שוב פעם אכלו לבת שלי את ארוחת ה-10

טלטוש

New member
שוב פעם אכלו לבת שלי את ארוחת ה-10

נמאס לי כבר מהאדישות של המורה בכל פעם שזה קורה אנחנו מודיעים למורה ובכל פעם היא אומרת לבת שלי, אם היום "יאכלו לך" אז תגידי לי. היא לא מוכנה לטפל במקרים שהיו יום קודם. כבר דיברתי איתה על זה וכלום לא קורה, נראה לי שהיום אני מתקשרת אליה עד היום זה נראה לי נושא שטותי אבל הגיעו מים עד נפש. זה מתחיל בסנדיץ, ומי יודע מה הילד הזה יגנוב בפעם הבאה מהתיק שלה.

טלטוש

New member
פתאום קלטתי זו הודעה של "אכלו לי שתו לי"

אבל עדיין מאוד רצינית

שרונית28

New member
איזה חוצפה../images/Emo70.gif מה היא לא רואה המורה שהילדה לא

אוכלת??? אני לא מבינה היא לא נמצאת בזמן האוכל בכיתה? אצלנו יש הפסקה קטנה שבה הילדים מוציאים את האוכל מהתיק והיא רואה שכולם יושבים סביב השולחן ואוכלים. ורק אחרי שהם מסיימים יש להם עוד צלצול להפסקה הגדולה. פעם אחת אפילו קיבלתי מכתב ממנה שעומר לא אהב את הכריך והיא החליפה לו עם ילד שרצה את מה שיש לו בכריך. אל תעברי על זה בשתיקה, לא יתכן שהילדה לא אוכלת כל היום משום שמשהו חומד את האוכל שלה.

ד פ נ א

New member
גם אצלינו כך

הילדים יושבים ומוציאים את א. הבוקר שלהם, כמובן שהמורה נמצאת בכיתה. לא מבינה איך לוקחים לילדה את האוכל והמורה לא שמה לב.

חני ב

New member
אני לא מבינה משהו

המורה לא נמצאת כשהילדים מוציאים אוכל ויושבים לאכול? דבר שני-האם מישהו מוציא מהתיק של הבת שלך את האוכל ובעצם גונב לה או היא נותנת לו?

liatporaz

New member
זה בהחלט מרגיז

תבדקי טוב, אם לקחו או שהיא נתנה. הבת שלי למשל יכולה בקלות לתת רק כי ביקשו. אנחנו עובדים איתה על נושא עמוד השידרה שלה. אם לקחו לה מדובר במעשה חמור, של חדירה לרכוש הפרט, וצריך בהחלט להעמיד את המורה על טעותה בטיפול. ואולי לפנות לגורמים גבוהים יותר במקרה שהיא לא מטפלת.

המורה צריכה לטפל מייד. לא בפעם הבאה

זה קורה אלא לפני שזה קורה שוב. ואם המורה לא מסוגלת לטפל - אז תפני למנהלת.

חני ב

New member
נו באמת, אתם משגעים אותי

עם "לפנות למנהלת" על כל דבר. זה כמו לרוץ לגננת!

ד פ נ א

New member
על מה כן לפנות למנהלת?

אני באמת רוצה לדעת, על אילו מקרים כן כדאי לערב את המנהלת ולא לרוץ "סתם"?

חני ב

New member
מקרה אלימות חוזרים ונשנים שלא מטופלים

אם המורה מטפלת כמו שצריך, אין שום סיבה לפנות למנהלת.

חני ב

New member
צריך לבדוק בדיוק מה קורה בכתה

ואולי הבת שלה נותנת את הסנדויץ? לא יודעת אבל לא רצים מיד למנהלת. בדיוק היום דברנו על זה בחדר מורים. אמירות כאלה אומרים כאלה שלא יודעים מה קורה בבי"ס וחושבים אולי שהמנהלת יושבת רגל על רגל ומחכה לפניות "מטופשות" כמו "לקחו לבת שלי את האוכל".

אני מבינה את מה שאת אומרת. בפגישה האחרונה

של ועד הורים מרכזי אצלינו בביה"ס ביקשה המנהלת לשים דגש על כך שלא כל פניה תגיע ישירות אליה. הבעייה היא שלא לכל ההורים ברור מי אחראי על מה בבית הספר. עכשיו הוציאו אצלינו חוזר מרוכז בו מפורטים אנשי הסמכות השונים כמו רכזת מתמטיקה, רכזת בטיחות וכו' (כי גם אצלינו אוטומטית היו פונים למנהלת).

חני ב

New member
זה שאת הגעת (הבת ) סוף סוף לבי"ס

נורמלי, ידעת מהיום הראשון של תחילת הלמודים השנה. שהחיינו!

mazy

New member
בעניין פניית הורים להנהלה...../images/Emo26.gif

זה מאד תלוי התנהלות בית ספרית , ומאד תלוי בגבולות אותם מציבה המנהלת. אני מכירה המון מקרים בהם הורים פנו ישירות למנהלת מבלי שבכלל ניסו לפנות למחנכת, פשוט עקפו את סמכותה ורמזו לה מפורשות "אנחנו לא סומכים עלייך". בחלק מהמקרים המנהלת גם קיבלה את ההורים, הקשיבה והורתה למחנכת כיצד עליה לטפל בעניין. חמור ביותר ומסר רע מאד להורים...

ויש דברים שצריך לרוץ למנהלת עליהם

כמו שרצים לגננת לפעמים. לגננת כן רצים ולמנהלת לא? אז מה התפקיד שלה שם בדיוק?לא להיות אחראית על מערך בית הספר? בדיוק כמו הגננת?

חני ב

New member
לא. למנהלת יש מורות שהן "הגננות" בכל כתה

ולפניה יש סגנית.

בבית הספר הקודם הסגנית היתה שקופה לחלוטין

ובבית הספר החדש אני בכלל לא יודעת מי היא ואיך היא נראית.

חני ב

New member
לא מה שקורה אצלנו!

כבר לא נעים לי לכתוב את זה. יש נוכחות לשתיהן.

למעלה