שוקר זה בשבילך

dikla00

New member
שוקר זה בשבילך

אתה מתחיל להפחיד אותי ואני מדברת ברצינות תהיה הגיוני! רוב אוכלוסיית ידראל לא רוצה לגור עם ערבים וזהו וההבדל בין יהודים לערבים זה לא רק השפה אלא גם הרציחות ומה אתה מתכוון לעשות עם השינאה? בשיחות על דו קיום? ממש לא! בחייך אני מוכנה לרצוח ערבי שיגנוב תפוח מדוכן סתם ככה אני בטוחה שיש עוד אנשים מטורפים ממני... ואתה מוכן למכור את המדינה שלך? טוב נו אתה ערבי ובטח שאתה רוצה שתהיה ממשלה ערבית זה שאתה לא תומך באנשים שמטפלים במדינה ואם זה היה רבין היית משבח אותו ומהלל אז בבקשה! זה שהם ימניים זה לא אומר שאתה צריך להפנות להם את הגב זה לא בסדר הם מטפלים במדינה שלך ודואגים לה ברצינות שכחת שדיברנו על כבוד? וזה שבן אדם מאמין בשלום זה לא אומר שהוא תומך בזכות השיבה ואני חושבת שרק מטורף שצריך להשים אותו בבית משוגעים ירצה את זכות השיבה לא חשבתי שאתה כזה אבל שיהיה... לא שאני קוראת לך משוגע חס וחלילה אבל... אני חושבת שאתה צריך לשקול זאת שוב

B.Shokor

New member
לאט לאט נסביר הכל בבקשה..

ושוב את חוזרת לאותו סגנון של דיבורים ושטויות.. שוב את חוזרת להביא לנו עובדות לא נכונות.. מאיפה ידעת (מי זה הטמבל)שאמר לך שרוב אוכלסיית ישראל לא רוצים ערבים? יש לך במקרה חתימות של הרוב שאנחנו יכולים לראות? מה אני אעשה עם השינאה? בשביל מה יש דו-קיום, בשביל מה אלוהים ברא לך אוזן ולשון? (ואם את לא מאמינה בדי-קיום זו בעייה שלך). מי אמר לך שאני אמכור את המדינה שלי? ומי בכלל ספר לך שאני כל כך ``מתלהב`` ממשלה ערבית, דקלה בפעם ה-1000000000 לא חשוב לי איזה ממשלה תהיה פה, או מי יהיה ראש הממשלה, כי בסכ``ה אני אזרח שמבקש את הזכויות שלו כמו כולם, תנו לי את הזכויות שלי, ותני לי לחיות בשלום, ותודה לכם. נקודה. תשמעי,, אני לא צריך לשקול שום דבר, אני יכול עכשיו להגדיר לך אחת התכונות של ה ``בן-אדם``, והוא: הבן-אדם שלפני שחושב על הכיס הפרטי שלו, הוא חושב על הכיס הפרטי של החבר שלו! זאת אומרת שזכותם של הפליטים לחזור לארץ ולאדמה שלהם, נקודה.

dikla00

New member
זכות??????????

הפליטים האלה הם לא חברים שלי מצטערת

למעלה