שוב חרדים

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אחרי הכל החרדים לא הורגים אנשים.. לא משתמשים
בנשק. (אני מדבר על הקיצונים, אלא שחושבים הכל הולך בכוח, שהם 2% מהציבור החרדי). אם ימצא שהיורה במועדון היה חרדי אני יכול להבטיח לך שהוא מעורער בנפשו. רוב הסיכוים שרצח האופיי של התקשורת על הציבור החרדי יתברר כשנאה עיוורת לציבור שלם. (ש99% ממנו אינו שובר רמזורים ו-100% ממנו אינו הורג את גרושותיו וכו').
על מה אתם מתווכחים בכלל?
לא מדובר פה על המקרה הזה, כי אם על מקרה אחד שבו הותקף נהג אוטובוס ע"י חרדים.

sl 3977

New member
שוב חרדים

מה יהיה הסוף
צריך לעצור
ומיד עד המשפט את החרדים שפצעו את הנהג ולשופטים אסור לרחם עליהם ולגזור עליהם 10 שנים מאסר בכלא רק ככה תהיה הרתעה ואף אחד לא יעיז יותר לתקוף ולפצוע חפים מ פשע נמאס לי כבר מ זה ש הממשלה שותקת להם ולא מגנה את התקיפות ו ההתפרעויות של אותם החרדים המתפרעים ו הרעים

sl 3977

New member
צריך לעצור
ומיד עד המשפט את החרדים שפצעו את הנהג ולשופטים אסור לרחם עליהם ולגזור עליהם 10 שנים מאסר בכלא רק ככה תהיה הרתעה ואף אחד לא יעיז יותר לתקוף ולפצוע חפים מ פשע נמאס לי כבר מ זה ש הממשלה שותקת להם ולא מגנה את התקיפות ו ההתפרעויות של אותם החרדים המתפרעים ו הרעים
שתוקפים ומתנהגים בצורה ברברית

הרדוף3

New member
צריך לעצור
מעצר החרדים והטלת מאסר של 10 שנים...
עלול לגרום להפלת הממשלה שנשענת על קולותיהם של המפלגות החרדיות. לא נראה לי שהשופטים יסתכנו בגרימת הפלת ממשלה. להערכתי השופטים מפחדים.

sl 3977

New member
מעצר החרדים והטלת מאסר של 10 שנים...
עלול לגרום להפלת הממשלה שנשענת על קולותיהם של המפלגות החרדיות. לא נראה לי שהשופטים יסתכנו בגרימת הפלת ממשלה. להערכתי השופטים מפחדים.
ההרתעה הביטחון האישי
של האזרחים חייב להיות בסדר עדיפות עליון מאשר על ממשלה שנשענת על מפלגות חרדיות ולא איכפת לי ש הממשלה תיפול בגלל זה אסור שתהיה אנרכיה והפקרות בקרב החרדים הם חייבים להיות שווים בפניי החוק

sl 3977

New member
ההרתעה הביטחון האישי
של האזרחים חייב להיות בסדר עדיפות עליון מאשר על ממשלה שנשענת על מפלגות חרדיות ולא איכפת לי ש הממשלה תיפול בגלל זה אסור שתהיה אנרכיה והפקרות בקרב החרדים הם חייבים להיות שווים בפניי החוק
בסדר עדיפות עליון
=סדר עדיפות יותר גבוהה

arand

New member
ההרתעה הביטחון האישי
ברור אצלינו בציבור החילוני יש כל היום רציחות
אז מה השנאה העיוורת לציבור החרדי? אז קוראים מקרים פה ושם.

sl 3977

New member
ברור אצלינו בציבור החילוני יש כל היום רציחות
אז מה השנאה העיוורת לציבור החרדי? אז קוראים מקרים פה ושם.
כל מי שעובר על החוק חייב להענש!!
ולא משנה מה הדת שלו ומה הזרם שלו ומה התרבות שלו ומה העידה שלו ו על דברים חמורים העונש חייב להיות חמור

sl 3977

New member
כל מי שעובר על החוק חייב להענש!!
ולא משנה מה הדת שלו ומה הזרם שלו ומה התרבות שלו ומה העידה שלו ו על דברים חמורים העונש חייב להיות חמור
יש קווי לילה
באיזור גוש דן ירושלים וחיפה בחיפה בקריות ובחולון(במימון העירייה) זה פועל גם בלילות שבין שישי לשבת

הרדוף3

New member
יש קווי לילה
באיזור גוש דן ירושלים וחיפה בחיפה בקריות ובחולון(במימון העירייה) זה פועל גם בלילות שבין שישי לשבת
קווי הלילה שציינת הם עירוניים בלבד וקו 480
הלילי יופעל רק עד סוף אוגוסט. מספטמבר ועד יוני לא יופעלו אוטובוסים בינעירוניים בלילה.

הרדוף3

New member
ההרתעה הביטחון האישי
אכן, הביטחון האישי של האזרחים....
חייב להיות בסדר עדיפות עליון מאשר ממשלה שנשענת על מפלגות חרדיות סחטניות, אבל כל הפוליטיקאים (וגם השופטים) חושבים אחרת. גם תחבורה ציבורית היתה צריכה לפעול 24 שעות ביממה, אבל הפוליטיקאים חושבים אחרת ובגלל זה אין תחבורה ציבורית בלילה. לצערי זה המצב !!

sl 3977

New member
חייב להיות בסדר עדיפות עליון מאשר ממשלה שנשענת על מפלגות חרדיות סחטניות, אבל כל הפוליטיקאים (וגם השופטים) חושבים אחרת. גם תחבורה ציבורית היתה צריכה לפעול 24 שעות ביממה, אבל הפוליטיקאים חושבים אחרת ובגלל זה אין תחבורה ציבורית בלילה. לצערי זה המצב !!
הכל תלוי ברצון התושבים בכל
עיר לגבי אופן הפעלת התח"צ כי עובדה שיש בנצרת באילת בחיפה וברהט תח"צ גם בשבתות

הרדוף3

New member
הכל תלוי ברצון התושבים בכל
עיר לגבי אופן הפעלת התח"צ כי עובדה שיש בנצרת באילת בחיפה וברהט תח"צ גם בשבתות
שוב, תחבורה עירונית בלבד !!
אין תחבורה ציבורית בינעירונית, לא בלילה ולא בשבתות ובחגי ישראל.

sl 3977

New member
בשביל זה יש את המשמר האזרחי
גם בשביל לשמור על הביטחון האישי של התושבים

מצב
הנושא נעול.
למעלה