שיווק עורך דין חדש

לכטר

New member
שיווק עורך דין חדש

שלום לכולם, אני עו"ד שכיר וזה עתה מתחיל לעבוד כעו"ד עצמאי. תחום העיסוק שלי הוא טיפול בנפגעי גוף כתוצאה מתאונות. בשלב זה המטרה שלי היא לגבש חוג לקוחות, דבר אשר לוקח בממוצע בין 3 ל- 5 שנים. משום שאני רק מתחיל את דרכי העצמאית, ובשלב זה אין לי לקוחות וסכומי כסף גדולים, אני נמנע משכירת שרות מקצועי של משרד יחסי ציבור. הוצאתי כרטיסי ביקור, הודעתי לקרובים, לחברים ולמכרים, הכנסתי את שמי למאגרי מידע מקצועיים, מקים אתר אינטרנט והציעו לי גם להקים איזה בלוג. דברים אלה ידועים... כיצד אני מתחיל לשווק את עצמי כעו"ד? אני מעוניין גם לשווק את עצמי בקרב מגזר דוברי רוסית (בין היתר, משום שאני יוצא בריה"מ ודובר השפה) באילו אנשי מקצוע כדאי לי להעזר בשלב זה ובאילו תחומים? אודה מאוד לתגובותיכם :) ושבוע טוב

hatkyinc

New member
בהצלחה

אחרי שיהיה לך אתר, הדרך המהירה יותר היא פרסום בגוגל, לבד או בעזרת חברות/אנשים מתמחים. לתווך ארוך כדי להשקיע בSEO... וכדאי שתתיעץ בנושא לפני בניית האתר, שיהיה מותאם אבל תדע שזה לא יספיק רק האתר, יש עוד הרבה עבודה בדר"כ. אם יש לך זמן להשקיע, הדרך הטובה ביותר עשויה להיות פשוט להיות פעיל בפורומים רלוונטים ולסייע שם, זה בונה את השם שלך שם ורצון ליצור איתך קשר.

ordanco

New member
פשוט, קל ומהנה

אהלן, הדרך הטובה ביותר ליצור קהל היא - לתת משהו בחינם, משהו מהידע והנסיון שלך ובתמורה - לקבל את המייל אל אותו אדם. בתחום הזה יש כמה מושגים: דף נחיתה, ספרון אינטרנטי, מערכת דיוור. זאת הדרך הכי מועילה וקלה וגם הכי מהנה וגם ...הרבה יותר זולה ונעימה מתחרויות הקליקים בגוגל, אתה נשמע אדם אינטלגנטי, צא ולמד וחזור עם השאלות הבאות, אורן

boltrade

New member
מנסיון אישי...

תן מעצמך משהו בחינם במרחב הציבורי (יכול להיות בכל מרחב שתבחר) אני לדוגמא עושה זאת באינטרנט במתן תשובות בפורומים העוסקים בנושא שלי... ואם תתמיד תקצור שבעתיים !!! בהצלחה,

יאיר2212

New member
שיווק וקידום עורך דין

שלום, קודם כל, בשעה טובה והרבה בהצלחה בדרך החדשה ! עורכי דין נמצאים במקום מעט בעייתי בשדה הפרסום והשיווק בשל כללים אתיים נוקשים שקבעה לשכת עורכי הדין בישראל, כך שפעולות שיווקיות רבות, קטנות כגדולות, עלולות להביא לכל מיני בעיות ובירורים איתם- אז מוטב שלא. מעבר לאתר האינטרנט שאתה עומד להשיק והצעדים החיוביים האחרים שאתה עושה, יש לדעתי מספר דרכים נוספות לחזק ולהרחיב את קהל הלקוחות שלך. 1) הרחבת מעגלים- ברמה הבסיסית ביותר, אתה צריך להיעזר בחברים ובקרובים ומעגלים חברתיים אחרים. בנה לך רשימה שמית של אנשים שאתה מכיר, כולל אנשים שהכרת בלימודים, אנשים שהכרת בצבא ואנשים שהכרת במסגרת עבודות\מסגרות קודמות. אין מקום להתבייש בעניין הזה. צור עימם קשר, שאל מה העניינים ותספר על הדרך החדשה שלך. לא להתבייש לבקש מהם אם הם שומעים שצריך מישהו כמוך. 2) הכר את קהל הלקוחות שלך- נסה להבין מי הוא הקהל, היכן הוא מבלה, במה הוא עוסק, מה מטריד אותו ומה הוא אוהב לקרוא? אם מדובר בחיילים שנפגעו בשירות הצבאי- אולי שווה ליצור פורום שאלות ותשובות בפייסבוק- שם הם מבלים. אם מדובר בנפגעי תאונות דרכים- אני מניח שיש מרכזים ועמותות שניתן לסייע להן בחינם. 3) צורת הפרסום והקידום הטובה ביותר עבור עורכי דין היא באמצעות כלי התקשורת. עורכי הדין מקדמים עצמם דרך תיקים שהתקשורת מתעניינת בהם, גם אם זה אומר ששכר הטרחה שלהם בתיקים עצמם נמוך. בנה לך רשימה שמית של אנשי תקשורת מקומיים +ארציים בתחום העיסוק שלך, צור עימם קשר, ספר על עצמך וספר באיזה תיקים אתה מתעניין. הם מחפשים סיפורים טובים ומעניינים. אתה מחפש לקוחות. האינטרס שלכם הדדי. יש דרכים נוספות לסייע לקידום שלך, אבל הדבר החשוב ביותר הוא לתכנן היטב את המהלכים ולחשוב מחוץ לקופסה. הרבה בהצלחה ! יאיר. מסר אסטרטגיה תקשורתית

noga ke

New member
מלבד מה שאמרו לך

כאשר יהיה לך אתר, חשוב לשלב בו מאמרים מקצועיים שיכולים לתת איזשהו ערך מוסף לגולשים וגם יעזור לקידום בגוגל, כי גוגל מחפש היום יותר תוכן. הנה מאמר שמסביר על זה יותר. אם תרצה פרטים נוספים אני במסרים או באימייל שבסוף המאמר. בהצלחה.

imec

New member
שיווק משרד עו"ד

שלום לך מצטרף לאיחולי הצלחה שקיבלת עד כה. בתחילת הדרך של כל עסק, לרבות משרד עו"ד יש צורך בתוכנית עבודה. זה בהחלט נכון שעליך להרחיב את המעגלים השונים. כשם שאתה מקבל תיק ומחליט על קו הגנה או תביעה( תלוי את מי אתה מייצג) כך אותו דבר לגבי האינטרנט. בנוסף למשרדי עו"ד יש מגבלות אתיות מסוימות אשר מונעות ממשרדים אלה שיווק במספר ערוצים. יש לי ניסיון עם עורכי דין בתחום של נזקי גוף שזכו להצלחה לא רעה בכלל אך כמובן איני יכול להוסיף לינק. תוכנית העבודה שלך צריכה להכיל את המסרים, ערוצי הפצה, תקציב( כי אי אפשר להתבסס רק על חינם) ארגון משימות וקביעת יעדים. רק כך תוכל להתקדם אתה מוזמן לפנות בברכה גיא טל

למעלה