שולחן עץ מצופה פורמייקה לשימוש בגנה

קארין29

New member
שולחן עץ מצופה פורמייקה לשימוש בגנה

יש לי שולחן עץ ישן, רגליים וכנפיים נפתחות מעץ מלא (לא סנדוויץ'), פלטה פורמייקה (לא ברור מה מתחת). אני רוצה לצבוע אותו כולל לקה לשימוש בגינה. איך פורמייקה מגיבה למזג האויר, גשמים? איך עץ מלא מגיב לגשמים? האם הלכה משמשת מגן מפני הגשמים?

מאגר

New member
עדיף לכסות אותו בניילון מאחר והוא

לא יחזיק מעמד בגשם ובשמש שלאחריו

המנעולן

New member
לצבוע פורמיקה?!../images/Emo2.gif

את מאמינה שמה שהפורמיקה לא תוכל- הצבע יוכל? - אני לא! א. שרגלי השולחן לא יוצבו על הדשא או האדמה אלא על אריח קרמי לדוגמא או מרצפה. ב. כל מה שעשוי מעץ גושני- צבעי בצבע בייץ מגוון או שקוף - צבע מיוחד לעץ שאיננו לכה - הלכה תתפוצץ לך בשמש. ג. משטח הפורמיקה ידהה בשמש ויפרד מהלוח כי הגשם יפרק דבק המגע. אין מה לעשות אלא לכסות בכיסוי של שמשונית - מין ברזנט פלסטי, כי רק ניילון עדיין לא יחסום קרני השמש. אצלי, משנגמרו חיי הפורמיקה- שמתי על המשטח פלטת שיש חברוני והשולחן שוב כחדש לעד

קארין29

New member
מה לגבי ציפוי בסילר?

השיפוצניק שלי המליץ על הפתרון הנ"ל. כדאי? לא יפגע בצלילות הדוגמא שאני צובעת על השולחן?

dekelsgi

New member
סילר אוטם אך ורק משטחים סופגים

כדוגמאת אבן חברון מרצפות טראצו וכו.אינו מיועד לעץ ומאחר ופורמיקה אינה סופגת אין צורך בסילר הבעיה היא חום השמש המפריד את הפורמיקה מהמשטח אליו הודבקה.

המנעולן

New member
דקל צודק!

וקארין, למה מה שאמר לך השיפוצניק - לא העלית מראש? - באת לקבל עצות או "להכות" את המומחה?
מקווה ששאר השיפוץ הוא עושה לך ביתר דעת.

קארין29

New member
העצה של השיפוצניק זה משהו חדש חדש

שעלה מצידו הבוקר. כוונותי מולכם היו טהורות...

למעלה