שיואו!!!!!!!

ScorpiaV

New member
שיואו!!!!!!!

אני חולה עליו! מוכשר, חתיך מהמם!!! יש לי איזה 8 סרטים שלו בספרייה מיוחדת בה אני צופה קבוע בימי שישי שבת... אני ויקי, בת 15 מאריאל, וכרגע אני רואה את "שודדי הקאריביים"......

אני מתה על הסרט שודדי הקאריבייםםם!

אויש!! איזה יצור חמוד ג'וווניייי!!!

ScorpiaV

New member
קיבלתי 4 כרטיסים ממעריב לנוער

הלכתי פעם עם חבר'שלי ופעם עם ידידה... וכל פעם הייתה שווה את זה!!! אם קראת את התקציר של "ידיעות אחרונות" לסרט, תסכימי איתי שהם סתומים לגמרי!!! אה, ועוד משו, אני הייתי במקור זו שהגישה הצעה לתפוז לפתוח פורום ג'וני דפ, אבל אח"כ התחרטתי, כי כל יום צריך להיות פה לפחות שעה, ואין לי זמן.....

גם אני רציתי לשלוח בקשה../images/Emo163.gif

|ג'וני||ספארו| אבל לא היה לי כוח לקחת את האחריות שבאה עם להיות מנהלת פורום.. אבל אני בטוחה שמיצי תיהיה נהדרת!^^ כשאת אומרת: התקציר של ידיעות אחרונות, את מתכוונת בערוצים, או מה?

אה נכון!!../images/Emo163.gif|ג'וני||ספארו|

הדפוקים נתנו לזה איזה 2 כוכבים, ואמרו שזה ארוך מידי! איזה מניאקים!!! מי המבקר המטומטם שלא יכול להבחין בסרט טוב כשהוא עומד מולו?! אררררררררררררררררררררררגגגגגגג!!

ScorpiaV

New member
התעצבנתי עליהם

שלחתי ל - YNET האתר שלהם באינטרנט מליון תלונות...... וראיתי את "דון חואן דה מרקו לפני כמה ימים. איזה סרט מ-א-מ-ם!!!

p r u d e n s

New member
בפנאי פלוס הם אמרו את זה

או שזה היה ברייטינג...לא משנה...זה אותו דבר-שני עיתונים מפגרים לפחות הם אמרו שג'ונוש היה מדהים וזה נכון! איך הוא עשה את התנועות האלה...לא כל בנאדם יכול לעשות את זה.

מיצי007

New member
תאמיני לי

שבמקור כל אחת הגישה פה הצעה לפתוח פורום לתפוז. זה לא הפורום הראשון שלי,אלא הרביעי ואני מנוסה מאוד כבר בניהול. על כל נושא של פורום יש לפחות 5 אנשים שטוענים שהם היו במקור אלו שהגישו הצעה לתפוז.

Runaway Train

New member
עם כל הכבוד-את טועה

אני שנים עובדת על לפתוח פורום לג'וני דפ..ושלחתי אולי עשרים אלף טפסים ואימיליים אחרים לתפוז!!!! דחו אותי חצי מהפעמים,ובאחרים פשוט ביקשו כל מיני דברים,את כולם עשיתי ויותר לא החזירו לי תשובות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואיך שמנהלת פורומים בתפוז כותבת בקשה,ישר נענים ונותנים לה פורום (לא נגדך מיצי..להפך!~) אני כל כך שונאת אותם

מיצי007

New member
עם כל הכבוד את טועה

כי אני מכירה הרבה אנשים אחרים שניסו לפתוח לו פורום הרבה לפנייך,בדיוק כמו שאני ניסיתי לפתוח את פורום אדוארד נורטון לפני הרבה מאוד זמן. זה לא קשור למנהלת פורום שרוצה לפתוח עוד פורום ופתאום מאשרים לי,זה תהליך בדיוק כמו לכל אחת או אחד אחר. אני פשוט לא מספרת על זה. גם שאני פתחתי את הפורום הראשון שלי לא ענו לי ישר,זה מסובך חמודה ואת לא צריכה לשנוא אותם בגלל זה-תאמיני לי שיש סיבות. ואם לא השיבו לך ייתכן כי הייתה להם בעיה להחזיר לך תשובה,כי גם אם התשובה שלילית הם מחזירים מייל. בואי לא נדבר על זה.

Runaway Train

New member
אני מסכימה איתך אבל לא אותך סתרתי!!

אני דיברתי על מה שהיא דיברה...הגבת לה לא לך.. לא ראיתי את התגובה שלך,רק אחרי ששלחתי את ההודעה אחרת לא הייתי מדברת כי נראה שכבר אמרת מה שחשבתי

למעלה