שינוי צבע

HeLeNa 33

New member
שינוי צבע

אני ממש אשמח אם תוכלו לשנות את צבע השיער פה לבלונדיני אבל לא פלטינה, אלא בלונדיני כזה חום בהיר :): תודה:)

HeLeNa 33

New member
תודה רבה :)

זה ממש טוב!! ואם תוכלו לעשות את זה בונדיני... :) משו כמו בתמונה -> תודה רבה רבה!!

NLO

New member
נסיון מהיר.

NLO

New member
ובלי ה-../images/Emo118.gif...

לא השקעתי בקצוות..

פלכשמה

New member
אפשר הסבר, בבקשה

ואם אפשר, שלב אחרי שלב. אני לא הצלחתי לשנות כך שזה יצא טבעי

NLO

New member
גם לי לא יצא טבעי על ההתחלה..

קודם בודדתי את השיער, אח"כ צבעתי אותו לחום די כמו שיצא לחברים פה, ואז התחלתי לשכפל את השכבה ולשחק עם הסוג שלה ועם DODGE TOOL עד שיצא הצבע שהעליתי.

פלכשמה

New member
../images/Emo140.gifתודה

חשבתי שיש לך שיטה. חוץ מה DODGE TOOL ניסיתי הכל. בודדתי את השיער וניסיתי צבע בררני, רמות, עקומתו, גוון/רוויה. שיחקתי עם המודים השונים וזה לא היה זה. ננסה, עכשיו, גם עם ה DODGE TOOL ונראה מה יצא...

פלכשמה

New member
../images/Emo140.gifתודה

חשבתי שיש לך שיטה. חוץ מה DODGE TOOL ניסיתי הכל. בודדתי את השיער וניסיתי צבע בררני, רמות, עקומתו, גוון/רוויה. שיחקתי עם המודים השונים וזה לא היה זה. ננסה, עכשיו, גם עם ה DODGE TOOL ונראה מה יצא...

פלכשמה

New member
../images/Emo140.gifתודה

פלכשמה

New member
../images/Emo140.gif תודה

חשבתי שיש לך שיטה. חוץ מה DODGE TOOL ניסיתי הכל. בודדתי את השיער וניסיתי צבע בררני, רמות, עקומות, גוון/רוויה. שיחקתי עם המודים השונים וזה לא היה זה. ננסה, עכשיו, גם עם ה DODGE TOOL ונראה מה יצא...

פלכשמה

New member
משהו השתבש ל../images/Emo242.gif הזה

4 פעמים מוציא הודעה, בנסיון שליחה, שחלה טעות ואי אפשר לשלוח ואז שולח את כל ה-4. מצטערת, זה לא אני ...

NLO

New member
מעולה.../images/Emo45.gif

ועכשיו אם מהמצב הנוכחי תבהירי את כל התמונה, זה יראה אפילו יותר בלונדיני. שכפלי את התמונה ותשימי על SCREEN את השכבה החדשה. אם יוצא בהיר מידי את יכולה להוריד מהשקיפות שלה.

פלכשמה

New member
תודה!

עם כל הסקרינים והשקיפויות כבר שיחקתי כדי להגיע למצב הנוכחי. את התמונה עצמה העדפתי לא לשנות (חוץ מתיקון עיניים אדומות). אבל השימוש בכלי ההבהרה היה רעיון מצויין שלא חשבתי עליו. אז, שוב,

למעלה