שיטות להסרת נקודות חן

mathilda

New member
שיטות להסרת נקודות חן

האם תוכל לפרט אודות השיטות השונות הקיימות להסרת נקודות חן, בתוספת יתרונות וחסרונות של כל שיטה, והאם קופות החולים מממנות את הטיפולים או משתתפות בחלק מן העלויות? בתודה מראש

הסרת נקודות חן

כפי שכבר למדתם מתשובות שלי אני מתנגד להסרת שומות ללא סיבה רפואית. אני גם מתנגד להסרה לא כירורגית של שומות. כל נגע מוסר מהעור יש לבדוק בדיקה פתולוגית. נגעים המוסרים בנתוח נשלחים לבדיקה. כאלו הנצרבים בשיטות שונות כמו לייזר, מחט חשמל, חמרים כימיים שונים אינם נבדקים. קיים סיכון אמנם מאד קטן,שמה שהוסר סרטני וחשוב לדעת זאת. הנגע יכול גם לחזור במקום אם רק נצרב וכשחזר התמונה הפתולוגעית משובשת ומתחילה פניקה של סרטן וכו´. לכן מה שמסירים מן הראוי להסיר כירורגית. אם מדובר בשומה בולטת בהירה ללא כל פיגמנט, והיא קיימת כך כבר שנים, כלומר אינה חשודה כלל ניתן להסירה , אם מתעקשים על כך, גם בצריבה. יש רק לזכור שגם הצריבות עשויות להשאיר צלקות ושינויים בצבע במקום ההסרה ואין על כן יתרון גדול בהסרה בצריבה. אם רוצים להסיר מספר שומות מסיבה קוסמטית, כדאי להתחיל באחת כדי לראות איך תהיה התוצאה. רק אחר כך להחליט אם הצלקת עדיפה על השומה.

mathilda

New member
הבהרות בבקשה

לא הבנתי מתשובתך מה השיטות הקיימות כיום להסרת נקודות חן. האם תוכל לכתוב רשימה של שיטות, הסבר קצר על כל שיטה ויתרונות וחסרונות? תודה מראש

שיטה היחידה שאני תומך בה היא הסרה כ

השיטה היחידה שאני תומך בה היא הסרה כירורגית, כפי שהובהר היטב במה שכבר עניתי קודם לכן ואיני מתכונן להתייחס לשיטות להן אני מתנגד.

mathilda

New member
עוד הבהרה בבקשה

מה זה אומר בדיוק הסרה כירורגית? אנא הסבר בדיוק את התהליך (הרדמה מקומית? יש אשפוז? יש תפרים? יש צלקת?) תודה מראש

למעלה