שוב שלום, וחג שמח

• פותח הנושא JCD
  • פורסם בתאריך

JCD

New member
שוב שלום, וחג שמח ../images/Emo143.gif

גם הלילה קפצתי רק לרגע, מאחר ואני לא מרגישה טוב... נכנסתי לכל הקישורים ועניתי על המבחנים (והסקר גם), בכולם התוצאה הייתה שיש לי הפרעת שינה חמורה
רציתי לדעת עד כמה המבחנים הללו אמינים, ואם איכפת לכם לשתף אותי מה היו התוצאות אצלכם. באחד המבחנים (השלישי- עים הכוכבים החמודים) סיכום הנקודות היה 30, והשתדלתי לא להגזים, ואם אני לא בטוחה במשהו אז לסמן אותו כ-0. זה נראה לי מופרז בהתחשב בכך שכבר מסיכום של 7 נק´ נכתב שיש הפרעת שינה חמורה. בכל אופן, נכנסתי למחשב רק כדי להתעדכן בפורום ועכשיו אני אחזור למיטה ולבקבוק החם. אני מקווה שמחר אני ארגיש יותר טוב ואהיה מסוגלת להישאר פה יותר. שמתי לב (אני לא יודעת אם זה רק צירוף מקרים) שיש פה נוכחות מוגברת בסביבות שלוש, כך שכבר פעמיים פיספסתי אתכן כשנכנסתי לקרוא מה קורה בארבע
ובינתיים, נדודים מעניינים...

היי:)

לאור העובדה שאני ישנה יותר טוב משנים קודמות באופן יחסי, קשה לי לומר על האמינות. מה שכן, אני חושבת שממוצע של 3 המבחנים אומר לך פחות או יותר מה קורה כי זה מתייחס לדברים שקורים אצלך. ואת מרגישה שהם קיימים. בקשר ל"נוכחות המוגברת". בשעה שכתבתי את ההודעה האחרונה (להלנה) לא הצלחתי להעביר אותה. הייתי מופתעת שהיא כן נשלחה, כי לא היתה אפשרות להיכנס לפורום כי "המחשב עובר אתחול מחדש". אם זה לא היה קורה, לא הייתי חושבת לנצל את הזמן ללימודים (יש לי מבחן סוף סמסטר מחר) והייתי נשארת כאן עד 6, שרק אז בערך נרדמתי, למרות שניסיתי מ5 להירדם. אני אברר אם ניתן לשנות את שעות האתחול לפורום הזה, לצהריים בערך, או שאולי זה באופן אוטומטי לכולם. הרי נדודי שינה מתרחשים בלילה (בדרכ:) ) וזה נראה לי משעשע שפורום שאמור לעבוד בלילה לא יכול לעשות ככה בגלל אתחולים למינהם. נקווה שאצליח, ואם זה כן אוטומטי ואין אפשרות לשנות עבור הפורום בודד (אתה לא בודד, פורום, באמת שלא) אז נצטרך לנדוד עד סביבות השעה 3 ומהשעה 4וחצי-5:) (לאלה שההפרעות גורמים להם להתעורר מוקדם, כמוני:))) חג שמח גם לך, ושבת נפלאה ושלווה (שכל יום יהיה שליו)

למעלה