שיטת מצליח, או טעות לעולם חוזרת, אמר הקיפוד וירד מהמברשת

tamarsharoni

New member
שיטת מצליח, או טעות לעולם חוזרת, אמר הקיפוד וירד מהמברשת

לפעמים אנחנו עושים דברים אוטומטית , בלי לשים לב שעשינו אותם , ואחרכך לא זוכרים אם עשינו או לא , [נעילת הבית לפני השינה או לפני יציאה . כיבוי להבות בכירים ועוד ] הבוקר היה לי תור בקופ"ח , לדוד רופא ולבדיקות דם . כשסיימתי נכנסתי לבית מרקחת לקנות כמה דברים . החשבון היה 74,20 ש"ח . נתתי לרוקח[מוחמד] שטר של 200 שח 4,20 במטבעות . כשהגעתי לאוטו לא זכרתי אם קיבלתי עודף . חזרתי לרוקח , ולשמחתי התנדב לספור שוב את כל תכולת הכספת . וראה זה פלא היו לו 120 ש"ח אקסטרה. חזרתי הביתה שמחה וטובת לב . גם את 120 הש"ח הנל אתרום . שגם לכן יהיה יום טוב לפחות כשלי .

שרון א77

New member
לתמר , זה קורה לכול אחד..

קניתי כמה מוצרים בבית -הטבע ,וכשהגעתי לשלם התברר שפג תוקף כרטיס המועדון והמוכר הנפיק לי כרטיס מועדון -חדש,שאותו הנחתי בארנק הכרטיסים - ואת הארנק השני עם הכסף, הנחתי לרגע,,ליד המשקל שעל שולחנו של המוכר, כשסיימתי לארוז את המוצרים שקניתי,יצאתי מהחנות בדרכי לרכב שבחנייה, לפתע צלצל הטלפון ובעל החנות הודיע לי ,שמרוב שהייתי עסוקה שכחתי על שולחנו את הארנק עם הכסף. (היו בארנק -.650 ש"ח ,ובחלק הפנימי של הארנק רשום מספר הטלפון שלי,לכן הוא ידע לחזור אליי.) &nbsp חזרתי שוב לחנות לקבל את הארנק ,ואז המוכר הראה לי ארגז גדול ,, בו הוא שומר את כול האבידות שנשכחו אצלו מאז החורף האחרון. אמר שכמעט בכול יום זה קורה שמישהו שוכח משהו,, וזה לא רק ארנק, נמצאים אצלו מהחורף אחרון כול האבידות שנשכחו: מטריות ,ספר ילדים, פרטי לבוש: כובע ,צעיף -מעיל ,ואפילו בקבוק של תינוק, ונעלי-תינוק חדשות שעדיין בקופסא. כול אלה נשכחו בחנות ,והוא איננו יודע למי זה שייך , אך הוא מקווה שיום אחד בעלי-האבידה ישובו לקבל את הפריטים שנשכחו. &nbsp אגב, בבית הטבע המוכר היה יהודי ולא ערבי. כלומר: ישנם אנשים הגונים בכול מגזר , בדיוק כפי שישנם בכול מגזר גם אנשים חסרי-הגינות. &nbsp בעבר עבדתי עם קהל במשרד, בו האנשים היו מרבים לשכוח 2 פריטים: משקפי -שמש, וצרור- מפתחות ,אך תמיד נזכרו לחזור לקבלם.

tamarsharoni

New member
מישהי יכולה להסביר לי את הרציונל מאחורי מענקי הכסף ?

שהרי , אם יהיה הסגר איך נצא לבזבז כסף ולהניע את גלגלי הכלכלה ?

Buchachevsky

New member
חחח לפי החישוב שלי היית צריכה לקבל 130 ש"ח עודף....

tamarsharoni

New member
צודק ! שכחתי שנתתי לו 4,2 ש"ח במזומן .

ואני בעוונותי , לא נוהגת לספור עודף .

למעלה