שוב חרדים

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
ואם יתברר שמי שטבח בהומואים הוא אתיופי
אז תכתבי "אוף שוב פעם האתיופים האלה"? אל תכלילי על ציבור שלם כי טוב את לא יוצאת מזה
מה הקשר לרצח ההומואים בת"א, מה?
היא מתארת ארוע אחר שבו נהג אוטובוס הותקף ע"י חרדים. מישהו אמר הבנת הנקרא ?

droriko

New member
מה הקשר לרצח ההומואים בת"א, מה?
היא מתארת ארוע אחר שבו נהג אוטובוס הותקף ע"י חרדים. מישהו אמר הבנת הנקרא ?
מצטער
אני את מכסת השעות השבועית לסיוע למוגבלים כבר סיימתי, תבקש ממישהו אחר שיסביר לך

מצטער
אני את מכסת השעות השבועית לסיוע למוגבלים כבר סיימתי, תבקש ממישהו אחר שיסביר לך
מה, אתה לא יודע לקרוא?
חרדים תקפו נהג אוטובוס, לא כתוב למה. אבל מי שאין לו סיבה לבוא בטענות לאגד אלה דוקא הדתיים, שמקבלים קווים מהדרין עם מחירים זולים. בקשר לרצח, אני בהחלט מזועזעת, אני מגנה בכל תוקף את הרוצח, אבל לא יודעת מאיפה הוא בא. אז אם זה כבר הועלה
לזכרם של שני קורבנות צעירין ותמימים.

droriko

New member
מה, אתה לא יודע לקרוא?
חרדים תקפו נהג אוטובוס, לא כתוב למה. אבל מי שאין לו סיבה לבוא בטענות לאגד אלה דוקא הדתיים, שמקבלים קווים מהדרין עם מחירים זולים. בקשר לרצח, אני בהחלט מזועזעת, אני מגנה בכל תוקף את הרוצח, אבל לא יודעת מאיפה הוא בא. אז אם זה כבר הועלה
לזכרם של שני קורבנות צעירין ותמימים.
יודע לקרוא טוב מאד
את הכללת את כל החרדים בעקבות תקיפת נהג האוטובוס , ואת עדיין ממשיכה לעשות זאת .

mister K

New member
יודע לקרוא טוב מאד
את הכללת את כל החרדים בעקבות תקיפת נהג האוטובוס , ואת עדיין ממשיכה לעשות זאת .
מה הקשר? אלונה לא הכלילה פה על אף אחד.
העובדה היא כי שלושה חרדים תקפו את נהג האוטובוס. זאת עובדה! ואני גם לא מבין מה קפצת כמו חמור בראש בנושא הרצח במועדון ההומואים. אף אחד לא הזכיר בכלל את הנושא הזה פה. תקרא קודם את התגובות ותבין על מה מדברים לפני שאתה קופץ.

מה הקשר? אלונה לא הכלילה פה על אף אחד.
העובדה היא כי שלושה חרדים תקפו את נהג האוטובוס. זאת עובדה! ואני גם לא מבין מה קפצת כמו חמור בראש בנושא הרצח במועדון ההומואים. אף אחד לא הזכיר בכלל את הנושא הזה פה. תקרא קודם את התגובות ותבין על מה מדברים לפני שאתה קופץ.
כתבתי שוב חרדים ולא החרדים בהא הידיעה
שההבדל הוא שמים וארץ.

arand

New member
שוב חרדים

מה יהיה הסוף
אחרי הכל החרדים לא הורגים אנשים.. לא משתמשים
בנשק. (אני מדבר על הקיצונים, אלא שחושבים הכל הולך בכוח, שהם 2% מהציבור החרדי). אם ימצא שהיורה במועדון היה חרדי אני יכול להבטיח לך שהוא מעורער בנפשו. רוב הסיכוים שרצח האופיי של התקשורת על הציבור החרדי יתברר כשנאה עיוורת לציבור שלם. (ש99% ממנו אינו שובר רמזורים ו-100% ממנו אינו הורג את גרושותיו וכו').

JayZed

New member
אחרי הכל החרדים לא הורגים אנשים.. לא משתמשים
בנשק. (אני מדבר על הקיצונים, אלא שחושבים הכל הולך בכוח, שהם 2% מהציבור החרדי). אם ימצא שהיורה במועדון היה חרדי אני יכול להבטיח לך שהוא מעורער בנפשו. רוב הסיכוים שרצח האופיי של התקשורת על הציבור החרדי יתברר כשנאה עיוורת לציבור שלם. (ש99% ממנו אינו שובר רמזורים ו-100% ממנו אינו הורג את גרושותיו וכו').
בטח לא משתמשים בנשק... רק החרדי שדקר עם סכין
2 אנשים במצעד בירושלים לפני כמה שנים, כניראה לא שמע על הקביעה הזו. אני לא פוסל כלל שהיורה היה חרדי. אני אפילו חושב שזה סביר למדי. (ולא, אני לא שונא חרדים).

arand

New member
2 אנשים במצעד בירושלים לפני כמה שנים, כניראה לא שמע על הקביעה הזו. אני לא פוסל כלל שהיורה היה חרדי. אני אפילו חושב שזה סביר למדי. (ולא, אני לא שונא חרדים).
אז אני מבטיח לך שאתה טועה ב99.9%
וכבר אמרתי החרדי שדקר אם סכיו היה מעורער בנפשו. לחרדים אין נשק בבתים אין להם רשיון לנשק. אל תשכח הם לא הולכים לצב"א.

levikon

New member
וכבר אמרתי החרדי שדקר אם סכיו היה מעורער בנפשו. לחרדים אין נשק בבתים אין להם רשיון לנשק. אל תשכח הם לא הולכים לצב"א.
מה זה צב"א?
אם אתה מתכוון לצבא, אז חרדים בהחלט הולכים לשם. לא כולם, אבל גם לא מיעוט זניח.

מה זה צב"א?
אם אתה מתכוון לצבא, אז חרדים בהחלט הולכים לשם. לא כולם, אבל גם לא מיעוט זניח.
לא, רוב החרדים לא הולכים לצבא
ואני מדברת על לובשי הבגדים השחורים. מיעוט קטן מאוד מהם הולכים לצבא, או שיש ביניהם יוצאי צבא ואפילו קרביים שחזרו בתשובה. באשר לנשק בבית, אני ממש לא יודעת. לא ראיתי שימוש בנשק חם בקרבם.

mister K

New member
אתה לא יכול לדעת דבר כזה בוודאות.
יש הרבה עבריינים שלא שירתו בצבא והם מחזיקים בבית ארסנל שלם של נשק. אף אחד לא אמר שהיורה הוא חרדי, אך גם האפשרות הזאת בהחלט סבירה כמו כל אפשרות אחרת. ובכלל לא ברור לי מה קפצת פתאום עם הטענה הזאת והתחלת להאשים פה אנשים, שכן אף אחד בשירשור הזה לא האשים את החרדים ברצח הנוראי הזה. דיברו פה על מקרה אחר לגמרי. ועוד משהו, המילה צבא היא לא ראשי תיבות.

mister K

New member
יש הרבה עבריינים שלא שירתו בצבא והם מחזיקים בבית ארסנל שלם של נשק. אף אחד לא אמר שהיורה הוא חרדי, אך גם האפשרות הזאת בהחלט סבירה כמו כל אפשרות אחרת. ובכלל לא ברור לי מה קפצת פתאום עם הטענה הזאת והתחלת להאשים פה אנשים, שכן אף אחד בשירשור הזה לא האשים את החרדים ברצח הנוראי הזה. דיברו פה על מקרה אחר לגמרי. ועוד משהו, המילה צבא היא לא ראשי תיבות.
אני מתנצל בקשר להאשמות...
לא אתה כתבת את זה אלא הגולש droriko. רק עכשיו שמתי לב שאתם לא אותו אחד. אם כך הטענות מופנות אליו.

arand

New member
כנראה שלא קראת את הכותרת של האשכול שוב החרדים
בקשר לצב"א טעות בכתיבה על מקלדת. מצטער

mister K

New member
כנראה שלא קראת את הכותרת של האשכול שוב החרדים
בקשר לצב"א טעות בכתיבה על מקלדת. מצטער
קראתי את הכותרת.
ואני לא מוצא שום קשר בינה לבין איזכור כלשהו של הטבח בתל אביב.

יעקב, אני לא יודעת אם הוא היה חרדי
לא חסרים הומופובים בעולם החילוני. אז עד שלא נדע באמת, לא כדאי לשים אצבע על ציבור מסוים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה