שיחת חברים - מפגש פורום ברסלב אומן תשע"א

בלב הים

New member
שיחת חברים - מפגש פורום ברסלב אומן תשע"א

בכניסה למלון שערי ציון, ביום שלישי 4 בצהרים. מתאים לכולם? מקווים לראותכם, נשמח ונתחזק. שנה טובה ומתוקה, ושתזכו וניזכה להכיתב ולהיחתם בספרן של צדיקים גמורים לאלתר לחיים טובים ולשלום. הנה זוכים להגיע לשב"ק, ומיד אחריה יוצאים לנתב"ג ב"דרך" לרבנו הקדוש הנחל נובע מקור חכמה, להוסף נפשות לקיבוץ הקדוש, ולהרוות הצימאון מהנחל הנובע, להתחדש, להתרגש, ובעיקר לקיים רצון הצדיק שאמר "איש בל יעדר"!!! אשרינו שזכינו. מחכים בכניסה למלון ביום שלישי 4 בצהרים. שבת שלום ושנה טובה לכל החברים.

drall

New member
הגעתי ולא היה אף אחד

רק שני אמריקאים שמן ורזה שדיברו אידיש במבטא ברוקלין.

בלב הים

New member
הגעתי באיחור קטן לצערי וכבר לא היה אף אחד

ביום שלישי בבוקר נסענו לציון מוהרנ"ת, ויצאנו מברסלב ב2 כך שהיינו אמורים להיות ב4 באומן. אך היו עיכובים בדרך ופתאום הנהג עצר ליד הבית שלו ועיכב אותנו, וכל הדרך לקראת השעה 4 התבודדתי וביקשתי שאם כבר מישהו יגיע שלא יתייאש ויחכה או שיהיו 2 חברים שכבר ידברו בינהם. אך לצערי הגעתי לאומן ב4 ורבע, וב4 ועשרים הייתי ליד המלון, וכניראה שאותם אמריקאים עוד היו שם. אז הלכתי למעמד הדינר, שהאמת שחשבתי שיהיה יותר מענין ממה שהוא היה, עד שהתייאשתי באמצע והלכתי...

drall

New member
הכל לטובה

אני בארבע ורבע כבר הלכתי. הייתי אצל שטיינר ואז הייתה לי השגחה פרטית והלכתי לאכול את הצ'ולנט על המדרגות של דרך צדיקים. שם פגשתי את ארז משה דורון שמכר ספרים והוא הכיר לי את רן ובר ובחזור גם הצלחתי לפגוש את הרב דיין , וואי , היה מדהים.

למעלה