שינוי חלקי בדעה בעקבות המאורעות בשבוע האחרון

mr dish

New member
שינוי חלקי בדעה בעקבות המאורעות בשבוע האחרון

מהקשבה ייתרה לכל הנאמר מפי מתמודדים ופוליטיקאים שונים, בעקבות המבצע כנגד הטרור החמאסי,

אני מופתע לטובה מהתכליתיות, הבהירות, החד משמעות והנחרצות שמגלה לפיד באשר למבצע, להכרח בו ובאשר לתכליתו.

איני בטוח ששאר חבריו למפלגתו חושבים או מתבטאים כמותו, אבל זו בדיוק הבעיה שהעליתי בנשוא זה לפני כשבועיים...

לדעתי, לפיד מפסיד קולות לישימושיץ, וחבל...

MOSHAVNIKIT1

New member
מה שיוותר בסוף המבצע הזה, יהיו דבריהם של אותם

מנהיגים שתמכו וגיבו את ההחלטה לפרוק את מטען הנפץ העזתי הזה מעלינו.
למר לפיד (הוא עדיין יהיר, אבל הוא זכה בכבודי...) נוספו לא מעט נקודות למאבקו בבחירות.
מאידך, זיבה מהלכת גלעון, מנהיגת שר"צ, הדגישה את מיקומה החוץ ציוני ו...גדשה את סאתה.

mr dish

New member
שלישיית האפסים התבוסתנים בראשות המדינה עוזרת

לי לעשות עוד שינוי של כמה מעלות...

לפיד - יתכן שתקבל את קולי.

p o o p i

New member
האמת שלפני כן לא ידעתי למי להצביע(שאלה בפנים)

ברור שלא ביבי( עוד לפני במבצע הכושל ידעתי שביבי אני לא אשים בקלפי).
עכשיו נראה לי שאולי "יש עתיד?" באמת הופתעתי לטובה מהגישה של יאיר.
השאלה היא איך "יש עתיד" מתייחסת למעמד הביינים.
האם היא עושקת אותו כמו ביבי? ( שוב העלו לנו את המיסים ופגעו לנו בביטוח המנהלים( לא שהוא שווה משהו בכלל, אבל בכל זאת)).
בעלי ואני עובדי הייטק ואני יודעת שזה לא ישאר כך הרבה זמן(ידוע שבגיל 45 אנחנו הופכים ל"פאסה") - המשכורות שלנו גבוהות( לא גבוהות מאד, אבל גבוהות) וכל פעם מעלים את המסים ( על המשכורות) במקום לקחת מאלה שבאמת מרוויחים הרבה?(ויש הרבה כאלה)
יש לנו 2 ילדים+ שכירות ענקית+ גנים+ שאר ההוצאות ולא נשאר כמעט כלום מהמשכורות(ואנחנו ממש לא משתוללים בקניות)
לא שאני בוכה או משהו אבל אפילו דירה אנחנו לא יכולים לקנות( עם המחירים של היום? רק עשירים יכולים לקנות דירה) אז למה עושקים אותנו? למה לקחת כ"כ הרבה מסים? למה לא לסייע למעמד הביינים במקום לעשוק אותו?
אין לי בעיה לתת לעניים, אני רק רוצה לוודא שאני לא נשארת ברחוב בעצמי בגיל מסויים ויש אנשים שאני לא צריכה לפרנס.
האם "יש עתיד" דואגת למעמד הבייניים? זה חשוב לי בדיוק כמו המצב הבטחוני( אולי אפילו יותר, כי בסופו של דבר אם נמשיך לבזבז סכומי עתק על שכירות מצבנו לא יהיה טוב)

למפלגת יש עתיד יש דגש על חיזוק מעמד הביניים

זה אחד הדגלים של המפלגה והשכבה שמהוה את עיקר קהל הבוחרים הפוטנציאלי - אילו שמרגישים שהם משרתים את המדינה ללא פרופורציה למה שאחרים נותנים ובודאי ללא פרופורציה למה שמקבלים מהמדינה בשביל איכות החיים החברתית והאישית! יש גם תכניות מפורטות לנושאי החינוך, העסקים הקטנים, הדיור- לא רק סיסמאות.
אני מפנה אותך לאתר של יש עתיד לקרוא לעומק.

למעלה