שואל בשביל חבר

drorbar19

New member
מסרתי לו את האיחול הלבבי

והוא בתמורה מאחל לך שתמצאי מישהו עם תאבון מיני וכישורי ביצוע של צמח בבית לוינשטיין.
לפי מה שכתבת הוא קצת חושב שכבר מצאת אחד כזה.

שנה טובה

באמת נזדמן לי אחד כזה. מדורדל עלובונצ'יק.

ואני מאחלת להוא שלך שבמהרה יגיע לכך. (והוא הלא יגיע לכך). כי הפנטזיות שלו כרגע הן של חיית טרף.

Apikachu L

New member
שזה ממש מוזר....

אני לא רואה הבדלים מהותיים בין אנשים ממגדרים שונים. כן, יש הבדלי אופי מסוימים שנובעים מחינוך שונה וציפיות חברתיות שונות, אבל לראות את העולם כמחולק ככה בין מגדרים קצת מוזר לי. אולי זו הסביבה שגדל בה, ואולי זה מראה שהוא מעולם לא דיבר בכנות עם נשים, אחרת הוא היה רואה שההבדלים לא כאלו גדולים. וחבל.

שותפים באופן כללי לחיי מין דווקא נשמע סביר. לדעתי - מכל מגדר לפחות.

drorbar19

New member
הוא (וגם אני הפעם)

דווקא רואים המון הבדל בין המגדרים השונים בתחומי העניין, ביכולות הקוגנטיביות ובצורת התקשורת הפורמלית והא-פורמלית.
גם המדע רואה את ההבדלים הללו.

Apikachu L

New member
אם אתה מצטט את המדע

אנא ספק רפרנסים תואמים.
אני על כל פנים, לא נתקלתי בהפרשים מיוחדים. כן, צורת התקשורת שונה, במיוחד לאור העובדה שגברים ונשים עוברים סוציאליזציה שונה, והציפיות החברתיות מהם שונות. לגבי יכולת קוגנטיבית - למרות שהשונות כנראה גבוהה יותר בקרב גברים, אין הבדל ברמה הכללית, ומי שיחפש ידע למצוא מכל רמה קוגנטיבית, ובלי בעיה.

תקשיב

אני צריכה כמה מאמרים לסמינריונית שלי,
להעביר לך את רשימת הנושאים?

Apikachu L

New member
קראתי

אומרים שהשוני הוא חינוכי, ובחינוך שונה יש השוואה בין המגדרים. אז...

drorbar19

New member
התוצאה הסופית היא

שקיים שוני אמיתי, גם קוגנטיבי, בין נשים לגברים.
וממנו נגזר שחברות בין מגדרית היא מטרה לא פשוטה להשגה ובדרך כלל מושגת באופן זמני כשאר לשני הצדדים יש אינטרס וצורך אחר (שאינו חברות) האחד מהשני. הצורך הזה יכול להיות מיני, יכול להיות בטחוני (פיננסי) ולפעמים יכול להיות עניין טהור במה שיש לשני לספר.
כשאת לוקחת שתי נשים (או שני גברים), אז לחברות יש סיכוי להיות טובה, עמוקה וארוכה גם ללא אינטרס חיצוני.
ובגלל זה ארואה שיש לך חברות טובות שאת איתן עוד מימי הגן ועדיין אוהבת אותן ומדברת איתן בתדירות מסויימת, בעוד שסביר להניח שאין לך אף חבר כזה שאת איתו כבר הרבה שנים (שלא לדבר על בן זוג).
כמו שאמרתי בהתחלה.

Apikachu L

New member
לא כתבתי בנקבה, אל תדבר אלי בנקבה.

בכל מקרה, בנוגע לתחזוקת מערכות יחסים ארוכות טווח - אין לי חברויות מהגן, בכלל. או מבית הספר. מהצבא יש חברויות של אנשים מכל מיני מגדרים.
בנוגע לזוגיות...טוב, אותה אחת מהתיכון.

באופן עקרוני, ההיפוטזה שלך לגבי זה שחברות בין אנשים ממגדרים שונים לא אפשרית אלא לזמן קצר מביאה לכמה מסקנות מעניינות:
לביסקסואלים אין חברים בכלל
לא-מיניים יש המון חברים -תמיד.

drorbar19

New member
את כותבת בדיוק כמו נקבה,

ואפילו אחת לא נבונה במיוחד.

אני כתבתי שקיום או אי קיום של חברות לא נובע ממשיכה מינית אלא מיכולות תקשורת ועניין משותף בעולם. גברים יהיו חברים של גברים ונשים של נשים, בלי שום קשר למי הם נמשכים.
לאנשים משעממים \ טפשים לא יהיו חברים ולא משנה מה מינם ולמי הם נמשכים.
(לך אין חברים נכון?)

SupermanZW

Well-known member
כל אחד ומה שמתאים לו

אין טעם שתנסה לשכנע אותו שהוא לא צודק, השקפתו נובעת מנסיונו בדיוק כפי שהשקפתך נובעת מנסיונך. לך טוב להיות בזוגיות ולו זה לא היה טוב אז הוא מחפש דרך שונה.

מה שנכון לו לא נכון לך ומה שנכון לך לא נכון לו, קבל את זה כפי שזה ויהיה לך הרבה יותר קל.

גם לא אמור לשנות לך מה נכון לדעת הקוראים. כל אחד צריך לעשות מה שנכון לו ולחיות בדרך המתאימה לו. בחיים אין שום דבר שנכון לכולם.

למעלה