שהלב נשבר

שהלב נשבר

הייתה לי אהבה גדול והיא אבדה לי . היתה לי אהבה ענקית . והוא החליט לוותר אבל אני לא מסוגלת לוותר זה כול כך כואב. לא היתה סיבה נתתי כול מה שהיה לי קבלתי אהבה חזרה אבל ביום אחד הכול השתנה ששאלתי למה לא היתה תשובה. הוא רוצה להיפרד אני מסכימה אבל רוצה תשובה למה ? אי אפשר לפרק משפחה בלי לדעת למה. אני אוהבת את הגבר שלי קשה לי לוותר כואב כמו סכין בלב. למה הוא לא מספיק כנה לבוא ולהגיד לי את האמת מה כבר יש להפסיד הרי גם ככה נפרדים כמו שהוא מבקש. אני רק רוצה לחבק אותו להניח את הראש לקבל חיבוק . אני צריכה מישהו שיעטוף אותי שיגיד לי שאני לא לבד . למה? אם לא הייתי בסדר שיבוא ויגיד. אם יש לו אהבה חדשה שיגיד אני חייבת לדעת את האמת לתת לנפש שלי מנוחה . אני לא יכולה יותר אפסו כוחותי. אני צריכה לשאוב כוח ממשהו. קשה לחיות בחוסר ודאות וים של כאב . אני רוצה את הבעל שלי חזרה אבל הוא לא רוצה אותי . וזה כואב לא דומה לשום כאב. אני צריכה תקווה בבקשה אלוהים.אני לא יכולה לשאת יותר כאב. אני צריכה משהו שיקל את הכאב אבל מה? בבקשה שמישהו יעזור לי. אין לי גם את מי לשתף בכאב . הוא לא מוכן לשמוע שום דבר כי זה עושה לו רע אז עם מי אפשר לחלוק את הכאב הזה? לא רוצה חברות לא משפחה . אין לי תשובה

קליט

New member
אולי תפני לרבנות, או לבית משפט אז

הוא כבר ידבר . תתיעצי קודם עם עורך דין מה לעשות, יש עורכי דין בחינם מטעם העיריה . יום אחד תמצאי אהבה חדשה , ויהיה טוב . זה כמעט בטוח .

בלי אמא

New member
עצה

לא לרדוף...ככל שתרדפי ותתחנני לאהבה כך הוא יתרחק יותר. קבלי את דבריו באדישות (לפחות כך הראי לו על פני השטח) והתחילי לצאת עם גברים וידידים ..הראי שאת עצמאית וחזקה ומסתורית...גברים הם כמו גומיות ...אם תמתחי לצד השני הם יקפצו חזרה (בהרבה מהמקרים) מקווה שעוד לא מאוחר... ואם זה מאוחר אז באמת תתמקדי עכשיו בלששחרר אותו ולהפוך עצמאית. בהצלחה.

למעלה