שיגעון!!!!

imbarbar

New member
שיגעון!!!!

עכשיו שיש לנו פורום משלנו יש לנו במה, מקום להעלות בו את כל מה שיש לנו לומר, את המחשבות, ההרהורים וההגיונות הנסתרים שלנו.... יאללה אסקפיזם...

imbarbar

New member
רק עוד דבר אחד...

אני גם רוצה שהשם שלי יהיה בצבע, אני אלך על ירוק, אפשר????

perrinat

New member
יש רק אדום

ואחרי דרור את תואדמי! זה אומר שתצטרכי להפעיל את הפורום

drorpic

New member
אל תקחי לי את האדום....

אחרי שהגשמתי חלום ילדות ישן אני מכור לזה...

imbarbar

New member
מה זה, זה לא עובד....

אני עדיין שחורה...דרור, אני מקווה שאין לך קשר לזה, הפורום הזה הוא לא המקום למניפולציה וקונספירציה...

perrinat

New member
סטודנטים, לא לריב!../images/Emo88.gif

דרור יהיה אדום עד יום ראשון בבוקר, וענבר אדומה מראשון עד חמישי. מי שצבוע בכחול הוא מנהל הפורום. מהמעמד עליון. ככה זה. הגמוניה! הניק "תפוז אנשים מודיע" מופיע בצבע כתום, כי הוא תפוז, והוא מהתקשורת העויינת. חוץ מזה אין עוד צבעים, ככה זה בתרבות הפופולרית, אין עומק!

imbarbar

New member
מי זה ניק?

והאם באומרך "תקשורת עויינת" את מתכוונת למחט התת-עורית?

drorpic

New member
לתשומת ליבך רינת...

מאז שאני לא אדום, אין פה שום פעילות...

imbarbar

New member
תחרותתתתתתת!!!!! ../images/Emo151.gifהיכנסו בהמוניכם!!! ../images/Emo6.gif

דרור, הבנתי את הרמז, רק עכשיו שמתי לב שאני אדומה, אז קבלו את פינת האסקפיזם השבועית שלי: כמו שכולכם בודאי שמתם לב, אנחנו משלמים יותר מכולם, וישראלים באשר הם, כשהם משלמים זה כאילו אבא שלהם קנה את המכללה, אז מעכשיו אני מכריזה על תחרות הקיטורים על המכללה, בין שולחי הקיטורים המקוריים והיצירתיים ביותר על המכללה יוגרלו פרסים: כריך אבוקדו מהקפיטריה, חבילת דפי A4 ממכונות הצילום והשאלה של הספר "ניהול השיווק" לשבוע, מומלץ בחום ע"י הגברת גילה אורן. ואם כבר בגילה אורן עסקינן, אני אתן דוגמא לקיטור ברוח הגברת: אני משלמת למכללה כלכך הרבה והכי טוב שהם יכלו להביא להרצות בקורס שיווק זה את המפוזר מכפר אז"ר?!?!?!?! שילחו בהמוניכם איחולי הצלחה לכל המשתתפים

imbarbar

New member
הפרסים מפורטים בגוף המודעה

קצת יותר תשומת לב רינת!

imbarbar

New member
ומזת'ומרת רק אדום?

רינת, איך זה שאת מופיעה בכחול? ראית דרור איך היא דואגת לעצמה ומאלצת אותנו לחלוק בגווני הקומוניזם....

drorpic

New member
זה העיניין,

יש פה היררכיה ברורה... הכחול הוא "מנהל הפורום" יעני משהו טוב והאדום הוא סוג של סנג'ר..
חוצמזה אין יותר צבעים...

למעלה