שורטיייייייייייי

שורטיייייייייייי

היי לכולם אני מתה על שורטי ביגלל שהיא עזרה לי אחרי הניתוח שלי לישמוח אח שלי היזמין אותה לבית חולים שלי אחרי הניתוח והיא היא הביאה לי עמון מתנות: ממתקי גומי, עמון פסק זמן, בובה ועמון דיסקים שלה והיא באה אלי לבת מצווה איזה כיף לי נ.ב אני מתה אליה יש לי קשר איתה והיא מאוד נחמדה יש לי את מספר הפאלפון שלה טוב זזתי ממממממווווואהה לכולם!!

ג ב ש ו ש

New member
שלום לך../images/Emo9.gif../images/Emo88.gif

שמח לשמוע שהילה ככה עזרה לך והייתה איתך,היא מדהימה
את מוזמנת להיות חלק קבוע מהפורום אך גם לדעת את החוקים ולא לפתוח הודעה חדשה על כל דבר קטן שיש להגיד
שבת שלום.

oshrats15

New member
לשורטי הקטנה

אני גם רוצההה את המספר של שורטי תביאי לייייייייי

תהיא חמדהה:]

אני מתה על שורטי אני ממש חולה אלייה ואני חושבת שאת מבינה אותי לאאא??? פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז אני יבולה את המספר שלהההה:] אני ממש ישמח אני לא רציתי דר בחיים שלי יותר מהמספר שלההההה פליז פליז פליז פליז פליז:]

למעלה