שילוב של משפטים ומדעי המדינה

IWRIS

New member
שילוב של משפטים ומדעי המדינה

שלום! אני שוקלת ללמוד באוניברסיטה העברית או באוניברסיטת תל אביב שילוב של משפטים ומדעי המדינה.... השאלה שלי היא אם ידוע לכם אייך התחומים משתלבים ביחד? מבחינת הלימודים והקושי שלהם ובעיקר מבחינת תעסוקה והמקומות שאפשר להשתלב בהם.... מה הוא אופי העבודה במשרות שדורשות ממשק בין משפטים ומדעי המדינה...? כישורים וכו'.... תודה רבה ושבת שלום...

lironk25

New member
אהלן

יש לי חברה שלומדת את השילוב הנ"ל בתל אביב. אני אבקש ממנה להכנס ולענות על כל השאלות (היא שומרת שבת, כך שהתשובה תגיע או במוצ"ש או בראשון). סופשבוע נעים לירון

idc

New member
שילוב משפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה

שלום, במרכז הבינתחומי הרצליה ישנה תכנית המשלבת לימודי משפטים וממשל. התכנית הנה מסלול לימודים ייחודי למרכז הבינתחומי הרצליה, בן שמונה סמסטרים, המאפשר לסטודנטים למשפטים לרכוש השכלה רחבה בלימודי ממשל; להכיר את מערכות הממשל הישראליות ולהשוותם למערכות זרות; ללמוד על הסוגיות המרכזיות המעצבות את סדר היום הבינלאומי; להבין את הזירה הדיפלומטית ולרכוש כלי ניתוח והערכה מדיניים מנהליים ופוליטיים. כל אלה מעניקים לבוגרי לימודי משפטים, מעבר להכשרתם כמשפטנים, גם ראייה בינתחומית רלוונטית ומועילה לתחומי העיסוק המגוונים של המשפטן במגזר הפרטי, במגזר הציבורי, בזירה הדיפלומטית, או בכל פעילות אחרת שיש לה ממשק עם מוסדות המדינה וגופים בינלאומיים. סטודנטים במסלול זה יבחרו באחת מחטיבות לימודי הבחירה של בית הספר לממשל: דיפלומטיה ואסטרטגיה, יישוב סכסוכים בינלאומיים, ממשל ופוליטיקה, ביטחון וטרור או מזרח תיכון. ההתמחות בממשל מומלצת לכל השואפים לפעול או למלא תפקידים בכירים במגזר הציבורי, כולל משרדי ממשלה, מערכת הביטחון, הממשל המקומי, המערכת הפוליטית והדיפלומטיה הישראלית. לפרטים נוספים: http://www.idc.ac.il/BAopenhouse/?site=328&page=gov בהצלחה! יעל

למעלה