שיווק לעורך דין חדש

לכטר

New member
שיווק לעורך דין חדש

שלום לכולם, אני עו"ד שכיר וזה עתה מתחיל לעבוד כעו"ד עצמאי. תחום העיסוק שלי הוא טיפול בנפגעי גוף כתוצאה מתאונות. בשלב זה המטרה שלי היא לגבש חוג לקוחות, דבר אשר לוקח בממוצע בין 3 ל- 5 שנים. הוצאתי כרטיסי ביקור, הודעתי לקרובים, לחברים ולמכרים, הכנסתי את שמי למאגרי מידע מקצועיים, מקים אתר אינטרנט והציעו לי גם להקים איזה בלוג. דברים אלה ידועים... משום שאני רק מתחיל את דרכי העצמאית, ובשלב זה אין לי לקוחות וסכומי כסף גדולים, אני מבין שלא כל כך מתאים לי לשכור שרות מקצועי של משרד יחסי ציבור. בהסתכלות ריאלית - האם יש אפשרות, בשים לב לעובדה שאין לי עדיין לקוחות וסכומי כסף גדולים, לשכור שרותי יחסי ציבור? אם לא - כיצד אני מתחיל לשווק את עצמי כעו"ד? אני מעוניין גם לשווק את עצמי בקרב מגזר דוברי רוסית (בין היתר, משום שאני יוצא בריה"מ ודובר השפה) באילו אנשי מקצוע כדאי לי להעזר בשלב זה ובאילו תחומים? אודה מאוד לתגובותיכם :) ושבוע טוב

נקודות למחשבה...

- תוכל לייצר תוכן שימושי בתחום מומחיותך? למשל, טור עבור המקומון? - יש לך היכרות עם גורמים בתקשורת המקומית/הארצית? איש יחסי ציבור בהחלט עשוי לסייע בכך, אם כי תוכל גם להרים טלפון למערכות כלי התקשורת ולבקש לשוחח עם אחד העורכים הרלוונטיים. - אולי כדאי שתנהל פורום נפגעי גוף באחד מאתרי הקהילות הגדולים ותמצב את עצמך כאוטוריטה בתחום?

למעלה