שוב בוקר

KOBIK

New member
ברכות

לאפי היקרה שלום לך ברכותי להצלחת הפורום רק טוב שלכם קוביק!!

שוב בוקר ../images/Emo4.gif

ובוקר סביר לכל החברים הותיקים ולחדשים שראיתי שאתמול שהשכילו בטובם לכתוב אי אילו מילות חכמה, יש תקווה. מצב הנוירומטר 57 - נא התעדכנו (יש בטאגים ויש במאמרים - מה אני לא עושה כדי שתיזהרו על נפשותיכם). הסקר סקר האמינות הישראלית עדיין תקף. בינתיים נראה שאף אחד לא מאמין שהחברים שלו יפרגנו לו אם יזכה בלוטו. אלה החברים שלכם???!! מה היה לנו אושר זכתה שתחרות "מי יענה הכי טוב" שהסתיימה אתמול. אדידס קראה לפתרון שהצעתי "פרימיטיבי" - ואני עדיין שוקלת תגובה הולמת. kentucky משוכנעת שאף אחד לא הצליח להבין אותה (ולדעתי, הרבה יותר ממה שהיא חושבת, אבל נו..) והיה דיון מעמיק על מערות האף והרעש שהן עלולות להפיק. שאלה יהיו הצרות שלנו. ולסיום מי שעוד לא ברור לו על מה הפורום (כמוני, למשל), שיקרא את הודעת המנהלת המאלף שכתבתי, שיעבור על ההודעות קורעות הלב שנכתבו בדם, יזע ודמעות תנין, ושיבין - אחת ולתמיד, שמקומו איתנו - שכן גם הוא מתמודד עם בעייה קיומית אישית שרק לנו הפתרונים. ולסיום אחרון אני מזכירה שעוד יומיים יש לי יומולדת. נא שיברו את קופות החסכון, אוצו לחנויות, ורכשו מתנה הולמת. (רשימת המלצות תתפרסם בהמשך).

שרוניק

New member
דווקא בוקר מאוד טוב

לקחתי לתשומת לבי את הצעותיכם: יכול להיות שאני רגישה מדיי, ומהבוקר אני לא אתן להם לעצבן אותי. אני החלטתי שאני מספיק טובה, אולי אפילו יותר טובה מהם, ושיקפצו לי. רעיונות שלהם אני בחיים לא אגנוב, אבל נראה אותם מעיזים לעשות לי את זה עוד פעם. תודה לכולם

דווקא בוקר חביב ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

ואגב מצב הנוירומטר: אתמול התקשרו אליי לסקר פוליטי. ניצלתי את ההזשמנות כדי לפרט את משנתי הפוליטית הסדורה, אבל הבעייה היא שאני יודע שבסוף, מי שיקבל את התוצאות, יעשה רק מה שהוא רוצה, ולא מה שאני חושב שצריך לעשות. לא מעצבן? ואגב המתנה ליום ההולדת - אני חושב שאקנה לך מנוי למגזין "בריאות" - שתקראי על מחלות מוזרות ותרופות עם תופעות לוואי - וזה יעשה לך רק טוב.

אושר מ

New member
יו. זכיתי

איזה כיף. לחזור הבית אחרי שיומיים לא הייתי פה ולגלות שזכיתי:) מגניף!!!

קולאז

New member
אושר קבלי ח´ח´ ../images/Emo140.gif

אני ממש מקנאה!!! (מה, כדור פורח לא רעיון נחמד?
) אפי לא מספיק שגנבת את שמי אפילו אזכור בטאג את לא תתני לי, נראה לי שיש קונספירציה נגדי...סתם הכל בצחוק (אפילו שאני לא מצחיקה...) באמת אושר כל הכבוד אולי תעשי סדנא ונוכל ללמוד כיצד עשית זאת, תוציאי ספר, תרוצי לכנסת...

למעלה