שיימלס 11X06🍻🍀

didalf

Well-known member
שיימלס 11X06

הולד יור הורסס מה למכור את הבית??? המחשבה על לעזוב את הבית הזה כמעט גורמת לי לבכות גרתי פה 11 (טוב 6) שנים מה נראה לכם??

אאעהאההה מיקי|מאוהב| לשם שינוי שיימלס הקשיבו לי והראו התמודדות טיפה יותר מורכבת של מיקי עם אבא שלו, כי מה שחששתי זה שבאמת לא יהיה לו אכפת. אז למרבה הצער טרי לא מת אלא רק משותק והיום מחזירים אותו הביתה. מיקי מתנהג כאילו לא אכפת לו והיה מעדיף שהוא ימות. לאף אחד מהמילקוביצ'ים גם אין כוח אליו אז הם משאירים אותו על המדרכה, והגלאגרים צופים. מיקי מסתכל עליו בשנאה והקול שלו כמעט נשבר כשהוא מדבר על שנים של התעללות. איאן דייי להשוות את פרנק לטרי שום דבר שפרנק עשה לך לא נורא כמו טרי. ממש רציתי שמיקי יזכיר לו שטרי אנס אותו מול איאן כשהוא מכוון אקדח לאיאן!!! הלוו שכחתם מזה?? איך פרנק עשה משהו שמשתווה לזה אי פעם? [נכון שמיקי התחיל כשהוא שאל אם הוא היה מאחל את זה לפרנק אבל התשובה הנכונה הייתה שפרנק לא כזה גרוע ולמיקי יש כל זכות לאחל כל הרע שבעולם לטרי].
מתישהו מיקי עושה עצירה עם האמובלנס ויוצא עם אקדח ומתכוון להרוג את טרי. מגיע לו אבל הוא לא שווה את הכלא. איאן מנסה לעצור אותו אבל לא יותר מידי. טרי מתחיל לבכות (?) (זה היה הצגה?) ומיקי לא מסוגל והולך משם. אוח וכל הכעס והפגיעות בעיניים של מיקי סופסוףףףף כמה ביקשתם ממכם שעם כל הכבוד למיקי המצחיק תביאו לי את מיקי הפגיע??? בשביל מה יש לנו את נואל פישר??? תודההה|מאוהב|.
כשהם מסיימים את הסידורים הם חוזרים הביתה ואיאן שואל את מיקי אם הוא יטפל בו אם הוא יהיה נכה ויש להם רגע חמוד|מאוהב| איך הם הסתכלו אחד על השני|מאוהב| כמובן שמיקי היה חייב להתחכם קצת לא יכלת לענות "ברור יו אסהול"? אבל לא נורא זה עדיין היה חמוד הפנים שלו אמרו את זה|מאוהב| וטרי ממשיך לצעוק מהמדרכה. ואז מיקי נסיך עולם יוצא וגורר אותו במדרגות בעצמו!!! אפילו שלא מגיע לו. וכשאיאן מופתע מיקי אומר "הוא חלאה אני רוצה להיות יותר טוב ממנו" אעהאההההההההה|מאוהב| ברור שאתה יותר טוב ממנו!! (אני ואיאן אומרים ביחד).
פאק פרק גאלביץ' הכי טוב מתחילת העונה הזאת. אם גם הייתה נשיקה היה מושלם.

כשמיקי לא עצובי וחמוד הוא מחלטר כפושע טו גו של הגלאגרים. אהבתי שליפ לקח את מיקי לשדוד את המוסך. ואז גם מיקי עוזר להם להחביא את האופנוע בחדר כושר של קוו. חמודי.
כאילו אני קצת מבינה למה תמי כועסת על ליפ אבל כשהוא אמר לה כמה שהכל לא פייר כלפיו והעיניים שלו נצצו עם דמעות והקול שלו היה שבור רק רציתי לחבק אותו ורציתי שהיא תחבק אותו לפחות:-( איך אפשר לכעוס על הפרצוף הזה??
אבל הרעיון של למכור את הבית לא מוצא חן בעיניי. למרות שאני מניחה זאת סגירת מעגל יפה לסוף הסדרה? אבל לאאאא זה הבית שלי!
כשליפ מביא את הרעיון לכולם חלק מתנגדים וחלק בעד לא הבנתי מה הלך שם בכוונה לא הראו מי אומר מה. ד"א הבית לא בבעלות קארל? הוא קנה אותו מתישהו כשהוא היה עשיר מסחר בסמים לא?

ליאם המסכן חושש מאלוהים דווקא שיעניש אותו על הירי בטרי? ממתי לגאלגרים אכפת מאלוהים? שמישהו ידבר עם הילד המסכן הזה הוא בחרדות כבר שבועות ולאף אחד במשפחה לא אכפת. מעניין לאיזה צרה יוביל זה שהוא שם את האקדח בארגז ההוא של קארל.

אוף קארל פגש מישהי חמודה אז ברור שמשהו יהיה דפוק בה. מה היא ניסתה כאילו להכנס להריון? דבי אומרת שהיא אנסה אותו. לאדעת. כאילו כנראה שכן.

דבייייי יאוו הרגה אותי כמה היא אנוכית הילדה היא רואה שסנדי עסוקה שם עם טרי וזה מה היא נופלת עם כל השאלות שלה עכשיו חכי שתתפנה איזה מעצבנת. סנדי הייתה חמודה בסוף כשהיא סיפרה לה הכל. אני הבנתי שהיא הייתה בהריון בגיל 15 כי מישהו במשפחה המקסימה שלה אנס אותה? אבל לא הבנתי אם גם יש לה ילד?

האם משהו לא בסדר בי כשקצת הצחיק אותי התרגיל ירי הזה בבצפר של הילדות של ורוניקה? זה היה נראה כזה מטופש. לאדעת אבל אם זה רעיון כזה נוראי עם מה שהולך שם עדיף שיהיו מתורגלים.

לפרנק יש דמנצייה אמרתי לכם!! לאדעת מה יש לי העונה אבל אני לא שונאת אותו אפילו מרגישה קצת חיבה. הרגשתי קצת עצב כשכולם רבו על הבית והוא יצא החוצה בשקט. וגם השיחה שלו עם טרי שעשעה אותי. אפילו קיוויתי שלא יהרוג אותו כדי שלא ילך לכלא.
לפעמים יש לי תחושה (לא מבוססת על כלום חוץ מזה שזה סוף הסדרה) שהוא ימות בסוף, ואני מתחילה לחשוב שזה אולי יהיה לי עצוב8-*

Lhuna3

Well-known member
אני כבר לא יכולה הערב, אבל בשאיפה מחר! |נחמה|
רק שלא תחשבי שנטשתי... :-D

keren or5

Well-known member
גם לי אין הרבה כוח לכתוב אבל אחרי פרק כזה אני חייבת, וחוצמיזה עדי כתבה את רוב מה שאני רציתי להגיד, אז זה בעיקר להעתיק משפטים שלה ולשים - (y) (כמעט הכל)
אאעהאההה מיקי|מאוהב| לשם שינוי שיימלס הקשיבו לי והראו התמודדות טיפה יותר מורכבת של מיקי עם אבא שלו, כי מה שחששתי זה שבאמת לא יהיה לו אכפת. אז למרבה הצער טרי לא מת אלא רק משותק והיום מחזירים אותו הביתה. מיקי מתנהג כאילו לא אכפת לו והיה מעדיף שהוא ימות. לאף אחד מהמילקוביצ'ים גם אין כוח אליו אז הם משאירים אותו על המדרכה, והגלאגרים צופים. מיקי מסתכל עליו בשנאה והקול שלו כמעט נשבר כשהוא מדבר על שנים של התעללות. איאן דייי להשוות את פרנק לטרי שום דבר שפרנק עשה לך לא נורא כמו טרי. ממש רציתי שמיקי יזכיר לו שטרי אנס אותו מול איאן כשהוא מכוון אקדח לאיאן!!! הלוו שכחתם מזה?? איך פרנק עשה משהו שמשתווה לזה אי פעם? [נכון שמיקי התחיל כשהוא שאל אם הוא היה מאחל את זה לפרנק אבל התשובה הנכונה הייתה שפרנק לא כזה גרוע ולמיקי יש כל זכות לאחל כל הרע שבעולם לטרי].
מתישהו מיקי עושה עצירה עם האמובלנס ויוצא עם אקדח ומתכוון להרוג את טרי. מגיע לו אבל הוא לא שווה את הכלא. איאן מנסה לעצור אותו אבל לא יותר מידי. טרי מתחיל לבכות (?) (זה היה הצגה?) ומיקי לא מסוגל והולך משם. אוח וכל הכעס והפגיעות בעיניים של מיקי סופסוףףףף כמה ביקשתם ממכם שעם כל הכבוד למיקי המצחיק תביאו לי את מיקי הפגיע??? בשביל מה יש לנו את נואל פישר??? תודההה|מאוהב|.
כשהם מסיימים את הסידורים הם חוזרים הביתה ואיאן שואל את מיקי אם הוא יטפל בו אם הוא יהיה נכה ויש להם רגע חמוד|מאוהב| איך הם הסתכלו אחד על השני|מאוהב| כמובן שמיקי היה חייב להתחכם קצת לא יכלת לענות "ברור יו אסהול"? אבל לא נורא זה עדיין היה חמוד הפנים שלו אמרו את זה|מאוהב| וטרי ממשיך לצעוק מהמדרכה. ואז מיקי נסיך עולם יוצא וגורר אותו במדרגות בעצמו!!! אפילו שלא מגיע לו. וכשאיאן מופתע מיקי אומר "הוא חלאה אני רוצה להיות יותר טוב ממנו" אעהאההההההההה|מאוהב| ברור שאתה יותר טוב ממנו!! (אני ואיאן אומרים ביחד).
|מאוהב|(y) דיי נואל הרג אותי הפרק. העברתי לפחות איזה 3 סצנות איתו שוב רק כדי לראות אותם שוב. כן כמה חיכיתי שתהיה התייחסות רצינית למה שמיקי מרגיש כלפי אבא שלו וכל הדברים האלה והם עשו את זה בצורה מושלמת. הולי *#@. הוא מעביר כ"כ הרבה רק הפנים שלו זה מדהים, ובסוף עם איאן שאומר לו- "ברור שאתה יותר טוב ממנו" |מאוהב| אני לא יכולה אוף. תודה |מאוהב|.
וחוץ מזה אני תמיד אוהבת שיש אינטראקציה בין מיקי לשאר הגאלגרים והיה המון כאלה בפרק הזה. כולל קטע קורע שדבי חופרת למיקי ואיאן על סנדי ואין להם כוח לשמוע |מאוהב|

לגבי ליפ- אני אגיב למשהו שלונה אמרה בשרשור הקודם שבסוף לא הגבתי אליו- נדמה לי שהתעצבנת שלעשות לליפ רילאפס זה כמו למחזר ושלא בא לך. אז כאילו גם מצד אחד, זה לא מפריע לי כי אני אוהבת שיש אקשן, כמו שכתבתי פעם קודמת- זה הגביר את העניין שלי בסיפור של ליפ פלאים. אבל מעבר לזה אני חושבת שיש משהו מציאותי ויפה שהדמויות כל הזמן נופלות ויורדות, ואני לא רואה את זה בהכרח כמיחזור, אלא יותר פשוט- זה החיים. יש סרטון אחד ממש יפה על בוג'אק הורסמן שמסביר שאחד הדברים שהופכים את בוג'אק לכ"כ טובה זה העובדה שהיא סיראלית, ובמיוחד בסדרה כזאת סיטקום מצוייר ששאב השארה מהסימפסונס, סאות'פארק ופמילי גאי, הם הכי מסוג הסיטקומים שהם אפסודיאלים, כל פרק כאילו "מאפס" את כל מה שקרה בו וחוזרים בסוף לסטטוס קוו. אני אטען אותו דבר על שיימלס, למרות שסדרה כזאת בעידן הזה זה לא כזה מוזר (בניגוד לבוג'אק סדרה של שעה פרק ולא מצויירת), עדיין זה אחד הדברים שעושים אותה טובה. בנארטיב של סרט יש בד"כ התחלה אמצע וסוף, אבל זה לא עובד ככה בחיים. החיים הם לא איזה טיפוס מתמשך על ההר עד שמגיעים לפיסגה, אלא עליות ונפילות ועליות ונפילות. אם הסדרה הייתה מסתיימת באחת העונות הקודמות היה אפשר להגיד שהסוף של ליפ היה רע, ואם היא הייתה מסתיימת ברגע טוב שלו אפשר להגיד שהסוף שלו הוא טוב. אבל הקטע הוא ששניהם לא נכונים - כי שניהם זה לא הסוף. וגם הסוף זה לא סוף של משהו אחד אלא של הרבה קטעים. זה כמו עם פיונה. זה שאנחנו לא יודעים איה היא עכשיו לא אומר שהיא במצב טוב, האמת עם איך שאני מכירה אותה היא איפשהו בעולם שוב נכנסת לצרות ונפגעת בגברים. איפה שעזבנו אותה, זו בס"כ נקודה בזמן של החיים שלה. ופה הרילפאס שלו נבנה הרבה יותר טוב מאשר איך שהוא היה בעונה הקודמת שזה גם טוב.

אילו אני קצת מבינה למה תמי כועסת על ליפ אבל כשהוא אמר לה כמה שהכל לא פייר כלפיו והעיניים שלו נצצו עם דמעות והקול שלו היה שבור רק רציתי לחבק אותו ורציתי שהיא תחבק אותו לפחות:-( איך אפשר לכעוס על הפרצוף הזה??
מסכימה ולא מסכימה. מצד אחד ליפ תמיד פורט על מייתרי ליבי שהוא מגיע למצבים האלה ומסביר כמה רע לו ועצוב לו וזה ריגש אותי ונגע ביאבל דווקא ממש לא היה לי רצון שתמי תחבק אותו, וגם אני לא רציתי לחבק אותו במקומה. כאילו כן אני יכולה לרחם עליו, אבל, המצב קשה, אבל באותה מידה כן הוא בחר לעשות משהו שיסכן אותם ואת הבן שלהם. התגובה שלה הייתה בדיוק נכונה, ואפילו גרמה לי לראשונה לחבב אותה קצת (ואת יודעת שאני לא מהמעריצים שלה).

ד"א הבית לא בבעלות קארל? הוא קנה אותו מתישהו כשהוא היה עשיר מסחר בסמים לא?
הוא נתן לפיונה את הכסף לקנות אותו, אבל זה היה כסף שחור שהוא עשה מסמים, אז טכנית הבית רשום על שמה. אני זוכרת שהיא אפילו אמרה לו את זה באיזה עונה שהוא טען שזה "הבית שלו". ואם מוכרים את הבית חייבים להביא את פיונה לתת לה חלק! מה זה?
ליאם המסכן חושש מאלוהים דווקא שיעניש אותו על הירי בטרי? ממתי לגאלגרים אכפת מאלוהים? שמישהו ידבר עם הילד המסכן הזה הוא בחרדות כבר שבועות ולאף אחד במשפחה לא אכפת. מעניין לאיזה צרה יוביל זה שהוא שם את האקדח בארגז ההוא של קארל.
אוי לגמרי. הלב נשבר על הילד הזה ;-(

אוף קארל פגש מישהי חמודה אז ברור שמשהו יהיה דפוק בה. מה היא ניסתה כאילו להכנס להריון? דבי אומרת שהיא אנסה אותו. לאדעת. כאילו כנראה שכן.

האמת זה לקח כיוון ממש מעניין. חשבתי שזה סתם עוד פעם עלילה של קארל פוגש בחורה- קארל מחבב בחורה- הם זוג לאיזה כמה זמן והם נפרדים, אבל הקטע בסוף באמת שם בזה טוויסט מעניין דווקא. עוד יותר מעניין שדבי היא גם זאת שמתעקשת שבחורה אנסה אותו (בזמן שהיא אנסה את החבר הראשון שלה והוא גם אמר לה את זה), ואם זה היה קטע של גניבת זרע- את זה גם דבי עשתה עם החבר השני שלה! היא קרעה את הקונדום כדי שהיא תיכנס ממנו להריון עם פרני. זה היה לי קצת מוזר, ותהיתי אם יזכירו את שני הדברים האלה באיזה שלב, האמת חשבתי שאולי דבי תספר את זה לסנדי בשיחה האחרונה שלהם, אבל זה לא קרה.
אגב, אם אתם לא זוכרים לקארל אמורים להיות איזה שניים או שלושה ילדים ביולוגים כי פרנק נתן את הזרע שלו לאיזה אישה שהיה לו איתה משהו לפני איזה שתי עונות (זוכרים שהוא נתן לו כסף לאונן בכוס ואז נתן את הכוס לאישה ואמר שזה הזרע שלו?). לא נראה לי שיתייחסו לזה.

שוב קטע פרייסלסי של המילקוביצ'ים המטומטמים, שרצו לשחק רולטה רוסית ומי שנשאר חי מטפל בטרי :-D היו צריכים הרבה להכניס הרבה יותר סצנות של טמטום מילקוביצ'י לסדרה בעונות הקודמות.
אה, ומסכימה איתך גם לגבי פרנק, למרבה הפתעתי

didalf

Well-known member
|מאוהב|(y) דיי נואל הרג אותי הפרק. העברתי לפחות איזה 3 סצנות איתו שוב רק כדי לראות אותם שוב. כן כמה חיכיתי שתהיה התייחסות רצינית למה שמיקי מרגיש כלפי אבא שלו וכל הדברים האלה והם עשו את זה בצורה מושלמת. הולי *#@. הוא מעביר כ"כ הרבה רק הפנים שלו זה מדהים, ובסוף עם איאן שאומר לו- "ברור שאתה יותר טוב ממנו" |מאוהב| אני לא יכולה אוף. תודה |מאוהב|.
כןןןן|מאוהב| יש איזה יופי שהגעת בשעה כמעט נורמלית ולא באמצע הלילה שהייתי מגיעה להגיב לך רק מחר בערב!

וחוץ מזה אני תמיד אוהבת שיש אינטראקציה בין מיקי לשאר הגאלגרים והיה המון כאלה בפרק הזה. כולל קטע קורע שדבי חופרת למיקי ואיאן על סנדי ואין להם כוח לשמוע |מאוהב|
כןן!!|מאוהב| גם מיקי וליפ, גם מיקי וכולם, וגם שדבי חפרה להם:-D ואז שביקשו ממנה לסתום איימה שהם יצטרכו לשלם מחיר מלא אז הם נתנו לה להמשיך לחפור ומיקי קפץ על הזדמנות ללכת לדבר עם ליפ:-D
אני אוהבת שמיקי באמת חלק מהמשפחה|לב|
ד"א אף אחד לא מחפש את האמבולנס הזה? וממש מצחיק אותי שקארל שוטר עלק מוקף בפושעים מהמשפחה שלו ולא מזיז לו:-D ילד טוב. קודם גלאגר אח"כ שוטר.

נדמה לי שהתעצבנת שלעשות לליפ רילאפס זה כמו למחזר ושלא בא לך. אז כאילו גם מצד אחד, זה לא מפריע לי כי אני אוהבת שיש אקשן, כמו שכתבתי פעם קודמת- זה הגביר את העניין שלי בסיפור של ליפ פלאים. אבל מעבר לזה אני חושבת שיש משהו מציאותי ויפה שהדמויות כל הזמן נופלות ויורדות, ואני לא רואה את זה בהכרח כמיחזור, אלא יותר פשוט- זה החיים
|כן|

זה כמו עם פיונה. זה שאנחנו לא יודעים איה היא עכשיו לא אומר שהיא במצב טוב, האמת עם איך שאני מכירה אותה היא איפשהו בעולם שוב נכנסת לצרות ונפגעת בגברים.
לאאא תני לי לדמיין שהיא במצב טוב;-(

הוא נתן לפיונה את הכסף לקנות אותו, אבל זה היה כסף שחור שהוא עשה מסמים, אז טכנית הבית רשום על שמה. אני זוכרת שהיא אפילו אמרה לו את זה באיזה עונה שהוא טען שזה "הבית שלו". ואם מוכרים את הבית חייבים להביא את פיונה לתת לה חלק! מה זה?
אה נכון. ולגמרי לתת לפיונה את החלק שלה!! יותר מזה לא צריך להכניס אותה לדיון? במיוחד אם זה רשום על שמה?

האמת זה לקח כיוון ממש מעניין. חשבתי שזה סתם עוד פעם עלילה של קארל פוגש בחורה- קארל מחבב בחורה- הם זוג לאיזה כמה זמן והם נפרדים, אבל הקטע בסוף באמת שם בזה טוויסט מעניין דווקא. עוד יותר מעניין שדבי היא גם זאת שמתעקשת שבחורה אנסה אותו (בזמן שהיא אנסה את החבר הראשון שלה והוא גם אמר לה את זה), ואם זה היה קטע של גניבת זרע- את זה גם דבי עשתה עם החבר השני שלה! היא קרעה את הקונדום כדי שהיא תיכנס ממנו להריון עם פרני. זה היה לי קצת מוזר, ותהיתי אם יזכירו את שני הדברים האלה באיזה שלב, האמת חשבתי שאולי דבי תספר את זה לסנדי בשיחה האחרונה שלהם, אבל זה לא קרה.
או חיכיתי לך שתגידי לי מה לחשוב לגבי זה כי אני לא יודעת. וואלה צודקת לגבי דבי אפילו אני שכחתי מכל הדברים האלה.

אגב, אם אתם לא זוכרים לקארל אמורים להיות איזה שניים או שלושה ילדים ביולוגים כי פרנק נתן את הזרע שלו לאיזה אישה שהיה לו איתה משהו לפני איזה שתי עונות (זוכרים שהוא נתן לו כסף לאונן בכוס ואז נתן את הכוס לאישה ואמר שזה הזרע שלו?). לא נראה לי שיתייחסו לזה.
לדעתי התייחסו לזה בעונה הקודמת וזה התגלה, כאילו קארל יודע את זה. (האם הוא זוכר ואכפת לו? כנראה שלא).

שוב קטע פרייסלסי של המילקוביצ'ים המטומטמים, שרצו לשחק רולטה רוסית ומי שנשאר חי מטפל בטרי :-D
:-D:-D
נראה לי באמת עדיף למות מלטפל בטרי, איכס.

keren or5

Well-known member
@keren or5 את ראית שיטס קריק? נראה לי שתאהבי.
אממ.. לא. האמת ראיתי שדיברתם על זה הרבה אז ראיתי את הטריילר וזה לא ממש משך אותי לראות את זה. כדאי לנסות?
לאאא תני לי לדמיין שהיא במצב טוב;-(
ל תגידי ככה! ;-( פיונה מאושרת happily ever after בפריז!
חחחח.. וואי אני רעה כנראה, אבל זה באמת לא כזה ביאס אותי כמו שזה ביאס אתכן- אבל אוקי בשבילכן- אני בטוחה שפיונה בפריז או באירופה או איפשהו, מצאה בעל עשיר וחתיך שמתייחס אליה יפה והיא עובדת בשיפוץ דירות ומיליונרית ומרוויחה הרבה כסף :-):
האמת, אני לא מאמינה שיתנו לנו לסיים את הסדרה כשליפ ממש מקום גרוע, בטח לא בעונה הזאת כשהוא סיים ממש בשפל (לא זוכרת בדיוק איזה עונה, אבל נראה העונה שלא החזירו אותו לקולג'). נראה לי שיעשו איתו משהו דומה עם מה שעשו עם פיונה- הוא יתחיל התדרדרות עכשיו, אבל בפרק האחרון או כמה לקראת הוא יתאושש (זה ממש לא ספוילר, זה ניחוש בלבד. אין לי מושג מה יקרה), וזה בסדר בעיני. בכל מקרה, אני תמיד זוכרת את אחת השיחות האחרונות של פיונה וליפ שהוא אומר לה שהיא חזקה והיא תמיד תצא מהמקומות הרעים. ככה אני מאמינה באמת. יהיו לה משברים וגם לו, כמו שיש לכולנו, אבל הם כולם חזקים והם יעברו הכל וכל עם שיהיה משבר הם יתגברו עליו בסוף.
או חיכיתי לך שתגידי לי מה לחשוב לגבי זה כי אני לא יודעת. וואלה צודקת לגבי דבי אפילו אני שכחתי מכל הדברים האלה.
:-D:-D יש לי את היכולת להגיד לך מה לחשוב! זה חשוב. אני צריכה לעשות בזה שימוש טוב :-P:. אני באמת חשבתי שזה טוויסט מעניין כשזה קרה ומעניין אותי לדעת איך ימשיכו את העלילה הזאת, זה דווקא יכול להעלות בצורה מעניינת לדיון את העניין של אונס גברים ע"י נשים. בפעם האחרונה ששיימלס נגעו בנושא (עם דבי) לא עשו או אמרו שום דבר מיוחד עם זה וזה הרגיש לי מפוספס. אגב, אני כן הייתי מגדירה את זה כסוג של אונס, אבל אני לא יודעת אם במשטרה יתיחסו לזה ברצינות, אולי יעשו את הדבר הזה שלא לוקחים אותו ברצינות כי הוא הגבר שטוען שנאנס ע"י אישה. נראה.
זה עצוב נורא. אני חשבתי שזה נגרם מהסמים, אבל מתברר שזה מהאלכוהול. לא ידעתי שגם אלכוהוליזם עושה את זה.
אני דיי בטוחה שכל סוג של סם, כולל אלכוהול שזה סם (וזה לא הסם היחיד שפרנק משתמש בו על בסיס יומי), מגביר את הסיכון לדמנציה. אחרי הכל כל הסמים האלה דיי דופקים את המוח, אז זה הגיוני
אני לא יודעת, עם כל כמה שהם היו מטומטמים עד עכשיו, הקטע הזה היה נראה לי מוגזם ברמה לא אמינה. מה הם חשבו בתכלס שבשביל להחליט מי יטפל בו שלושה יתאבדו? זה כבר רמת אינטלגנציה של בנאדם שלא באמת יכול לחיות מחוץ למוסד.
כן, אני מסכימה שזה מוגזם לצורך הצחקה, אבל לוידעת, עדיין הצחיק אותי ואני בסדר עם זה שזה לא אמין.
לדעתי התייחסו לזה בעונה הקודמת וזה התגלה, כאילו קארל יודע את זה. (האם הוא זוכר ואכפת לו? כנראה שלא).
כן, אני זוכרת שקארל גילה את זה באיזה שלב, אבל עדיין כאילו מוזר שעשו דבר כזה גדול ולא יתייחסו אל זה בכלל, מצד שני, זה לא פעם ראשונה ששיימלס עושה את זה. וזה מוזר קצת שלא אכפת לו מזה בכלל. אבל טוב נו.

עריכה שוב מתפקשש לי קצת הקטע עם הספוילרים, אני עדיין צריכה להתרגל לכל הפורום הזה... ניסיתי לתקן וזה לא נותן. לא נורא. אוי ושכחתי לעשות רענן אז זה הגיב לי לניק במקום לרגיל. טוב נו שויין. אני עדיין מצליחה לכתוב פה יותר טוב ממה שהצלחתי בהתחלה...

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
@keren or5 את ראית שיטס קריק? נראה לי שתאהבי.

עריכה: התכוונתי לשים את זה בשרשור שאלון ולנטיין איך הגעתי לפה חזרה?8-* לא נורא שישאר כאן.

Lhuna3

Well-known member
כשליפ מביא את הרעיון לכולם חלק מתנגדים וחלק בעד לא הבנתי מה הלך שם בכוונה לא הראו מי אומר מה. ד"א הבית לא בבעלות קארל? הוא קנה אותו מתישהו כשהוא היה עשיר מסחר בסמים לא?
וואלה, לא זכרתי את זה, אבל אני די בטוחה שבאמת שמעתי את קארל צועק שם It's not YOUR house!
זה היה נראה באמת כאילו שהיא רצתה להכנס להריון ממנו, אבל גם אולי היא סתם באמת אוהבת ככה וקצת דפוקה.
זה הזכיר לי שבעצם פרני היא גם תוצאה של סוג של אונס שדבי אנסה לכאורה (או לא לכאורה, אני כבר לא זוכרת את הפרטים) את החבר שלה? או שהוא היה שיכור או משהו כזה?
האם משהו לא בסדר בי כשקצת הצחיק אותי התרגיל ירי הזה בבצפר של הילדות של ורוניקה? זה היה נראה כזה מטופש. לאדעת אבל אם זה רעיון כזה נוראי עם מה שהולך שם עדיף שיהיו מתורגלים.
אני גם חשבתי ככה.
לפרנק יש דמנצייה אמרתי לכם!! לאדעת מה יש לי העונה אבל אני לא שונאת אותו אפילו מרגישה קצת חיבה. הרגשתי קצת עצב כשכולם רבו על הבית והוא יצא החוצה בשקט. וגם השיחה שלו עם טרי שעשעה אותי. אפילו קיוויתי שלא יהרוג אותו כדי שלא ילך לכלא.
לפעמים יש לי תחושה (לא מבוססת על כלום חוץ מזה שזה סוף הסדרה) שהוא ימות בסוף, ואני מתחילה לחשוב שזה אולי יהיה לי עצוב8-*
זה עצוב נורא. אני חשבתי שזה נגרם מהסמים, אבל מתברר שזה מהאלכוהול. לא ידעתי שגם אלכוהוליזם עושה את זה.
זה כמו עם פיונה. זה שאנחנו לא יודעים איה היא עכשיו לא אומר שהיא במצב טוב, האמת עם איך שאני מכירה אותה היא איפשהו בעולם שוב נכנסת לצרות ונפגעת בגברים.
אל תגידי ככה! ;-( פיונה מאושרת happily ever after בפריז!
אני מסכימה עם כל מה שכתבת שרילאפס של ליפ זה אמין. אני עדיין לא רוצה את זה בשבילו ומקווה שלא ימשיך עם זה, אבל אני מסכימה בעקרון.
ואם מוכרים את הבית חייבים להביא את פיונה לתת לה חלק! מה זה?
|כן||!||!|
עוד יותר מעניין שדבי היא גם זאת שמתעקשת שבחורה אנסה אותו (בזמן שהיא אנסה את החבר הראשון שלה והוא גם אמר לה את זה), ואם זה היה קטע של גניבת זרע- את זה גם דבי עשתה עם החבר השני שלה! היא קרעה את הקונדום כדי שהיא תיכנס ממנו להריון עם פרני. זה היה לי קצת מוזר, ותהיתי אם יזכירו את שני הדברים האלה באיזה שלב, האמת חשבתי שאולי דבי תספר את זה לסנדי בשיחה האחרונה שלהם, אבל זה לא קרה.
אה אוקיי, אז אצלי שני המקרים האלו התערבבו כבר ביחד.
את זה אני דווקא כן זכרתי וחשבתי על זה גם הפרק. אני גם לא חושבת שיתייחסו לזה יותר, אבל זה יהיה מגניב אם כן, כלומר אם קארל יגלה ויפגוש אותם.
שוב קטע פרייסלסי של המילקוביצ'ים המטומטמים, שרצו לשחק רולטה רוסית ומי שנשאר חי מטפל בטרי :-D היו צריכים הרבה להכניס הרבה יותר סצנות של טמטום מילקוביצ'י לסדרה בעונות הקודמות.
אני לא יודעת, עם כל כמה שהם היו מטומטמים עד עכשיו, הקטע הזה היה נראה לי מוגזם ברמה לא אמינה. מה הם חשבו בתכלס שבשביל להחליט מי יטפל בו שלושה יתאבדו? זה כבר רמת אינטלגנציה של בנאדם שלא באמת יכול לחיות מחוץ למוסד.
לדעתי התייחסו לזה בעונה הקודמת וזה התגלה, כאילו קארל יודע את זה.
וואלה?! לא זוכרת את זה בכלל.
נראה לי באמת עדיף למות מלטפל בטרי, איכס.
אוקיי עם זה אי אפשר להתווכח. אז אולי הם לא טיפשים כמו שחשבתי :-D

חוץ מזה הסצינה שהם שודדים את המוסך אופנועים בהתחלה היתה די מצחיקה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כתבתם יותר מידי ומחר יש לי לימודים אז אני אחזור לזה מחר בתקווה שיהיה לי זמן

didalf

Well-known member
אממ.. לא. האמת ראיתי שדיברתם על זה הרבה אז ראיתי את הטריילר וזה לא ממש משך אותי לראות את זה. כדאי לנסות?
כן. ההתחלה קצת חלשה אבל זה נהיה מקסים. אם הייתי משווה את זה למשהו זה מחלקת גנים ונוף בקטע של עיירה קטנה עם אנשים הזויים אבל חמודים ומצחיקים, והרבה יותר לב ממה שנראה בהתחלה. (וגם בהמשך יש בה את אחד הזוגות (הגייז) המקסימים שראיתי.)

אני בטוחה שפיונה בפריז או באירופה או איפשהו, מצאה בעל עשיר וחתיך שמתייחס אליה יפה והיא עובדת בשיפוץ דירות ומיליונרית ומרוויחה הרבה כסף :-):
לא צריך בעל עשיר פיונה הסתדרה לבד|מאוהב|

האמת, אני לא מאמינה שיתנו לנו לסיים את הסדרה כשליפ ממש מקום גרוע, בטח לא בעונה הזאת כשהוא סיים ממש בשפל (לא זוכרת בדיוק איזה עונה, אבל נראה העונה שלא החזירו אותו לקולג'). נראה לי שיעשו איתו משהו דומה עם מה שעשו עם פיונה- הוא יתחיל התדרדרות עכשיו, אבל בפרק האחרון או כמה לקראת הוא יתאושש
זה יכול להיות יפה|כן| לא נראה לי שמישהו מהגלאגרים יסיים במקום רע את הסדרה.
חוצמזה ליפ בינתיים לא חזר לשתות נראה שזה באמת היה חד פעמי.

:-D:-D יש לי את היכולת להגיד לך מה לחשוב! זה חשוב. אני צריכה לעשות בזה שימוש טוב :-P:.
רק בדברים מסויימים:-P:

עריכה שוב מתפקשש לי קצת הקטע עם הספוילרים, אני עדיין צריכה להתרגל לכל הפורום הזה... ניסיתי לתקן וזה לא נותן.
דווקא עשית בסדר.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מצאתי קצת זמן
הולד יור הורסס מה למכור את הבית??? המחשבה על לעזוב את הבית הזה כמעט גורמת לי לבכות גרתי פה 11 (טוב 6) שנים מה נראה לכם??
אני מניח שזאת דרך נאותה לסגור את הסדרה
אז למרבה הצער טרי לא מת אלא רק משותק והיום מחזירים אותו הביתה.
אני אמרתי שזה מה שאני חושב שקרה
אוח וכל הכעס והפגיעות בעיניים של מיקי סופסוףףףף כמה ביקשתם ממכם שעם כל הכבוד למיקי המצחיק תביאו לי את מיקי הפגיע??? בשביל מה יש לנו את נואל פישר??? תודההה|מאוהב|.
כן, מיקי היה מעניין בסצנות האלו
האם הם בכלל התנשקו העונה הזאת?
ישר נזכרתי בכך שדבי אנסה מישהו. וגם נכנסה להריון בכוונה ממישהו שלא רצה.
אז כמובן שהיא מבינה בזה.
אני הבנתי שהיא הייתה בהריון בגיל 15 כי מישהו במשפחה המקסימה שלה אנס אותה? אבל לא הבנתי אם גם יש לה ילד?
עברו כמה ימים אז הספקתי כנראה לשכוח את החלק הזה.
הזוי לחלוטין. מצחיק שנותנים רק לילד הלבן לשחק את היורה.
לפרנק יש דמנצייה אמרתי לכם!! לאדעת מה יש לי העונה אבל אני לא שונאת אותו אפילו מרגישה קצת חיבה. הרגשתי קצת עצב כשכולם רבו על הבית והוא יצא החוצה בשקט.
אז כן, זה סוף סוף רשמי שיש לו דמנציה. וזה פשוט דמנציה שבאה משימוש מוגזם מאלכוהול? רק עכשיו הוא הגיע לזה?
מה היה כל הקטע בהתחלה עם הבחורה שהוא שכב איתה וקרה לה מוניקה? ואיך אחרי זה הוא הגיע לבית חולים?
אני מתחיל לחשוב שגם לי יש דמנציה.
זה באמת יהיה עצוב אם פרנק ימות בסוף. בעיקר עצוב שהוא לא מת לפני כן, אבל עצוב.
(אבל לכל הרוחות חסר להם שפיונה לא תגיע לפרק האחרון כי זה באמת יהיה עצוב)
תראו איזה חמודים|מאוהב|
באמת חמוד
קטע קורע שדבי חופרת למיקי ואיאן על סנדי ואין להם כוח לשמוע |מאוהב|
כן, זה היה מצחיק
לגבי ליפ- אני אגיב למשהו שלונה אמרה בשרשור הקודם שבסוף לא הגבתי אליו- נדמה לי שהתעצבנת שלעשות לליפ רילאפס זה כמו למחזר ושלא בא לך. אז כאילו גם מצד אחד, זה לא מפריע לי כי אני אוהבת שיש אקשן, כמו שכתבתי פעם קודמת- זה הגביר את העניין שלי בסיפור של ליפ פלאים. אבל מעבר לזה אני חושבת שיש משהו מציאותי ויפה שהדמויות כל הזמן נופלות ויורדות, ואני לא רואה את זה בהכרח כמיחזור, אלא יותר פשוט- זה החיים. יש סרטון אחד ממש יפה על בוג'אק הורסמן שמסביר שאחד הדברים שהופכים את בוג'אק לכ"כ טובה זה העובדה שהיא סיראלית, ובמיוחד בסדרה כזאת סיטקום מצוייר ששאב השארה מהסימפסונס, סאות'פארק ופמילי גאי, הם הכי מסוג הסיטקומים שהם אפסודיאלים, כל פרק כאילו "מאפס" את כל מה שקרה בו וחוזרים בסוף לסטטוס קוו. אני אטען אותו דבר על שיימלס, למרות שסדרה כזאת בעידן הזה זה לא כזה מוזר (בניגוד לבוג'אק סדרה של שעה פרק ולא מצויירת), עדיין זה אחד הדברים שעושים אותה טובה. בנארטיב של סרט יש בד"כ התחלה אמצע וסוף, אבל זה לא עובד ככה בחיים. החיים הם לא איזה טיפוס מתמשך על ההר עד שמגיעים לפיסגה, אלא עליות ונפילות ועליות ונפילות. אם הסדרה הייתה מסתיימת באחת העונות הקודמות היה אפשר להגיד שהסוף של ליפ היה רע, ואם היא הייתה מסתיימת ברגע טוב שלו אפשר להגיד שהסוף שלו הוא טוב. אבל הקטע הוא ששניהם לא נכונים - כי שניהם זה לא הסוף. וגם הסוף זה לא סוף של משהו אחד אלא של הרבה קטעים. זה כמו עם פיונה. זה שאנחנו לא יודעים איה היא עכשיו לא אומר שהיא במצב טוב, האמת עם איך שאני מכירה אותה היא איפשהו בעולם שוב נכנסת לצרות ונפגעת בגברים. איפה שעזבנו אותה, זו בס"כ נקודה בזמן של החיים שלה. ופה הרילפאס שלו נבנה הרבה יותר טוב מאשר איך שהוא היה בעונה הקודמת שזה גם טוב.
קודם כל אהבתי שהבאת את בוג'אק הורסמן כדוגמה.
ואני לחלוטין מסכים שהחיים תמיד מלאים נפילות. אבל חשוב לציין שיש אנשים עם בעיית התמכרות שמצליחים להיות פקחים (sober) במשך עשרות שנים.
חבל שהם לא עשו את זה
ד"א אף אחד לא מחפש את האמבולנס הזה?
משהו ממש מוזר - בסדרה אחרת שראיתי השבוע גם גנבו אמבולנס.
גורם לי לתהות האם זה באמת קל כל כך.
וממש מצחיק אותי שקארל שוטר עלק מוקף בפושעים מהמשפחה שלו ולא מזיז לו:-D ילד טוב. קודם גלאגר אח"כ שוטר.
אני מקווה אבל שבשלב מסויים נראה שזה שם אותו בעמדה מסובכת שהוא צריך לבחור צד.
כלומר יהיה לי חבל עליו, אבל זה יהיה מעניין ונראה לי מוזר לשים אותו כשוטר ולהתעלם מהבעייתיות של זה למישהו ממשפחה שבה עוברים על החוק כל כך הרבה.
אני בשוק שאני זכרתי משהו שאת שכחת
היה איזה קטע מוזר שנשאר להם תינוק אחד ונראה לי שהם מכרו אותו.
בסדרת הספין אוף שתעלה בעוד איזה 15 שנים קארל יתאחד עם הילדים שלו.
חחחח.. וואי אני רעה כנראה, אבל זה באמת לא כזה ביאס אותי כמו שזה ביאס אתכן- אבל אוקי בשבילכן- אני בטוחה שפיונה בפריז או באירופה או איפשהו, מצאה בעל עשיר וחתיך שמתייחס אליה יפה והיא עובדת בשיפוץ דירות ומיליונרית ומרוויחה הרבה כסף :-):
לא לא לא
פיונה באוסטרליה עובדת כזמרת אופרה ובזוגיות עם גבר שרירי ובעל חווה שהוא גם מלכת דראג.
האמת, אני לא מאמינה שיתנו לנו לסיים את הסדרה כשליפ ממש מקום גרוע, בטח לא בעונה הזאת כשהוא סיים ממש בשפל (לא זוכרת בדיוק איזה עונה, אבל נראה העונה שלא החזירו אותו לקולג'). נראה לי שיעשו איתו משהו דומה עם מה שעשו עם פיונה- הוא יתחיל התדרדרות עכשיו, אבל בפרק האחרון או כמה לקראת הוא יתאושש (זה ממש לא ספוילר, זה ניחוש בלבד. אין לי מושג מה יקרה), וזה בסדר בעיני. בכל מקרה, אני תמיד זוכרת את אחת השיחות האחרונות של פיונה וליפ שהוא אומר לה שהיא חזקה והיא תמיד תצא מהמקומות הרעים. ככה אני מאמינה באמת. יהיו לה משברים וגם לו, כמו שיש לכולנו, אבל הם כולם חזקים והם יעברו הכל וכל עם שיהיה משבר הם יתגברו עליו בסוף.
אה נראה לי ברור.
זה כמו שבעונה האחרונה של פיונה שהייתה לה התדרדרות נוראית. זה היה ברור לפי כמות הפרקים שנותרו שיהיה לה זמן להתאושש לפני שהיא תעזוב.
יש כאן לחלוטין מספיק פרקים בשביל שליפ יתאושש. אם זה לא היה עונת סיום אז לא בטוח.
אני דיי בטוחה שכל סוג של סם, כולל אלכוהול שזה סם (וזה לא הסם היחיד שפרנק משתמש בו על בסיס יומי), מגביר את הסיכון לדמנציה. אחרי הכל כל הסמים האלה דיי דופקים את המוח, אז זה הגיוני
משהו מעניין שהסבירו לי בשנה האחרונה הוא שבדברים רבים צריכת אלכוהול מוגזמת יותר מסוכנת מצריכת סמים. למשל מגמילה מסמים אי אפשר למות, אבל מגמילה מאלכוהול כן.
כן, אני זוכרת שקארל גילה את זה באיזה שלב, אבל עדיין כאילו מוזר שעשו דבר כזה גדול ולא יתייחסו אל זה בכלל, מצד שני, זה לא פעם ראשונה ששיימלס עושה את זה. וזה מוזר קצת שלא אכפת לו מזה בכלל. אבל טוב נו.
לחלוטין מתאים לשיימלס להתעלם ממשהו בשלב מסויים. כמו ששכחו מכך שלפרנק יש בת בכורה. שכחו מכך שליפ אמור להיות גאון. שכחו שלמיקי יש כביכול ילד. שכחו מהמשפחה הרדנקית של קווין. שכחו מעשרות הג'ובים השונים שהיו לקווין וורוניקה במהלך השנים. שכחו שזרקו את פרנק מהבית כמה פעמים. שכחו מאשתו האולי מתה של קארל.
ותכלס מרגיש כאילו די שכחו מפיונה.

:-D:-D יש לי את היכולת להגיד לך מה לחשוב! זה חשוב. אני צריכה לעשות בזה שימוש טוב :-P:. אני באמת חשבתי שזה טוויסט מעניין כשזה קרה ומעניין אותי לדעת איך ימשיכו את העלילה הזאת, זה דווקא יכול להעלות בצורה מעניינת לדיון את העניין של אונס גברים ע"י נשים. בפעם האחרונה ששיימלס נגעו בנושא (עם דבי) לא עשו או אמרו שום דבר מיוחד עם זה וזה הרגיש לי מפוספס. אגב, אני כן הייתי מגדירה את זה כסוג של אונס, אבל אני לא יודעת אם במשטרה יתיחסו לזה ברצינות, אולי יעשו את הדבר הזה שלא לוקחים אותו ברצינות כי הוא הגבר שטוען שנאנס ע"י אישה. נראה.
סוגיית אונס על ידי אישה עלתה לאחרונה לדיבור גם בעקבות מקרה בסדרה ברידג'רטון.
שם אומנם אין קונדומים, אבל היה גבר שלא רצה ילדים ולכן תמיד דאג לגמור בחוץ. וכשאשתו הבינה מה הוא עושה היא בעצם לא נתנה לו לצאת.
היה שם עניין בעייתי גם מצידו כי הוא טען שהוא לא יכול שיהיו לו ילדים והיא לא ידעה (בגלל חינוך לקוי) שמה שהוא עושה מונע את זה שהיא תכנס להריון. ולכן כשהיא גילתה היא הרגישה שהוא רימה אותה.

didalf

Well-known member
כן, מיקי היה מעניין בסצנות האלו
"מעניין" זה כמו להגיד על ילד שהוא ברור|שפם|

האם הם בכלל התנשקו העונה הזאת?
האם השקעתי והבאתי פוסט טאמבלר שלם בפרק שעבר?
(לאדעת לאן הקישור זורק בדיוק אבל תגובה 9)

מה היה כל הקטע בהתחלה עם הבחורה שהוא שכב איתה וקרה לה מוניקה? ואיך אחרי זה הוא הגיע לבית חולים?
אין לי מושג מאיפה הגיעה המוניקה הזאת, אבל הוא הגיע לבית חולים כי הוא בא לחנות הזאת שבה הוא קונה סמים והתווכח עם המוכרת שהיא חייבת לו חומר (כנראה שבגלל הדמנציה הוא שכח שהוא כבר לקח אותו) ואז הבן שלה בא והרביץ לו.

אני מקווה אבל שבשלב מסויים נראה שזה שם אותו בעמדה מסובכת שהוא צריך לבחור צד.
מממ כן אני מניחה שזה יהיה מעניין. בינתיים פשוט לא מזיז לו וזה משעשע אותי. האחים שלו משפצרים אמבולנס גנוב ענק מול הפרצוף שלו אין מצב שהוא לא יודע מזה, וכלום:-D

אני בשוק שאני זכרתי משהו שאת שכחת
:-0

פיונה באוסטרליה עובדת כזמרת אופרה ובזוגיות עם גבר שרירי ובעל חווה שהוא גם מלכת דראג.

שם אומנם אין קונדומים, אבל היה גבר שלא רצה ילדים ולכן תמיד דאג לגמור בחוץ. וכשאשתו הבינה מה הוא עושה היא בעצם לא נתנה לו לצאת.
היה שם עניין בעייתי גם מצידו כי הוא טען שהוא לא יכול שיהיו לו ילדים והיא לא ידעה (בגלל חינוך לקוי) שמה שהוא עושה מונע את זה שהיא תכנס להריון. ולכן כשהיא גילתה היא הרגישה שהוא רימה אותה.
אני חייבת לציין ששניהם היו קצת מטומטמים ומעצבנים בקטע הזה ולכן אני לא בעד או נגד אף אחד מהם. מרגיש לי שההתנהגויות הבעייתיו שלהם אחד כלפי השניה מאזנות את עצמן.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member

:-D חחח... תכלס, איזו תגובה חסרת התלהבות.. לא שציפיתי למשהו אחר
אין לי מושג מאיפה הגיעה המוניקה הזאת,
מזתומרת?! בגלל הדמנציה הוא חשב שהוא שוכב עם מוניקה (אתם יודעים, הזאת שהיא אמא של הילדים שלו), למרות שהוא סתם שכב עם מישהי בלונדינית. זה היה אפילו קצת עצוב.[

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, מצטער שהייתי בבלוק של מילות תיאור.
אבל תכלס העניין עם מיקי לא ריגש אותי במיוחד, אבל כן היה לפחות מעניין
מזתומרת?! בגלל הדמנציה הוא חשב שהוא שוכב עם מוניקה (אתם יודעים, הזאת שהיא אמא של הילדים שלו), למרות שהוא סתם שכב עם מישהי בלונדינית. זה היה אפילו קצת עצוב.[
אה, אני חשבתי שהם עשו רולפליינג

keren or5

Well-known member
אה, אני חשבתי שהם עשו רולפליינג
זה גם מה שהאישה חשבה- היא אמרה לו משהו בסגנון של- "אם אתה רוצה לקרוא לי מוניקה במיטה בקטע קינקי לא אכפת לי, אבל אל תקרא לי ככה כשאנחנו סתם לא שוכבים", ואז הוא הסתכל עליה במבט מבולבל שגרם לזה להיות ברור שהוא באמת חשב שהוא שוכב עם מוניקה.

didalf

Well-known member
זה גם מה שהאישה חשבה- היא אמרה לו משהו בסגנון של- "אם אתה רוצה לקרוא לי מוניקה במיטה בקטע קינקי לא אכפת לי, אבל אל תקרא לי ככה כשאנחנו סתם לא שוכבים", ואז הוא הסתכל עליה במבט מבולבל שגרם לזה להיות ברור שהוא באמת חשב שהוא שוכב עם מוניקה.
אה את הדברים האלה הבנתי רק לא ידעתי איפה הוא פגש אותה ומאיפה היא צצה כי לא ראינו קודם.
וכן זה באמת היה קצת עצוב.

אבל תכלס העניין עם מיקי לא ריגש אותי במיוחד, אבל כן היה לפחות מעניין
פורום של רובוטים חסרי לב כולם פהB-| מזל שאת כאן @keren or5 |מאוהב|

למעלה