ובכל זאת הבריאות היא מעל הכל. תודה רבה אנסה להציע להאת האפשרות הזאת למרות שמראש נראה לי שהיא תשלול אותה. אני מקווה שאלוקים יוליך אותי לבחירה הנכונה. תודה רבה

למעלה