שבת שלום

הסהר

New member
שבת שלום

המושג הזה מקבל משמעות אחרת, כשהאיש נמצא בשבת במקום ששלום זה הדבר האחרון שיש בו ....

יש כאן מישהי ?

הסהר

New member
מילא הימים, אבל הלילות...

גומרים אותי לגמרי.
הדבר העיקרי שאני עושה, בין 19.00-7.00, זה לנסות להרדים אותה.
זה נורא.
וזה שואב ממני את כל הכוחות, ככה שלא נישארים לי כוחות אליה. לא בלילה ולא ביום.
כבר חמישה שבועות, בהתחלה זה היה שיניים וצינון, ועכשיו הרופא הגדיר את זה "שלב התפתחותי".
וזה נהיה קשה יותר מיום ליום.
חושבת שאפנה ליועצת שינה,
כי אני כבר אובדת עצות...

הסהר

New member
מילא הימים, אבל הלילות

גומרים אותי לגמרי.
הדבר העיקרי שאני עושה, בין 19.00-7.00, זה לנסות להרדים אותה.
זה נורא.
וזה שואב ממני את כל הכוחות, ככה שלא נישארים לי כוחות אליה. לא בלילה ולא ביום.
כבר חמישה שבועות, בהתחלה זה היה שיניים וצינון, ועכשיו הרופא הגדיר את זה "שלב התפתחותי".
וזה נהיה קשה יותר מיום ליום.
חושבת שאפנה ליועצת שינה,
כי אני כבר אובדת עצות...

מירטל

New member
לפחות את מצליחה לעשות את זה בשבע בערב?

יש מישהו שיכול לקחת אותה לשעתיים שלוש שתישני?

אמאבולי

New member
מתסכל נורא!!

לצערי אינלי עצות חכמות. מה שאני הייתי עושה עד כה זה להכניס את התינוקת אליי למיטה, לחבר לפיטמה/לטפוח על הגב/סתם להתכרבל יחד. ככה לפחות אני יכולה לישון קצת תוככדי שאני מרדימה.
הבעיה עם השיטה זה שזה יוצר הרגל. יש שיגידו הרגל מגונה, לי זה לא הפריע בגיל הזה, אפילו אהבתי את זה בהתחלה, אבל כשזה נגרר לכיוון גיל שנתיים והילדה יודעת להרדם רק צמודה לאמא... זה מתחיל להיות כבר מגביל. ממש. ומעצבן. לכן אני לא ממליצה...
לפני יועצת שינה נסי לקרוא את הספר "לישון בלי לבכות". אם יש לך משמעת עצמית וכח רצון את תצליחי לבד, יש שם את אותם העקרונות שיועצת תתן לך.

רויטלי28

New member
עייפות מחסלת כל חלקה טובה

עברתי דרך ארוכה עם 2 הבנים שלי ורק בבנות הצלחתי ליישם את מה שלמדתי בדם יזע ותמרות עשן לבד לילה לילה
מישהי כתבה לי פה בפורום הזה לפני שנים (ומודה קצת גיכחתי שקראתי) שאני צריכה לנטרל את רגשותיי ולומר לה שהיא מסוגלת לישון בלי להיות תלויה בי ולהאמין בזה ואז לאט לאט זה יקרה
להכניס למיטה עם חיבוק ונישוק והסנפה אחרונה ולומר בקול( כדי שהיא תשמע ואת תתחילי להאמין בזה) לילה טוב מתוקה את עייפה את הולכת לישון אני אשמור עלייך מהחדר השני ומחר נקום בבוקר ונשחק.
בהתחלה זה עם פסקול בכי וצרחות (נכנסת יוצאת מהחדר , מלטפת, אבל לא מרימה) ולאט לאט (יכול לקחת כמה ימים) התלות בהרדמות נפסקת והיא תישן לבד.
לא מאמינה? מגחכת ? זב בסדר גם אני הגבתי ככה , אבל אחכ אמרתי אם זה עובד לאחרות אולי גם אצלי, הכנתי את עצמי נפשית ואמרתי הרבה לעצמי שהיא מסוגלת (וגם אני, וגם שעד עכשיו לא הצליח לי בשיטות אחרות)
והפלא ופלא 2 בנות עצמאיות בשינה, אני שרה מחבקת מלטפת יושבת קצת בחדר אומרת לילה טוב ויוצאת.
לפעמים נכנסת יוצאת יותר ולפעמים לא.

שווה לנסות.

הסהר

New member
תודה מקסימות

קודם כל, יש לי מצב רוח טוב יותר כי הלילה ישנתי !
מ עשר ככה, היא התעוררה כל שעתיים (במקום כל חצי/שעה!), והצלחתי להרדים אותה די בקלות.
כנראה זה עדין שיניים! מה שעזר זה ג'ל קמומילו ונורופן

אמאבולי - גם אני ישנתי ככה בשבועות האחרונים, כשהשיניים צמחו ולא יכלתי לישון. פשוט נרדמתי מכורבלת איתה.
זה באמת נעים מדי פעם, אבל או שזה הפך אצלה להרגל שנורא קשה בלעדיו, או שהשיניים לא מפסיקות להגיע...
והבעיה היא שהיא כבר לא נרדמת מההנקה, אלא נהיית מתוסכלת ולוקח לי לפעמים יותר משעה להרדים אותה! ואחרי שעה כשהיא מתעוררת, עוד שעה להרדים!

אז אתמול באמת, פעם ראשונה, שביקשתי מההורים שלי שיהיו איתה כדי שאלך לישון.
מה שמצחיק זה , שלי היה קשה להירדם בלי להניק

ממש מאתגר להרדים אותה לבד, בלי האיש (מעריצה את כל האמהות כאן !!!).
חרשתי על לישון בלי לבכות. ספר מעולה, ואני משתמשת בשיטות שלו, אבל אולי לא מספיק כי זה לא מאוד עוזר לי.

השיטה שלך רויטלי נשמעת כמו משהו שבהתחלה לא הייתי מאמינה שאני אעשה, אבל אחרי השבועות האחרונים, מאוד מאוד רציתי לעשות -
הבעיה היא, שאין לה חדר ולא מיטה -
הבנדיטית הקטנה ישנה איתנו. כשהיא מתעוררת במצב רוח עירני וטוב, היא כבר קמה מהמיטה ומתחילה לזחול/ללכת על קירות ולחפש אותי.
היא כבר הבינה את העניין, שיש לי חיים בסלון המואר בזמן שהיא ישנה לבד בחושך ...

חשבתי להכניס לול, אבל זה יכול להיות מצחיק כי הלול יהייה מקסימום חצי מטר מהמיטה,
ועוד חדרי שינה אין לנו...

לסיכום,
החלטתי על שגרת יום מובנית מאוד, להמשיך להתמיד ע"פ לישון בלי לבכות, להשתמש בתרופות, ג'לים, שרשרת ענבר, שמנים ומרקחות קסמים לשיכוך כאבים,
ואם השיניים יבקעו והמצב לא ישתפר (הנקה אחת בלילה בבקשה אלוקים !!)
אז אפנה ליועצת שינה ...

תודה על העצות והתמיכה
בברכת - ילדים זה שמחה !!
בעיקר כשהם ישנים

למעלה