שבת שלום!

Sapirush12321

New member
שבת שלום!

היי! 1) חלמתי על טבעת הזהב של סבתא שלי ז"ל שאבדה לי לפני כמה חודשים (אם אתן זוכרות).. בחלום הסתכלתי על היד איפה שהטבעת הייתה נמצאת לפני שאבדה. ראיתי אותה והייתי בשוק שאני רואה אותה. בחלום ידעתי שהיא אבדה לי ולכן זה היה לי מוזר. כשהסתכלתי עליה פעם שניה ראיתי שכאילו השכבה העליונה שלה שהיא הזהובה והנוצצת הוסרה ושמה שאני רואה זה טבעת לא יפה עם נקודות לבנות וחיוורות... 2) יש בחור אחד שהכרתי לפני שנה וכמה חודשים בקורס עיצוב גרפי שעשיתי . הוא התחיל לפני חודש או חודשיים לצייר אנשים באנימציה מגניבה כזאת והולך לו לא רע בכלל! יש בי קצת קנאה שהולך לו כי גם אני רוצה... אבל הוא לא מפחד ואני כן. בחלום פשוט גיליתי שהוא מת. זהו. פושט נודע לי ככה... 3) חלמתי שאני עובדת במילצור (מלצרית) ואני מקבלת טיפים ושמה אותם בקופת טיפים לכל המלצרים.. ויש שולחן אחד ספציפי שרצה לתת לי 20 שח אבל לא רצה לתת אותם לשאר המלצרים אלא רק לי. אז הוא ביקש שאשים את הכסף בתיק. שמתי אבל קצת פחדתי שמישהו יראה... רקע- התתחלתי לדבר עם בחור מאפליקצית הכרויות. בהתחלה היה ממש נחמד והיה לי כייף אבל כאילו מרגישה שמיציתי ושאני רוצה להתרגש ואני כבר לא מתרגשת משיחה איתו וזה מתסכל אותי. מדברים בסהכ שבוע.. בעבודה אני מרגישה לפעמים ממש חסרת ביטחון. הבוס צועק כל הזמן ומשרה אווירה לא הכי נעימה. מצד אחד אני מחבבת את העבודה ומתחברת, מצד שני קשה לי עם הבוס ולפעמים אני מרגישה שאני נתקעת בדיבור כי לפעמים אני מדברת בטלפון- וזה גורם לי לחוסר ביטחון .. תודה רבה!

אלישבע777

Well-known member
הפרושים שלי לשלושת החלומות

פרוש חלום -1 על טבעת הזהב שאבדה בחלום הקודם, הטבעת סימלה את החברה שאכזבה אותך, אך יש לך/לכן פוטנציאל לחידוש הקשר, או בן זוג אבוד, שעדיין לא מצאת , אבל אם תחפשי תמצאי. בחלום הזה, את עונדת את הטבעת למרות שאת יודעת שהיא אבודה ומוזר לך שהיא אצלך. הטבעת לא אבדה - לרגע אחד - את יכולה להירגע! יש לך ידידים, חברות, עבודה וכל מה שאת צריכה. לא איבדת כלום! במבט שני, את רואה שכל מה שיש לך, אף כי אומנם קיים – אבל איכותו ירודה. הידידים, החברות הידיד מהאפליקציה, הבוס – לא נוצצים כפי שהיית רוצה, לא יפים כמו הטבעת המקורית, יש בהם פגמים או "לכלוך" ( נקודות לבנות) והם די חיוורים באישיות שלהם. אף אחד לא מצליח לצבוע את חייך ולהאיר אותם. אפשרות נוספת – יש לך מחזרים שהיו מוכנים להתחתן איתך ולענוד טבעת נישואין על אצבעך. אללי ! מבט שני בטבעת הזהב, יראה לך שהיא שווה פחות משווה פרוטה ( לא כשרה לפי דיני היהדות). כלומר – הנישואין איתם יהיו נישואין שאין בהם כלום - חיוורים, ללא ברק או ניצוץ, במקרה הרע - ואולי אפילו מכוערים. ללכת עם ולהרגיש בלי.... חלום מס. 2 - החלום על הבחור שמת בחלום מותר הכל. אפילו לבקש משאלת מוות. אם מי שאת מקנאה בכשרונו ימות, הוא את לא תקנאי בו יותר. לא תצטרכי להתחרות בו. פרוש חלום מס. 3 – מה לעשות בטיפ הגבוה? בחלום הזה, את מקבלת טיפ גבוה במיוחד, כי את המלצרית הכי טובה. מי שנותן לך את הטיפ מעריך אותך והוא/הם, רוצה שרק את תקבלי את הטיפ זה. מגיע לך! לא לאחרים שעבדו פחות קשה ממך ויקבלו את הטיפ, על מה שהם לא עשו. בחלום מס 2 המתחרה שלך מת, כי הוא היה טוב יותר. בחלום מס 3 - את הטובה יותר ואין לך מתחרים, אבל... לא נעים לך! אינך רוצה להפר את כללי המקום, אבל את יודעת שהטיפ מגיע רק לך. את מקבלת אותו אבל את פוחדת. כשסוף סוף את זוכה במקום הראשון – זה מהול בתחושת עברה ופחד מכך שהעניין יתגלה. אינך רוצה לפגוע באחרים, אבל את רוצה גם להרוויח. אשמח עלך תגובתך!

Sapirush12321

New member
אלישבע,

קודם כל תודה על הפירושים :) לגבי החלום עם הטבעת- מאוד אהבתי שהשתמשת במילה חיוור. אני באמת מרגישה לפעמים שמה שיש לי (חברים, ידידים, עבודה) זה ברמת ה"חיוור", לא מספיק. לא נוצץ. ואולי גם הבחור הזה, שהוא באמת מקסים... וממש בעניין שלי - גם חיוור בשבילי. יצאתי אתמול איתו. היה סבבה אבל לא התרגשתי. יש כימיה מעולה, אבל לא בטוחה שזה "זה". חסר לי רגש.. (מצד שני אולי צריך זמן?) לגבי החלום עם הבחור שמת- אולי זה מסמל תכונה בו לו יש אותה ובי היא מתה? כמו אומץ למשל... לגבי החלום עם הטיפ- פחות התחברתי :) תודה רבה!!!!!

למעלה