שוקר!

diki100

New member
שוקר!

אמממ תגיד... למה עד עכשיו לא הצלחתי להיכנס לפורום דו קיום? התבצעה חסימה במקרה?

B.Shokor

New member
בצחוק!

דקלה ובת עמי נחסמו מהפורום ע``י: 1. המועצה לשלום האזרח. 2. איחוד התנועות האיסלמיות בעולם. 3. איחוד תנועות הדו-קיום בעולם. 4. כל המדינות הערביות!. 5. חזבאללה. 6. אלג`האד אלאסלאמי. 7. חמאס. 8. פתח. 9. אלתנזים. 10. התנועה לשמירה על הדמוקרטיה במדינות ערביות. 11. תנועת (מא``מ``) - (מדברים, אוכלים, ומתים). וכפי ההודעות האחרונות שקבלנו לאולפן שלנו מחר אמורה להיות שביתות והפגנות ברחבי העולם נגד ``דקלה`` - ``ובת-עמי`` שמבקשות לחיות בשלום בישראל כמו כולם! הייי הייייי אל תאמינו, סתם בדיחה בשביל אחלה שתי בחורות אצלי בפורום.. B-) אגב, אם ההודעה לא מצאה חן-בעיניכם תודיעו לי להסיר אותה. ואל תדאגו בנות, אף אחד לא ייתקרב מכם כאשר אני נמצא, אני אגין עליכם בחיים שלי ;).

dikla100

New member
חחחחחחחחחחחח זה היה מצחיק!!

אהבתי ............. ענק! אל תסיר את ההודעה היא חמודה עכשיו אנחנו מרגישות מוגנות כל עוד אתה בסביבה... חחחח : )))))))))))))))))))))))) באתי עם מצברוח רע ועכשיו הצלחתם לשמח אותי : ) תודה : )

B.Shokor

New member
ועכשיו ברצינות..

לכל אחד שבשני הימים הקודמים לא יכל לכנס לפורום דו-קיום (כולל אותי) אני מצטער מאוד על זה. פשוט מאוד בתפוז מכניסים ממשק חדש לפורומים והם מתקנים את הכל לטובת הגולש והלקוח, ולפעמים נתקלים בבעיות רבות. בינתיים, בתפוז יעשו כל מאמציהם להעניק לכם את ``סגנון הגלישה המתאים`` לכל אחד. שלכם ב.שוקר מ.הפורום

למעלה