שוברים אותי

דידי099

New member
שוברים אותי

היי. אז אני בת 19. יש לי שתי חברות הכי טובות. מצבן הנפשי והפיזי לא טוב. אני תקועה. אני צריכה להבין ולתמוך ולראות את השבירה הנפשית שלהן. אבל למען האמת, אני גם מתחילה להשבר. קשה לי להכיל את המתח, הלחץ והדאגה ובו זמנית להיות בתפקיד החזקה בשבילן. אחרי אירוע קשה אחד של חברה שלי, התחלתי להיסדק. החלטתי להגן על עצמי וטיפה להיות עם החברה האחרת. ואז, היא כעסה עליי . נפגשנו כדי לדבר ואני קיבלתי התקף חרדה . היא הייתה שם בשבילי ובאמת זה דיי עזר. אבל מאז , הלחץ לא יורד ממני. הגוף שלי קופץ ממתח. אני פוחדת. פוחדת מכל דבר . אני לא יכולה להכיל יותר. אני רוצה להגן על עצמי ואין לי איך. אני חסרת אונים. אני חרדה. אני עצובה. אני בעיקר מותשת.
אני לא רוצה לפנות להורים כי לא בא לי להדאיג אותם שוב. (יש לי ברקע פוסט טראומה ובעקבות זה פגעתי בעצמי פעם) .
בבקשה תנו לי עצה. תמיכה. אני כל-כך צריכה את זה עכשיו. תודה על הקריאה ⁦

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לתמוך ולהיתמך

דידי099 יקרה,
שומעת כמה את חצויה: מצד אחד רוצה להיות עבור החברות, לתמוך ולהקשיב.. ומצד שני מצבן של החברות מטלטל אותך, מערער את נפשך.. עד שאת סחוטה ולא מוצאת בתוכך כוחות להיות שם עבורן..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה את בודדה.. כמה את זקוקה שמישהו יושיט יד ואולי יעזור לך לצאת מהבור השחור שאת נמצאת בו..
מזמינה אותך במידה ותרגישי שזה נכון עבורך, להגיע אלינו לצ'ט אישי ואנונימי עם אחד הסייעים בקישור https://sahar.org.il/
בו תוכלי לפרוק מעט ממה שעובר עלייך ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת.. הצ'ט פעיל בכל ערב בין 21:00 לחצות, חוץ מיום שישי..
כמו כן, מוזמנת להמשיך לשתף כאן בפורום..
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה