שילוב של א-מינית וא-רומנטית? אפשרי בכלל?

Itskors

New member
שלום,
אז האמת שאני מאוד מתקשה להבין איפה אני נמצאת מבחינת הסקאלה של א-מיניות / א-רומנטיות, אם בכלל.
המצב הוא כזה:
אני בוודאות סטרייטית. נהנת מפורנו, אוננות.. אבל כל פעם כשאני מגיעה למצב של אקט מיני במציאות- אני מרגישה שאני לא נהנת, לא מתגרה, לא צריכה את זה וגם לא רוצה את זה. אין לי בעיה לעשות את זה בשביל לספק את הצרכים של הבן זוג אבל מבחינתי- מע' היחסים המושלמת בשבילי תהיה ללא מיניות.
מצד שני, אני גם לא מתאהבת. ז"א, אני נהנת להיות בזוגיות, אני מרגישה חיבור אישי וקרבה.. אבל מפה לרגשות המרחק עוד עצום. מבחינתי זאת רק סוג של חברות מסוימת.
אשמח לשמוע אם מישהו מזדהה/ נתקל באדם כמוני. ומה אתם חושבים על זה? אני עונה על אחת ההגדרות של א מינית/ א רומנטית בכלל? תודה.

k500

Active member
מנהל
שלום,
אז האמת שאני מאוד מתקשה להבין איפה אני נמצאת מבחינת הסקאלה של א-מיניות / א-רומנטיות, אם בכלל.
המצב הוא כזה:
אני בוודאות סטרייטית. נהנת מפורנו, אוננות.. אבל כל פעם כשאני מגיעה למצב של אקט מיני במציאות- אני מרגישה שאני לא נהנת, לא מתגרה, לא צריכה את זה וגם לא רוצה את זה. אין לי בעיה לעשות את זה בשביל לספק את הצרכים של הבן זוג אבל מבחינתי- מע' היחסים המושלמת בשבילי תהיה ללא מיניות.
מצד שני, אני גם לא מתאהבת. ז"א, אני נהנת להיות בזוגיות, אני מרגישה חיבור אישי וקרבה.. אבל מפה לרגשות המרחק עוד עצום. מבחינתי זאת רק סוג של חברות מסוימת.
אשמח לשמוע אם מישהו מזדהה/ נתקל באדם כמוני. ומה אתם חושבים על זה? אני עונה על אחת ההגדרות של א מינית/ א רומנטית בכלל? תודה.
שלום,
ברוכה הבאה ותודה ששיתפת אותנו בתחושות שלך.
אנחנו לא יכולים לקבוע עבורך אם את א-מינית או א-רומנטית, רק את יכולה לקבוע מה את מרגישה ולמה את מתחברת מבחינת הגדרות. אנחנו כן יכולים לכוון ולהציע אפשרויות על פי ההגדרות המקובלות בספקטרום הא-מיני והא-רומנטי ומשם הדרך פתוחה והאפשרויות לבחור הן גדולות.

ובכן, מבחינת ההגדרה הכללית, א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית ונעה על הרצף שבין חוסר במשיכה מינית בכלל ובין משיכה מינית רגילה. זה אומר שיש א-מיניים/ות שכלל לא נמשכים מינית לאחרים/ות ויש א-מיניים שנמשכים מעט או בסיטואציות מסוימות.
אותו דבר א-רומנטיות. מדובר על חוסר במשיכה רומנטית, גם חלקית ולפעמים בסיטואציות מסוימות.

מה שאת מתארת על עצמך, הוא אמיתי, קיים ויש רבים/ות כמוך שמרגישים בדיוק את מה שאת מרגישה, גם כלפי בני זוג, הן מבחינת המשיכה המינית והן מבחינת המשיכה הרומנטית (רמת המשיכה של שתיהן אצלך). מערכת היחסים המושלמת שאת מתארת, כזו שהיא ללא מיניות, זו מערכת יחסים שרבים/ות כאן מחפשים ורוצים ומזדהים עם ההרגשה.

זה על קצה המזלג. זה לא סוף פסוק וגם לא תשובה של כן/לא לדברים כי מדובר כאן ברגשות וכל אחד/ת כאן הוא שונה, אבל אני מקווה שהמעט הזה הוא משהו שיכול לדבר אלייך בשלב הזה.
חוץ מזה, אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לענות על כל שאלה, חידוד של דברים וכל מה שאת רוצה לדעת בנושא :)

Feker Libi

New member
אני חושבת שאני א.רומנטית. יצאתי עם לא מעט גברים ולא הצלחתי לפתח רגשות רומנטיים כלפיהם. למרות שמצד שני כן יצא לי להתאהב אבל מעט מאוד בחיי. למעשה מכל הגברים שהכרתי, התאהבתי רק בשניים. בשניהם זה היה חסר סיכוי. אולי אני על הfrayromantic כזאת שמתאהבת על ההתחלה. מה שמבלבל אותי זה שאני כן אוהבת סדרות רומנטיות בניגוד לא.רומנטיים אחרים. אני לא יודעת אם יש ארומנטיים כמוני.

נ.ב אני לא חדשה פה, אני רjת ביוזר חדש.

למעלה