שוב אני

Halfbaked

New member
שוב אני

כן, זה אני, מנהל הפורום הנעלם (המנהל נעלם, לא הפורום). לא אלאה אותכם בכל הקורות אותי ובטעמי העלמותי, מכיוון שאין דברים אלה מענינו של פורום זה, ואאלץ (כמנהל הפורום) למחוק את הודעתי שלי. מעשה זה עלול לפגוע בכבודי ולאלצני לפרסם הודעת מחאה, שגם היא כמובן תימחק לאלתר. אז כבר אהיה מעוצבן כליל ואציף נואשות את הפורום, מה שיביא לחסימתי המוחלטת מהשתתפות בו, תוצאה מתמיהה למדי, היות ואני בכל זאת מנהל הפורום. אני שמח לראות שהפורום חי, קיים, מתפקד ונושם ללא כל בעיות מיוחדות. אני מודה לכל המשתתפים הקבועים, הפחות קבועים, וכמובן (איך לא?) לרון חשבון, שאם היתה מונהגת בפורום תכנית "המסייע המתמיד" היה כבר אוגר סכום נכבד של נקודות שהיה מאפשר לו לעזור למתקשים במתמטיקה בשמי האוקיינוס האטלנטי. כמו כן שמתי לבי לעליה בכמות השאלות בחשבון אינפיניטסימלי, ואני רואה בכך ברכה במסווה. אם תתחילו גם לשאול שאלות בתורת הקבוצות ובלוגיקה מתמטית, אראה בכך ברכה בלי מסווה. החידה השבועית תחזור למתכונתה, אך עקב הצטמצמות זמני הפנוי יתארך פרק הזמן בין חידה לחידה (מה שיהפוך את שמה של החידה השבועית לסימבולי משהו). כמובן, באפשרותכם לפרסם חידות על דפי הפורום עצמו בכל עת (ואשמח אם תעשו זאת). בברכת הזמן קצר והמלאכה משולש, יובל.

ברוך השב ! ../images/Emo24.gif

ברוך השב והשובב, טוב לפגוש אותך כאן בחזרה ! לי בכלל יש תיאוריית קונסיפרציה, שאתה בעצם היית כאן כל הזמן, אבל מחקת לעצמך את כל ההודעות שכתבת, אבל נבדוק אותה בהזדמנות...
בינתיים, שיהיה בהצלחה לכולנו,

bralon

New member
ד"א בקשר לחידות

באתר הבא יש 30 חידות (נראה שהם בתורת המספר... לא זוכר) באנגלית עם פתרונות כך שאל תרמו!

למעלה