שימו לב

Tali1912

New member
שימו לב

כמה דברים חשובים בקשר לפורום היט והמלצות לבייבי החדש היט והפינה שהתווספה : פינת המלצות שבועית: * ההמלצות יהיו על פי הקטגוריות הראשיות - טקסט, וידאו,תמונות ומהיכן באה ההמלצה, פורומים,אתר חיצוני, בלוגיה ,פליקסים. *לא יופיעו שם הממליץ או שם המומלץ וכן לא כותרת ההמלצה משיקול של גורם ההפתעה
, בפתיחת הקישור הישיר תגלו את השמות וההחלטה תהיה שלכם לגבי הניקוד. *הבחירה לפינה תהיה לפי איכות התוכן בלבד: טקסט/תמונות/וידאו ולא לפי שם הממליץ. *פינת ההמלצות תופיע בסוף שבוע ויתכן שתופיע במשך השבוע במתכונת שונה. *הבחירה תהיה
סדר יורד ומעלה, כלומר דירוגים שדורגו בהיט נמוך <1 2 3 > ויש להם תוכן איכותי עשה ואל תעשה בפלטפורמת ההיט * אין להעלות ל"היט", המלצות שמכילות תכנים למבוגרים בלבד, בחרתם לבקר בבלוגים,אלבומים, וידאו, פורומים שמסווגים למבוגרים,סבבה זאת החלטה שלכם האישית,זכרו שהגולשים המבקרים באתר היט, הם בין היתר גולשים צעירים מתחת לגיל 18 וגם גולשים מעל 18 ומעלה שתכנים אירוטים הם לא לטעמם ואתם צריכים לכבד את זה. * אין להעלות היטים/המלצות עם הפניות לאתרי הורדות כמו rapidshare ודומיהם , או היטים עם הפניות לקבצים לא חוקיים, הפניות פרסום לדירוגים לאתרים אישיים. *ההיטים שעליהם אתם ממליצים ונמצאים ב"הכי חדשים",עוברים בדיקה,גם אם נדמה לכם שהם כביכול "תמימים" מסתתרים ונבלעים בשעת לילה מאוחרת בין כל ההמלצות. *גולשים שחשים אי נוחות מהמלצה עם תוכן לא ראוי, סקסי או אלים, מוזמנים להתריע במסרים או כאן בפורום לפי בחירתכם והרגשתכם <מסר אישי או הודעה כאן בפורום>רצוי ואף מומלץ להביא קישור / צילום מסך. *גולשים שקיבלו התראה למסר אישי על העלאת תכנים למבוגרים/לא חוקיים/ המלצות ספאם,יתעלמו מההתראות וימשיכו להמליץ על תכנים לא ראויים או לערוך מחדש רשומה / לעדן אותה <רשומות בבלוגים> יחסמו. *המשך גלישה נעימה בפורום ובהיט

יערית 1

New member
צריך להפנות תשומת לב בלוגרים לכך

שהבלוג שלהם מוגדר כעולם מבוגרים בעוד שהרשומות שם תמימות ואין בהם דבר שמיועד מעל גיל 18.

Tali1912

New member
היי יערית

נעצתי את ההודעה הזאת והוספתי אותה לטאג ליין.

יערית 1

New member
תודה לך ואני אפנה לבלוגרים

שאני מגיבה אצלהם וגם אפנה תשומת לבם לכך. למעשה עשיתי זאת כעת לבלוג האחרון בו ביקרתי. את מקסימה. (וזו לא חנופה אלא אמיתי)

../images/Emo92.gif צריכה תשובה לשאלה

הסתכלתי בדף הבית ב18/4 עד 20/4 לראות אם אני מופיעה בדף הבית ולא מצאתי ת'בלוג שלי בין המומלצים או כפי שקראתם לזה "רשומות אהובות " במקום זה מצאתי רשומות בדף הבית שפחות מ--23 HITS ופחות מ--- 32 אהבתי, בו בזמן שאצלי מופיע 23 היטס ו32 אהבתי אפשר לקבל תשובה
בבקשה אל תבקשו ממני צילום דף הבית כי אתם יודעים מה יורד מה לא ירד לדף הבית אפשר להיכנס >>>>> כאן <<<<<< לבלוג שלי ולראות כמה אהבתי וכמה היטס זיפזפו תודה וחג שמח

טל לוין

New member
היי חיפושית

הרשומות המומלצות בדף הבית מתעדכנות על בסיס יומי - כשם שהיט מתעדכן - בידקי בבקשה מתי העלת את הרשומה לעומת מתי בדקת את המומלצים. אם קיבלת 23 היטים סביר שתופיע במומלצים של 'מהשבוע' או 'מכל הזמנים ' אך לא מאותו היום - שזו ברירת המחדל טל

goldy

New member
מה בנוגע לכותרת חצויה? מתי תטפלו בזה?

האים החמישה הרישונים יקבלו את הכבוד להיות מואדמים?

טל לוין

New member
לגבי הכותרת

זה עדיין נבדק ולא כל כך הבנתי את השאלה השנייה - מי הם הראשונים שיש להאדים? טל

Tali1912

New member
טל

גולדי התכוון להאדמה של חמשת הגולשים המעניינים בקשר להאדמה בפורום. בכל אופן הקוביה הזאת מתעדכנת והשמות משתמשים מתחלפים אתמול הר קסמים הצטרפה לרשימה
.

טל לוין

New member
כלומר...

שמי שהוגדר כ'גולשים המעניינים' - יואדם בפורום??? נכון לעכשיו לא... כי הרשימה הזו מתעדכנת כל הזמן, מה גם שהפיכה לאדום בפורום - פירושה - 'מומחה' - מישהו שיכול לייעץ בפיתרון בעיות אך אינו בעל סמכויות של מנהל. לא פוסלת האדמה של גולשים, אך לא צריך להיות לזה קשר לגולשים המעניינים בהכרח. טל

למעלה