שיאומי נוט4-איך מסירים אפליקציה מותקנת

שיאומי נוט4-איך מסירים אפליקציה מותקנת

בהמשך לצרה שעשה גוגל DUE לשיאומי, ביטלתי עדכונים אוטומטים, אבל אני לא מצליחה להסיר את הגוגל DUE כי הוא מופיע כאפליקציה מותקנת ולא אפליקציה שאני הורדתי.
איך ניתן להסיר אותה ? ובכלל במכשיר יש הרבה אפליקציות מותקנות מראש שאין לי בהם שימוש וצורך - ניתן להוריד אותם?

להסיר אי אפשר, אבל אפשר להתקין רום מקוסטם ללא האפליקציה

1. אפליקציות מובְנות שבאות עם המכשיר, לא ניתן להסיר ללא קבלת הרשאת רוט. לצורך המחשה, נניח שיש לנו שידה עם כמה מגירות. בתוך מגירה פתוחה נמצאות האפליקציות שאנחנו התקנו בעצמנו. בתוך מגירה שסגורה עם מפתח נמצאות האפליקציות המובנות. כדי לקבל את המפתח, צריך לקבל הרשאות רוט (Root).

2. אלא מה, כדי לקבל הרשאות הללו, צריך לפתוח בוטלואדר, להתקין ריקברי (סליחה שאני מפציץ במונחים לועזיים) ואז דרך הריקברי להתקין יישום בשם Magisk שנותן את ההרשאות. בקיצור, התעסקות למביני עניין.

3. אם יש לך מישהו שמתמצא בכל זה, עדיף כבר להתקין רום מקוסטם. כלומר, מערכת הפעלה שמלכתחילה לא כוללת אפליקציות מיותרות כמו Duo. במקרה של המכשיר שלך (על סמך האשכול בפורום של ערוץ 7), יש רום כגון Miui.am
https://miui.am/en/downloads/#downloads

שוב, ממליץ למצוא מישהו שמתמצא בפתיחת בוטלואדר, התקנת ריקברי וכו', ואז הוא יעשה לך את העבודה.

למעלה