שבת שלום

הדס100

New member
שבת שלום

מה אתם מתכננים לסופ"ש??? אני מתה על שבתות. פשוט כיף שהן פה. היום נסענו לירושלים לטייל, והיה ממש נמד אם כי חם, מחר בערב יש לנו על האש עם כל החבר'ה מהמילואים (בטח אני אהיה הכי קטנה שם...) ועוד מעט אוכלים ארוחת ערב... יש למישהו מקום נחמד (רצוי בית קפה חביב) להמליץ??? בראשון, רחובות, ת"א יפו??

בת"א לא חסר

יש את הנמל, אני הייתי בשבוע שעבר בבויה בנמל..נורא נחמד והרוח מהים ממש עושה נעים באזור יש גם את מקס ברנר שזה אחלה יש באבן גבירול את הלוונדר, את ברקפסט קלאב(הכל ממול עיריית ת"א)

hadar 25

New member
סופ"ש...

את האמת ,ארח שבוע קשה ומפרך בו עבדתי בשתי עבודות ,הגעתי לסופו נטולת כוחות...ככה שאתמול אני וחבר שלי סתם השתרענו על המיטה וראינו את הסרט MONSTER והיום די התפדלאתי כל היום. התכנון להמשך זה לא הרבה...את חברי לא אראה כי הוא בעבודה ואין לי חשק לצאת ככה שאולי אתעמל לי בבית ואני גם רוצה לאפות פיצה.... (אני מאלה שאוהבות לעשות ולא לאכול...אני אפילו לא ככ אוהבת פיצה,פשוט אוהבת להתעסק עם בצק).

הדס100

New member
אגב בישולים

אנחנו נוסעים עוד מעט למנגל אצל חבר של ליאור. מדובר ב20 אנשים, ואמרו לכל אחד להביא 50 ש"ח (כלומר 100 שקל לזוג) אני לא רוצה להישמע קמצנית או משהו כזה, אבל זה לא קצת יקר מדי? במחיר כזהכבר היינו אוכלים שיפודייה. ובכלל, וגם ככה אני צמחונית, אז על מה אני משלמת? על פיתה עם חומוס? מצד שני, לא נעים...

hadar 25

New member
בקשר למנגל

לא יודעת בדיוק מה הולך שם אבל כן...זה די הרבה,ככה זה נשמע לפחות....

maybesure

New member
הרבה

במיוחד שאת רק פיתה וחומוס. ואני דווקא מבינה אותך כי גמאני צמחונית. שני סטייקים טריים ממש טובים עולים גג 65 ש"ח. פרגיות - 45 ש"ח לקילו מקסימום, וזה המון כמות ! כמובן יש חישוב של שתיה. אם אין בירות או חריף - אז באמת הרבה מידי כסף. בכל אופן - מקווה שנהניתם

זה מלא כסף

אפשר לקנות מספיק בשר ל-20 איש במחיר של סביבות 400-500 ש"ח (וזה גם די בהגזמה), + שתייה, קינוחים וסלטים נניח עוד 200-300 ש"ח... אני לא רואה למה צריך לבקש מכל זוג יותר מ-50 ש"ח. אנחנו בדרך כלל מבקשים מכל אחד שיביא איתו משהו במקום שיביא כסף.

mybar

New member
רחובות

על הרצל איפה שהיה "דרך המשי" מקום פנימי, קטן ויופי של רוחת בוקר. אנחנו אוהבים להתחיל את ימי שישי בבוקר עם ארוחת בוקר בבית קפה. בתל אביב יש הרבה, האהוב עלי הוא ליד בית ציון, ברחוב רוטשילד, ממש מאחורי בית ציון - מקום מקסים עם הרבה אווירה ואוכל מעולה.

maybesure

New member
הסופ"ש שלנו

הורכב מביקור בפסלי החול בחוף בחיפה בליל חמישי, ארוחה משפחתית מצומצמת בשישי בערב, והערב יצאנו רק האיש ואני לחוף במכמורת להופעת מוזיקה יוונית. היה מעולה.

הסופ שבוע שלנו

זה לא בילויים בסגנון שהתכוונת אולי אבל בכל זאת בא לי לספר... היום הלכנו לקטוף תפוחים ואחה"צ יצאנו עם הילדים לטייל במקום פה לידינו שיש בו אגם עם ברבורים ולהקות של מוסיקה חיה ומסעדות ומין טיילת לאורך האגם. נורא נחמד. אפילו הקטן כבר הולך רוב הזמן בעצמו. מחר נלך לאיזה פסטיבל של ANIMAL PLANET. צריך ךהיות משהו נחמד.

היה כייף בסופ"ש...

ביום שישי מילאנו את הבית בריח של בישולים (החבר) ומאפים (אני). לאט לאט התחלתי לגלות איך אופים בטוסטר אובן בלי לקלקל את העוגיות... בערב היינו במסיבת יומולדת. ובשבת נסענו לטייל במערות בית גוברין - מסלול טיול מאוד מומלץ גם בימים חמים, כי רוב הטיול הוא בתוך המערות הקרירות. אפשר לעשות מסלול יותר ארוך או יותר קצר, בהתאם ליכולת.

הסופשבוע שלנו ../images/Emo9.gif

הסופשבוע התחיל בכך שהבחור שלי
התארח בארוחה משפחתית של שישי בערב, עם הגיס שלי שהיה במקרה בארץ לזמן קצר, והיה נחמד, השיחה קלחה בין כולם, וחוץ מדבר אחד שהמשפחה שלי עשתה שעיצבן אותי- הכל עבר די טוב
, ואחרי זה נסענו לסינמה סיטי, ישבנו בטל בייגלס ובלסנו בייגל עם גבינות, ואז הלכנו לסרט "קליק"- סרט חמוד לאללה
. ואתמול ראינו בדי וי די אצלו את "מת לדייט", ובערב יצאנו עם חברים שלו מהצבא וידידה שלו עם החבר שלה לאודיאון בהרצליה פיתוח. ואני מאתמול חולה
, התקררתי והעבודה היום בחנות ממש לא עזרה לי.

הדס100

New member
איזה ערב מזעזע עבר עלי

אתמול. אני וליאור נסענו לערב המילואים, שהתחיל בגילוי שכל הנשים שהיו שם בהיריון חוץ ממני, וכולם איחלו לי "בקרוב אצלך" (חס וחלילה) המשיך בגילוי שאין אלכוהול לנשים-- אין יין אלא רק גולדסטאר... מה, אנחנו נשים, למה שנשתה??? המשיך בשעמום המחץ, ונגמר כששילמנו 150 ש"ח לזוג (המחיר עלה, ליאור לא הסכים לצייץ כדי שלא יחשבו שהוא קמצן חלילה- האמת שאני מבינה אותו). בכל אופן, אחר כך המשכנו לפאב עם חברים שלו ושם היה נחמד, מלבד העובדה ששנינו חטפנו כאבי בטן.

וואו 150 שקל זה המון../images/Emo70.gif

לדעתי, דווקא הייתם צריכים להעיר שזה נראה לכם מוגזם, ואולי אפשר היה לחלק בין המוזמנים שיביאו מוצרים בעצמם והעלות הייתה יכולה להיות שונה.

למעלה